ГОЛОВНА - Пошук по категорії - CT 325 Армуюча склосітка
CT 325 Армуюча склосітка![]() |
![]() Ceresit - Хенкель Баутехнік (Україна) Телефон фірми:
|
КАТЕГОРІЯ Плівки, фасадні сітки, скотч ПІДКАТЕГОРІЯ Склосітка фасадна |
CT 325 Армуюча склосітка
Армуюча сітка для систем утеплення Ceresit Ceretherm.
ВЛАСТИВОСТІ
стійка до дії лугу
підвищує тріщиностійкість захисного шару
стійка до розривних навантажень
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Армувальна сітка призначена для всіх скріплених систем зовнішньої теплоізоляції Ceresit. На фасадах або цоколях будинків, які піддаються значним механічним навантажен- ням, рекомендується укладати Ceresit CT 325 у два шари або використовувати армувальну сітку вищою щільністю у 330 г/м2.
ВИКОНАННЯ РОБІТ
Готова до застосування суміш для армування Ceresit повин- на бути рівномірно розподілена по поверхні теплоізоляцій- них плит. На підготовлений шар слід негайно укласти арму- вальну сітку, за допомогою металевого шпателя занурити її в шар розчину і нанести другий шар розчинової суміші (1,5–2,0 мм). Правильно укладену сітку не видно, і вона по- винна бути повністю покрита розчином.
Необхідно забезпечити перекриття сітки із сусідніми укладе- ними поясами на величину близько 10 см. Краї сітки не по- винні співпадати зі стиками між плитами утеплювача.
Якщо у стіні є отвори прямокутної форми (наприклад, вікна), то слід додатково підсилити кути шматками сітки розміром близько 20 х 30 см, розташувавши їх діагонально.
ПРИМІТКИ
Характеристики сітки грунтуються на практичному досвіді та випробуваннях, проведених при температурі матеріалу і навколишнього середовища +23 °С та відносній вологості 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змі- нюватися.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
При виконанні робіт з улаштування систем теплоізоляції, в тому числі й укладанні армувальної сітки, необхідно керу- ватися наступними документами: ДСТУ Б В.2.6-36: 2008,
«Посібником з улаштування системи скріпленої зовнішнь- ої теплоізоляції будівель та споруд Ceresit», технологічни- ми картами з улаштування теплоізоляції будівельних кон- струкцій із застосуванням матеріалів Ceresit.
ЗБЕРІГАННЯ
У фірмовій упаковці в закритих приміщеннях.
УПАКОВКА
На 1 палеті 30 рулонів шириною 1,1 м і довжиною 50 м.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад: склотканина E-Glass
Колір: темно-зелений, з логотипом
Нитки основи: 24x2 на 100 мм
Нитки утоку: 22 на 100 мм
Ширина рулону: 110 см
Довжина рулону: 50 м
Переплетення: перевивання, що перешкоджає зміщенню сітки
Маса тканини: ≥ 160 г/м2
Розмір чарунки сітки: 4,0 мм x 4,0 мм
Міцність на розрив, стандартні умови:
- нитки основи: 2075 Н/5 см
- нитки утоку: 2180 Н/5 см
Міцність на розрив, після 28 днів у 5% NaOH:
-нитки основи: не менше 1100 Н/5 см
-нитки утоку: не менше 1200 Н/5 см
Поздовжнє подовження: <3,3%
Поперечне подовження: <2,7%
Витрата: близько 1,1 м/м2
Відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.6-36:2008
ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА
Виробник гарантує відповідність сітки Ceresit CT 325 тт 160 зазначеним технічним характеристикам при виконанні пра- вил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе від- повідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не пе- редбачених цим технічних описом. Із моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.
Професійні матеріали для будівництва та реконструкції
Додатковий опис:
www.ceresit.ua
Подібні товари/послуги
ОГОЛОШЕННЯ
|
Сетка фасадная LATYMER STANDARD 160 г/м2 оптом ![]() |
Кутник фасадний перфорований пластиковий PVC 2,5м ![]() |
Стеклосетка армирующая 5х5,10х ![]() |
Сетка фасадная LATYMER STANDARD 140 г/м2 оптом ![]() |
ГОЛОВНА - Пошук по категорії - CT 325 Армуюча склосітка














