Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - Селект Рен Бау


Селект Рен Бау
Назва фірми (ПІБ для ФОП): Селект Рен Бау
Сайт фірми:http://selectrenbau.com.ua/
E-mail фірми:
Телефон фірми:044 2800160; 050;
Адреса фірми:Україна, Київ, 01133, вул. Кутузова 18/7
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Будівельні роботи; Басейни та обладнання; Вікна, склопакети, двері, балкони, жалюзі; Ворота, огорожа, автоматика; Дерево (Пиломатеріали); Засоби індивідуального захисту; Підлога (підлогові покриття); Покрівельні матеріали; Різне; Сантехніка, водозабезпечення; Скло, вироби зі скла; Стелі; Архітектура та дизайн; Нерухомість;

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

Галерея - Архітектура та дизайн


Галерея - Нерухомість


АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

«Селект Рен Бау» - ми народилися в 1997 році, заявивши про себе в будівельному бізнесі як компанія «Ренове». Ми відразу зробили ставку на нестандартні рішення, одночасно вирізняючись високою якістю робіт і відповідальністю серед багатьох конкурентів.
 
Справжньою датою народження нашої компанії ми вважаємо 2000 рік, коли ми увійшли до групи компаній «Select Австрія - Україна», тому ми змінили свою назву на «Селектренбау» (Група Селект - Дизайн - Ремонт - Будівництво).
 
Мы це сучасна будівельна компанія, основними напрямками діяльності якої є будівництво та комплектація обїектів під ключ.
 
На розвиток та успіх підприємства працює сьогодні понад 500 кращих кваліфікованих спеціалістів.
 
Високі європейські стандарти, які використовує група компаній Select, дотримання їх у роботі - це головние наше правило. З року в рік ми підвищуємо рейтинг і довіру українців до компанії. Нині наша будівельна компанія,  будує розкішні вілли виключно з матеріалів високого классу т повністю комплектує обїект дизайнерськими речами з усіх кінців світу. Наші роботи - це сучасні будівлі з хорошими теплоізоляційними характеристиками, спроектовані під індивідуальне опалення, будинки обладнані швидкісними, безпечними та комфортними ліфтам. До того ж, «Селект-Рен-Бау» – це не лише запорука якісного житла, це також чудові дитячі майданчики, затишна озеленена прибудинкова територія. Компанія успішно розвивається і презентує свої об`єкти в усіх частинах України.
 
Протягом останніх років компанією «Селект Рен Бау» проводиться активна робота у сфері благодійних, мистецьких, спортивних, культурологічних та інвестиційних проектів.
 
У 2012 році за результатами найбільшого Всеукраїнського архітектурного конкурсу ІНТЕР`YEAR, який щорічно проводиться Національною спілкою архітекторів України, одну з почесних наград вітдали Селект Рен Бау, як найліпше рішення у сфері будування та дизайну малоетажного будівництва. 
 
Звертайтесь до нашого відділу у Києві (http://selectrenbau.com.ua/), де Вам нададуть консультацію, и де мі почнемо будувати Вашу мрю. 
 

 

  • Наші роботи в сфері будівництва

  • Ландшафтне проектування

Реклама:Технічні рішення

Маленька квартира. Колір має значення

Подарунок домашньому улюбленцю

Внутреннее утепление:быть или не быть!

Що таке вентиляція

Как утеплить подвал?

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Камінний вентилятор

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Зроби це сам - Перевір фасад

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты?

Відео