Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2014-06-20 - ФЕМ «Авеню» (ПБГ «Ковальська»)

НОВА ЛІНІЙКА «КОЛОР-МІКС» – ВАШ БЕЗМЕЖНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ТВОРЧОСТІ!

ПБГ «Ковальська» представляє лінійку «Колор-мікс» – новинку на ринку вітчизняної тротуарної плитки преміум-класу від ТМ «Авеню Декор».

Колор-мікс.png

Ключовою особливістю лінійки є багатогранність кольорового малюнку, продуманого з урахуванням максимальної відповідності натуральним барвам і відтінкам. Наче створена самою природою, плитка стане невід’ємною і цілком довершеною складовою вашого довкілля, створить простір для творчих експериментів, задовольняючи найвибагливіші естетичні запити.

«Колор-мікс» у повній мірі  відповідає встановленим міжнародним стандартам якості. Власне, як і інші види тротуарної плитки, нова продукція виготовлена із бетонів аналогічної рецептури, проте із довершеною естетичною привабливістю і покращеними показниками міцності, водонепроникності та морозостійкості. В основі виробництва лежить технологія змішування різних кольорів за допомогою сучасного обладнання. Така технологія дозволяє щоразу отримувати камінь неповторного кольорового рішення, різного, мов відбитки пальців.

Однією з переваг нової тротуарної плитки є її практично ідеальна рівна поверхня, якої досягають за рахунок відсутності фасок. Така особливість дозволяє широко використовувати плитку для майданчиків торгових центрів, якими зручно котити продуктові візки, облаштування велосипедних доріжок, парків для ролерів і скейтбордистів.  

Нова лінійка «Колор-мікс» представлена наступними видами: «Гранат», «Платіна», «Еспрессо», «Капучіно», «Калахарі». 

Окремими позиціями лінійки «Колор-мікс Вінтаж»  стали: «Верона», «Венеція», «Неаполь», особливістю яких є додаткова обробка з використанням обладнання, що надає плитці ефекту старіння.    

Кожен знайде для себе свій «мікс», який довершить стиль оселі, стане її окрасою та милуватиме погляд. Переконайтеся, що можливості для творчих експериментів можуть бути безмежними!

Детальніше ознайомитися з новою лінійкою «Колор-мікс» та замовити продукцію ви можете на сайті 

avenu-decor.com.ua

Нова лінійка «Колор-мікс» – за межами стереотипів!

Прес-служба Асоціації "Промислово-будівельна група "Ковальська"

тел./факс: (044) 591-70-44


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2019-04-19: Novatec

Какой формы выбрать бойлер

Какой формы выбрать бойлер На сегодняшний день торговые сети предлагают огромный выбор водонагревательной техники. Каждый найдет для себя именно тот водонагреватель, который ему подойдет по габаритам, объему и техническим характеристикам. Однако сегодня мы хотели бы подробнее остановиться на вариантах формы водонагревателей.На сегодняшний день торговые сети предлагают огромный выбор водонагревательной техники. Каждый найдет для себя именно тот водонагреватель, который ему подойдет по габаритам, объему и техническим характеристикам. Однако сегодня мы хотели бы подробнее остановиться на вариантах формы водонагревателей. Круглая стандартная Большинство бойлеров продолжают производиться стандартной круглой формы. Бойлер в виде бочки является наиболее привычным для нас. Кроме того, он удобен для стандартной установки над унитазом, именно там, где и рекомендуется устанавливать водонагреватель. Как правило такие модели им

Читати повністю

2019-04-16: Green West

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Green West

Green West

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Green WestКомпанія «GREEN WEST» знаходиться у Львові,за адресою, Зелена 149Б та спеціалізується в галузі сучасної відновлювальної енергетики (продаж та встановлення сонячних панелей і сонячних колекторів). У цьому на

Читати повністю

2019-04-15: Инстрой

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Инстрой

Инстрой

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ИнстройКомпания «Инстрой» с 2004 года специализируется на утеплении зданий различного назначения с помощью заполнения пустот жидким пеноизолом. Именно в этом году было куплено первое оборудование для производства карбамидного пенопласта (пеноизола). С этого момента проводились исследования и модернизация оборудования в целях максимального исключения человеческого фактора при производстве материала. А уже в 2007 году было приобретено оборудование по производству ППУ. Благодаря этому наша специализация расширилась, и добавились услуги по изоляции зданий и конструкций пенополиуретаном.

Читати повністю

2019-04-15: IVA BUILDING

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму IVA BUILDING

IVA BUILDING

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму IVA BUILDING

Читати повністю

2019-04-11: ООО ТПП "Велес"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО ТПП "Велес"

ООО ТПП "Велес"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО ТПП "Велес"Производство пакетов для кофе и чая, полиэтиленовая и полипропиленовая упаковка, вакуумная упаковка.

Читати повністю

2019-04-09: WAYSPORT

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму WAYSPORT

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму WAYSPORTНаш магазин является ярким представителем по продажам качественного спортивного питания по доступной цене в Украине. Мы работаем исключительно для наших клиентов, заботясь, в первую очередь, о качестве и приемлемой цене наших товаров. При этом ассортимент продуктов магазина спортивного питания Waysport.com.ua удовлетворит самого искушенного покупателя.

Читати повністю

2019-04-08: ТОВ «Спарт»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ «Спарт»

ТОВ «Спарт»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ «Спарт»ТОВ «Спарт» є однією з провідних компаній на ринку України по монтажних роботах на висоті. Ми виконуємо широкий спектр висотних робіт. Професійний підхід промислових альпіністів в г. Харьков виконуємо роботи будь-якої складності на висоті.

Читати повністю

2019-04-05: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

ТМ Śnieżka визнано «Абсолютним Фаворитом Успіху — 2018»

ТМ Śnieżka визнано «Абсолютним Фаворитом Успіху — 2018» Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» — це всеукраїнський відкритий рейтинг споживчих уподобань, які, власне, і визначають найкращі товари й послуги на українському ринку. За підсумками багаторівневих опитувань громадської думки загальнонаціонального масштабу, ТМ Snieźka вчетверте здобула статус «Абсолютного Фаворита Успіху» в категорії «Фарба». ТМ Snieźka стала лідером у рейтингу з-поміж 44 учасників конкурсу «Фаворити Успіху» в номінації «Фарба». Дослідження громадських уподобань, визначення якості товарів і послуг експертами в конкретній галузі, а також висловлення думок українських знаменитостей (публічних людей) щодо успішності брендів тривало із січня по грудень 2018 року. Завірили та підтвердили результати конкурсу «Фаворити Успіху» маркетинго

Читати повністю

2019-04-04:

Выбираем перфоратор

Выбираем перфоратор Перфоратор, разработанный в середине 19 века для горнодобывающей промышленности, сегодня является одним из наиболее востребованных и популярных инструментов как в профессиональном и любительском строительстве, так и в ремонтных работах. Главной его задачей является бурение отверстий в тяжело поддающихся обработке материалах: камне, бетоне, кирпиче и т.д. Без наличия такого инструмента крайне сложно во время ремонта и строительства проделать отверстия в стенах, чтобы провести различные коммуникации (например, электропроводку). Виды перфораторов По конструкции они схожи с дрелью, работают при помощи пневматического или электромагнитного механизма и являются усовершенствованным отбойным молотком. Основными элементами конструкции являются двигате

Читати повністю

2019-04-04: ТОВ "Компанія "ПЕГАС"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Компанія "ПЕГАС"

ТОВ "Компанія "ПЕГАС"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Компанія "ПЕГАС"Компанія "ПЕГАС" з 2006-го  року спеціалізується на інженерних системах опалення, водопостачання, каналізації, кондиціонування та вентиляції в Ірпінському регіоні. За цей час виконано монтаж інженерних систем більш ніж у 300 об`єктах котеджного будівництва, більш ніж у 10 багатоповерхових будинках, квартирах та комерційній нерухомості. Цінності компанії:  Принцип служіння клієнту. Чесність у взаємовідносинах, с клієнтом , співробітником, колегою.  Прозорість рабочих процесів. 

Читати повністю

2019-04-03: Термодом

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Термодом

Термодом

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Термодом О компании

Читати повністю

2019-04-03: Энергоостров

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Энергоостров

Энергоостров

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ЭнергоостровИнтернет магазин «Энергоостров» представляет для Вас энергоэкономичные решения для обогрева и освещения вашего дома, квартиры, дачи, офиса, магазина, производства, мастерской или склада, электрические теплые полы и LED освещениe. Мы предлагаем товары только проверенных производителей, которые на практике, в эксплуатации, показали свою функциональность, надежность и качество.  У нас представлена продукция лидеров в производстве электрического обогрева и теплого пола: Нагревательные кабели и маты от: Nexans, Fenix, Arnold Rak, Volterm, Grand Meyer.

Читати повністю

2019-04-01: ООО "Валькирия"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Валькирия"

ООО "Валькирия"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Валькирия"Производственно-строительная компания

Читати повністю

2019-03-29: АртСтрой

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АртСтрой

АртСтрой

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АртСтройНа сегодняшний день строительство каркасных домов и строительство домов из СИП панелей предлагают многие фирмы. Но очень немногие из них могут похвастаться своим долголетием и качеством производимых изделий. А вот АртСтрой за 15 лет возвела более 40 000 кв. м.  Строительство каркасных домов - специализация компании "АртСтрой". Благодаря собственному производству, мы можем предложить цену ниже, чем у наших конкурентов. "Ценник" на проект Каркасного дома "под ключ" у нас стартует от 90 у.е. за 1 м2*. 

Читати повністю

2019-03-28: Color Master

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Color Master

Color Master

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Color MasterКомпанія Color Master пропонує широкий спектр лакофарбової продукції в нашому інтернет магазині фарб є все: від забарвлення для стелі, стін і підлоги провідних брендів таких як TIKKURILA, CAPAROL, SADOLIN. До просочень і антисептиків для захисту деревини TIKKURILA, PINOTEX, СЕНЕЖ. Пропонуємо Вашій увазі і професійні фарби для мінеральних, дерев`яних, металевих фасадів. Асортимент багатий і великим вибором лаків для паркету або іншого дерев`яного статі - це лак BONA, SYNTEKO, SADOLIN і т.д.Завданням нашої компанії є надання вигідних варіантів співпраці для кожного з наших клієнтів, це гідна консультація, максимальні знижки, забезпечення доставки на об`єкт замовника. Ми допоможемо Вам підібрати якісний матеріал, який відповідає Вашим запитам. Для нас важлива Ваша думка і гарний настрій, отримане від якісного обслуговування!

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Роллетные гаражные ворота стоит ли экономить?

Як правильно приклеювати паркет

Парапетні сталеві газові котли

Відновлення паркету своїми руками

Секреты утепления наружных стен - пошаговое руководство

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

О чем нам расскажет маркировка на пенополистирольніх плитах?

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Відео

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

КНАУФ-Трибон

Видео інструкції з монтажу горизонтального сайдингу «Альта-Профіль»

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Ceresit CM11 Plus

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена