Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-06-10 - Mykoshik.com - Меблі для ванної кімнати Ювента та Botticelli

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Mykoshik.com - Меблі для ванної кімнати Ювента та Botticelli

Меблі від ЮВЕНТА та BOTTICELLI – ви достойні найкращих колекцій!

Мykoshik.com успішно реалізує красиві та функціональні меблі для ванної кімнати від відомих брендів – ЮВЕНТА та BOTTICELLI, оскільки є офіційним представником цих виробників.

Ми працюємо в західному регіоні України та доставляємо продукцію до таких міст, як Львів, Івано-Франківськ,Ужгород, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Чернівці та ін.

Чому клієнти радо обирають наш магазин?

1.     Ми не лише продаємо, а й консультуємо.

Якщо ваша ванна кімната дуже маленьких розмірів, і ви не уявляєте, як зробити її функціональною і зручною, наші фахівці радо вам допоможуть. Ми підберемо такі меблі, які не лише доповнять загальний інтер’єр приміщення, а й ідеально впишуться в габарити вашої ванної кімнати.

2.     Надаємо хорошу гарантію.

Гарантійний термін – це лише умовна цифра, адже всі меблі, які ми реалізуємо, розраховані на значно триваліший термін при правильній експлуатації.

3.     Користуємося повагою серед покупців.

Численні позитивні відгуки та рекомендації іншим покупцям співпрацювати з нами доводять, що наш магазин вартий вашої уваги.

4.     Швидко та надійно доставляємо замовлення.

Ми користуємося такими компаніями-перевізниками, як Нова пошта, Інтайм, Делівері, Автолюкс, а тому ваше замовлення буде гарантовано доставлене в зазначений термін.

Можете скористатися і самовивозом продукції з нашого складу.

Меблі від ЮВЕНТА та BOTTICELLI – це:

-         якість,

-         довговічність,

-         надійність,

-         стильність,

-         оригінальність.

 

Мykoshik.com – магазин, якому можна довіряти. Втілюйте разом із нами сміливі дизайнерські рішення за доступною ціною та насолоджуйтеся комфортом і затишком у своїй ванній кімнаті!

 

BOTTICELLI

 

 

JUVENTA

 


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2017-09-23: ТОВ "НВП "Укрвермікуліт"

ЯК ПІДГОТУВАТИ СТІНИ ПЕРЕД УТЕПЛЕННЯМ?

ТОВ "НВП "Укрвермікуліт"

ЯК ПІДГОТУВАТИ СТІНИ ПЕРЕД УТЕПЛЕННЯМ?Першим та найголовнішим етапом перед утепленням стін є підготовка та вирівнювання їх основи. Поверхню стіни обов’язково потрібно очистити від бруду, пилу, фарби та ін. Якщо стара штукатурка відстає від стіни чи бухтить, її потрібно збити, те саме і з старою плиткою. Поверхні, що вкриті пилом чи осипаються при проведенні рукою, потрібно обробити глибокопроникною ґрунтовкою. Стару фарбу, що починає відшаровуватися, "здирають" щіткою чи шпателем. На перший погляд, таке завдання здається дуже трудомістким, але від якості зчеплення клейового розчину чи штукатурної суміші з поверхнею стіни залежить надійність системи утеплення в цілому. Тим паче, що у випадку з фасадом, неможливо переробити локальну ділянку, тільки цілу стіну, а то й весь будинок. Перед

Читати повністю

2017-09-21: АЛЮМИНИКА ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АЛЮМИНИКА ООО

АЛЮМИНИКА ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АЛЮМИНИКА ОООАлюминиевые перила и комплектующие, лестничные ограждения. 80676087530предлагает изготовлении и монтаж декоративных лестничных ограждений и перил из анодированного алюминия. На сегодняшний день ООО "Алюминика" имеет свою производственную базу, оснащенную современным профессиональным оборудованием и компетентными специалистами.

Читати повністю

2017-09-19: Центр Дверей и Интерьера

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр Дверей и Интерьера

Центр Дверей и Интерьера

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр Дверей и Интерьера Наша компания предлагает комплексные услуги по ремонту. Вы сможете заказать дизайн-проект, приобрести товары высшего качества и получить лучшее обслуживание в городе! В нашем салоне представлен большой ассортимент эксклюзивных товаров: - входные и межкомнатные двери;

Читати повністю

2017-09-19: СИПбуд Одесса

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СИПбуд Одесса

СИПбуд Одесса

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СИПбуд ОдессаНаша компания "СИПбуд Одесса" (http://sipbud.od.ua/) занимается строительством панельно-каркасных домов из SIP панелей по канадской технологии. За 6 лет в Одесской области построено 60 энергоэффективных СИП домов. Строительство дома под ключ от 4300 грн/м.кв.

Читати повністю

2017-09-19: Никас, ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Никас, ООО

Никас, ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Никас, ОООКомпания Никас занимается продажей бассейнов, террасной доски, фасадной доски, беседками, окнами и декоративными ограждениями, а также их доставкой и установкой по всей Украине.  

Читати повністю

2017-09-18: ТехноНИКОЛЬ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТехноНИКОЛЬ

ТехноНИКОЛЬ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТехноНИКОЛЬТехноНИКОЛЬ является одним из крупнейших международных производителей надежных и эффективных строительных материалов. Компания предлагает рынку новейшие технологии, сочетающие в себе мировой опыт и разработки собственных Научных центров. Сотрудничество с проектными институтами и архитектурными мастерскими позволяет ТехноНИКОЛЬ гибко и оперативно реагировать на изменения запросов потребителей.

Читати повністю

2017-09-16: Компанія Світондейл Завод "ТЕХНО"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компанія Світондейл Завод "ТЕХНО"

Компанія Світондейл Завод "ТЕХНО"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компанія Світондейл Завод "ТЕХНО"Виготовлення мінераловатних утеплювачів

Читати повністю

2017-09-16: Ламбрекен-ателье

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ламбрекен-ателье

Ламбрекен-ателье

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ламбрекен-ательеЛамбрекены со шторами готовые и назаказ по вашим размерам с доставкой по всей Украине. Онлайн покупка и онлайн заказ на сайте штор, тюли, ламбрекенов, професииональный пошив и доставка.

Читати повністю

2017-09-16: ООО «Завод Евроформат»

Через 4 месяца лифты в Украине должны соответствовать Европейским стандартам

Через 4 месяца лифты в Украине должны соответствовать Европейским стандартам В июне 2017 г. Кабинет Министров Украины принял Постановление про утверждение Технического регламента лифтов и компонентов безопасности для лифтов. Это было сделано для адаптации украинских требований безопасности нормам ЕС, а конкретно регламента – Директиве 2014/33/ЕС. На внедрение нового законодательного акта отведено 6 месяцев, таким образом, с января 2018 производители лифтового оборудования в Украине будут выпускать на рынок продукцию «европейского образца». Устаревшие стандарты тормозят интеграцию Эксперты утверждают, что, несмотря на стремление к сближению норм законодательства Украины и ЕС, у нас все еще сохраняется различие в подходах к его применению. Это касается и принятого регламента: «В Европе все построено на основе Директив, которые являются высшим уровнем стандартизации. В них закреплены основы и акцент д

Читати повністю

2017-09-13: Світ паркету

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Світ паркету

Світ паркету

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Світ паркетуКомпания «СВІТ ПАРКЕТУ» уже более 10 лет является одним из лидеров по продаже паркетной доски, паркета, а также паркетной химии в Украине. Своим клиентам и партнёрам компания предлагает европейское качество продукции, широкий ассортимент, приятные цены и услуги квалифицированного персонала. «СВІТ ПАРКЕТУ» официальный представитель таких производителей как: Loba и Stauf(Германия), B

Читати повністю

2017-09-13: Киевский Стекольно - Зеркальный Завод

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Киевский Стекольно - Зеркальный Завод

Киевский Стекольно - Зеркальный Завод

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Киевский Стекольно - Зеркальный ЗаводС августа 1999 года наша компания является дистрибьюторским центром одного из крупнейших в мире производителей строительного стекла и зеркал - французского концерна "Saint-Gobain". Мы предлагаем полный перечень продукции, которая изготавливается на предприятиях группы "Saint-Gobain" в разных странах Европы, а также широкий спектр дополнительных услуг. В состав нашей компании входят также два филиальных подразделения в Одессе и Днепропетровске.

Читати повністю

2017-09-12: AquaPools

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму AquaPools

AquaPools

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму AquaPoolsКомпанія AquaPools створена ФОП Синишиним  Петром Івановичем  в 2013 році. З часу заснування, успішно працюємо на ринку Західної України та тісно співпрацюємо з такими великими гігантами як Aquapolis та Фаворит, які зарекомендували себе ще до нашого заснування.

Читати повністю

2017-09-06: АРТ БОР Столярная мастерская

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АРТ БОР Столярная мастерская

АРТ БОР Столярная мастерская

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АРТ БОР Столярная мастерскаяСтолярная мастерская АРТ БОР изготавливаем лестницы, двери, окна, шпонированные и деревянные панели а также мебель любой сложностинаходится в городе Киеве. По адресу  Солом`янська площа, 2   Контакты:

Читати повністю

2017-09-04: Сделаем-ремонт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сделаем-ремонт

Сделаем-ремонт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сделаем-ремонтРаботая в сфере ремонта и строительства достаточно продолжительное время, эксперты компании «Сделаем-ремонт» добились замечательных результатов, по этой причине имеют множество довольных и признательных клиентов. Все это - заслуга наших мастеров, на совесть выполняющих работу в оговоренный срок. Мы не отстаем от лидеров рынка, непрерывно применяя трендовый дизайн, новшества материалов и техники. Наши мастера специализируются на самых разных ремонтных работах. Помимо стандартных (капитальный, косметический, евро ремонт), мы имеем серьезный опыт в машинной штукатурке стен, безвоздушной покраске ангаров, объектов и многих других работах. Чем мы можем привлечь заказчиков: - качество; - тарифы ниже конкурентов; - много отзывов; - отличное портфолио работ. Наша фирма может предложить цены ощутимо ниже рыночных и это не пустые сло

Читати повністю

2017-08-31: Homwest

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Homwest

Homwest

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму HomwestМатеріали для ремонту і будівництва. Основна продукція: ламінат (12 ексклюзивних колекцій), вагонка (дерев`яна, пвх, мдф), полікарбонат, декоративні кольорові канати, сайдинг, бамбукові шпалери. Реалізація гуртом та в роздріб. Доставка по всій Україні. Маркетингова підтримка партнерів: каталоги, буклети, банери.

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Стіни підвальних та цокольних приміщень.

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої традиційної покрівлі

Тепла підлога

Основа – це гарна підготовка

Звукоізоляція залізобетонного перекриття від ударного шуму

Ароматний затишок кухні

Як правильно приклеювати паркет

Секреты утепления наружных стен - пошаговое руководство

Відео

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Подвесной потолок из КНАУФ-листов П 112

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Стіни фундаменту YTONG

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд

Ceresit CM11 Plus

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»

Як утеплювати скатну покрівлю 2

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя