Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2019-12-02 - ДАБІ

На Прикарпатті реалізовано потужний інвестпроєкт у сфері відновлювальної енергетики

У селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області відкрито сонячну електростанцію потужністю 14 МВт. Проєкт реалізовано литовською компанією, що інвестувала у виробництво «зеленої» енергії на території регіону.

Станція складається із 42 тис. 720 сонячних модулів, трансформаторної підстанції КТП-2500кВА та 178 інверторів типу Huawei SUN200-60KTL-MO. Річне виробництво електроенергії складає 14100 МВт/год.

Загалом упродовж 2019 року в Івано-Франківській області перевірено та прийнято в експлуатацію 33 електростанції на нетрадиційних джерелах енергії. Для порівняння, у 2018 році – 13.

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області максимально та в повному обсязі допомагає розвитку відновлювальної енергетики в частині отримання відповідних дозвільних документів та відповідно здійснює контроль за дотриманням проектних рішень та містобудівного законодавства під час спорудження таких об’єктів.

Окрім введених у експлуатацію об’єктів, на території Івано-Франківської області здійснюється будівництво ще 9 електростанцій на нетрадиційних джерелах енергії, які у встановленому порядку отримали документи, що дають право на виконання будівельних робіт.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2020-06-03: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості

«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості ТзОВ «Снєжка-Україна» – успішний і знаний виробник лакофарбових матеріалів, що працює на українському ринку 20 років поспіль. Підприємство повсякчас дбає про виготовлення якісної продукції, а також підтримує різні суспільні ініціативи й реалізує соціальні програми. Так, відомий виробник підтримав ідею облаштування в Яворівській центральній районній дитячій бібліотеці бібліохабу творчості, який було презентовано місцевим представникам влади у День захисту дітей. Сучасний світ інформаційних технологій розвивається надзвичайно швидкими темпами, тому нинішніх дітей, які захоплюються різними електронними ґаджетами, складно привчити до читання й поваги до книжки. Відповідно, щоби бути у тренді, працівники українських бібліотек шукають нові підходи для залучення юні до процесу читання. Адже в усі часи книжка м

Читати повністю

2020-06-03: TYTAN (TOB «СЕЛЕНА УКРАЇНА»)

НОВИНКА ВІД ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» - професійна вогнестійка піна TYTAN PROFESSIONAL B1

НОВИНКА ВІД ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» - професійна вогнестійка піна TYTAN PROFESSIONAL B1 У травні 2020 року ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROFESSIONAL B1 FIRE STOP. Піна сертифікована в ДСНС України і на сьогодні відповідає найбільшому діапазону протипожежних випробувань в Україні, тобто цілком обґрунтовано може претендувати на статус протипожежної піни №1 в Україні. « - Піна сертифікована в ДСНС України, згідно випробувань відповідає вимогам п. 6.20, Г2 додатка Г ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’ектів будівництва. Загальні вимоги, ДСТУ Б В.1.1-4-98* «Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість. Загальні вимоги щодо вогнестійкості: EI 60, EI 9

Читати повністю

2020-06-03: “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Конкурентна перевага завдяки цифровим спільнотам з платформою Exchange

Конкурентна перевага завдяки цифровим спільнотам з платформою Exchange Київ, 26 травня 2020 року — Компанія  Schneider Electric, лідер з цифрової трансформації, управління енергоспоживанням та автоматизації, представляє нову відкриту екосистему Exchange, яка дозволяє фахівцям і компаніям в сфері розподілу енергії, автоматизації та інтернету речей (IoT), системним інтеграторам, технологічним компаніям, розробникам, проектувальникам, консультантам і дистриб'юторам співпрацювати, спільно розробляти і здійснювати операції. Сьогодні доступ до інформації та ресурсів і широке коло бізнес контактів - одні з найцінніших активів, що впливають на сталий розвиток компанії. Саме на ці 2 фактори націлена крос-індустріальна платформа  Exchange - відкрита екосистема, де клієнти, партнери та експерти Schneider Elect

Читати повністю

2020-06-03: ТОВ ЕКТА БУД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ ЕКТА БУД

ТОВ ЕКТА БУД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ ЕКТА БУДПередовой поставщик высококачественных строительных материалов для быстрой реализации задач строительства любой сложности. Благодаря правильным просчетам необходимых объемов товаров, а так же оперативной поставки щебня, песка, керамзита, асфальта, кирпича, бетона и ЖБИ, а также других стройматериалов, уже сегодня нам удалось ускорить процессы строительства, как частных домов, так и бизнес-объектов различного целевого назначения.

Читати повністю

2020-06-02: ТОВ "Сім`я Трейдінг Україна"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Сім`я Трейдінг Україна"

ТОВ "Сім`я Трейдінг Україна"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Сім`я Трейдінг Україна"Компанія «Сім’я Трейдінг Україна» - вітчизняний виробник полістиролу (пінопласту). 

Читати повністю

2020-06-01: BudDnepr

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BudDnepr

BudDnepr

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BudDneprСтроительство домов ДнепрПроектирование и строительство энергонезависимых и энергосберегающих домов в Днепре и Днепропетровской области. Строительство частных домов "под ключ" любой сложности. Профессионально, большой опыт выполненных работ.

Читати повністю

2020-06-01: Интернет-магазин Napolke.com.ua

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин Napolke.com.ua

Интернет-магазин Napolke.com.ua

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин Napolke.com.uaИнтернет-магазин NaPolke.com.ua занимается продажей электроинструмента, бензинового инструмента, аккумуляторного инструмента, разнообразных станков и расходных материалов. У нас один из самых широких ассортиментов на Украине:  болгарки, перфораторы, шуруповёрты, шлифовальные машины, бензопилы, триммеры, мотокосы, газонокосилки в и другие позиции. Больше 100 отечественных и зарубежных брендов представлено в каталоге. Доставка товаров по всей Украине прямо со склада.

Читати повністю

2020-05-29: Сплит-ON

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сплит-ON

Сплит-ON

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сплит-ONДля всех жителей города, интернет-магазин Сплит-ON представляет огромный ассортимент кондиционеров. Все товары в интернет-магазине обладают высоким качеством, имеют соответствующий уровень техподдержки. Большое количество техники от ведущих производителей позволит Вам выбрать все необходимое оборудование для уюта и комфортного климата в Вашем доме, офисе, в производственных помещениях. В магазине продается техника официальных производителей с таких стран как Украины,  ЕС, Азии, США. Все устройства обладают соответствующей гарантией. Мы не только поможем Вам подобрать необходимую технику, но и дадим всю необходимую информацию о свойствах, производительности, особенностях того или иного климатического оборудования. Наши консультанты смогут профессионально ответить на все ваши вопросы, относительно Вашей покупки.

Читати повністю

2020-05-25: ЕПІЦЕНТР

Мережа «Епіцентр» запустила власний мобільний додаток

Мережа «Епіцентр» запустила власний мобільний додаток У мобільному додатку клієнти "Епіцентр" можуть робити онлайн-замовлення, переглядати історію покупок, отримувати персоніфіковані пропозиції, дізнаватися про актуальні акції та користуватися програмою лояльності Мережа «Епіцентр» запустила власний мобільний додаток, який дозволить клієнтам робити онлайн-замовлення, переглядати історію покупок, дізнаватися про актуальні акції та користуватися програмою лояльності. «Ми раді анонсувати нашим споживачам новий цифровий продукт — мобільний додаток, який додасть задоволення від шопінгу. Купувати товари онлайн, отримувати цікаві пропозиції та інформацію про акції, переглядати історію покупок та нараховані бали — тепер все під рукою, а точніше у смартфоні», - зазначає Ірина Шинкаренко, заступник голови ТОВ «Епіцентр К»

Читати повністю

2020-05-21:

СКИДКИ ДО -26% НА ТАЙМЕРЫ ПОЛИВА CLABER

СКИДКИ ДО -26% НА ТАЙМЕРЫ ПОЛИВА CLABER В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно по акции купить программаторы для автоматического полива. Укрс

Читати повністю

2020-05-21:

СКИДКИ -4% НА ПНЕВМОГАЙКОВЕРТЫ MIGHTY SEVEN

СКИДКИ -4% НА ПНЕВМОГАЙКОВЕРТЫ MIGHTY SEVENВ официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно по акции купить пневмогайковерты M7. Укрсервис - официальный импортер торговой марки 

Читати повністю

2020-05-21:

СКИДКИ ДО -10% НА СВЕТОДИОДНЫЕ ПРОЖЕКТОРЫ IEK

СКИДКИ ДО -10% НА СВЕТОДИОДНЫЕ ПРОЖЕКТОРЫ IEKВ официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно по акции купить светодиодный прожектор производства IEK. Укрсервис - официальный импортер ТМ Claber на территории Украины. Выгодные цены и хорошее качество продукции обеспечены.

Читати повністю

2020-05-19: ТзОВ «Вектор Люкс»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТзОВ «Вектор Люкс»

ТзОВ «Вектор Люкс»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТзОВ «Вектор Люкс»Ми пропонуємо сучасне енергоефективне холодильне обладнання - це чилери (охолоджувачі рідин), компресорні станції, холодильні агрегати, повітроохолоджувачі, конденсатори, теплообмінники, компресори, холодильна автоматика та комплектуючі. У сфері холодопостачання ТзОВ «Вектор Люкс» допоможе повністю обладнати холодильний склад, холодильну чи морозильну камеру з сандвіч-панелей, овочесховище (фруктосховище), магазин, або супермаркет. Для вирішення Вашого завдання буде використано холодильне обладнання та матеріали визнаних світових брендів, які мають багаторічний досвід в розробці та виробництві обладнання та товарів для холодопостачання. Окрім цього, компанія «Вектор Люкс» постачає сучасне вентиляційне обладнання. Ми працюємо без посередників, закуповуючи системи вентиляції та кондиціонуванн

Читати повністю

2020-05-18: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

«Снєжка-Україна» запустила виробництво антисептичних засобів

«Снєжка-Україна» запустила виробництво антисептичних засобів             Підприємство, яке 20 років на українському ринку є одним з провідних виробників водоемульсійних фарб і шпаклівок, враховуючи великі потреби соціальних установ, громадських закладів й індивідуальних українських споживачів у знезаражувальних препаратах під час пандемії коронавірусу, налагодила виробництво антисептиків.             Рецептура виробу «Антисептичний засіб», виготовлена за рецептурою материнської компанії «АТ «ФФіЛ «Śnieżka». До складу засобу входять сімдесятипроцентний етиловий денатурований спирт, пероксид водню, ароматизатор «ALOE VERA» й гліцерин, який сприяє зволоженню шкіри. Відзначимо, що виріб придатний не лише для антисепт

Читати повністю

2020-05-18: Stankor (Станкор)

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Stankor (Станкор)

Stankor  (Станкор)

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Stankor (Станкор)

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Рекуперація

Маленька квартира. Колір має значення

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Вибір товщини стіни

Кладка блоків

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Відновлення паркету своїми руками

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Зроби це сам - Перевір фасад

Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

Відео

Видео інструкції з монтажу горизонтального сайдингу «Альта-Профіль»

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Скатний дах. Теплофізика

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Монтаж водостоків

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя