Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2019-12-02 - ДАБІ

На Прикарпатті реалізовано потужний інвестпроєкт у сфері відновлювальної енергетики

У селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області відкрито сонячну електростанцію потужністю 14 МВт. Проєкт реалізовано литовською компанією, що інвестувала у виробництво «зеленої» енергії на території регіону.

Станція складається із 42 тис. 720 сонячних модулів, трансформаторної підстанції КТП-2500кВА та 178 інверторів типу Huawei SUN200-60KTL-MO. Річне виробництво електроенергії складає 14100 МВт/год.

Загалом упродовж 2019 року в Івано-Франківській області перевірено та прийнято в експлуатацію 33 електростанції на нетрадиційних джерелах енергії. Для порівняння, у 2018 році – 13.

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області максимально та в повному обсязі допомагає розвитку відновлювальної енергетики в частині отримання відповідних дозвільних документів та відповідно здійснює контроль за дотриманням проектних рішень та містобудівного законодавства під час спорудження таких об’єктів.

Окрім введених у експлуатацію об’єктів, на території Івано-Франківської області здійснюється будівництво ще 9 електростанцій на нетрадиційних джерелах енергії, які у встановленому порядку отримали документи, що дають право на виконання будівельних робіт.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2019-12-05: PaylessCar

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму PaylessCar

PaylessCar

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму PaylessCarКомпания PaylessCar предоставляет высококачественные услуги машина на прокат в Украине доступные каждому. Также предлагает дополнительное оборудование и услуги, необходимые для длительных поездок или путешествий: специальные кресла для перевозки детей, GPS-навигаторы или Wi-Fi-роутеры для свободного доступа к Интернету в дороге.

Читати повністю

2019-12-03: Home-Grown Design - дизайн інтер`єру

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Home-Grown Design - дизайн інтер`єру

Home-Grown Design - дизайн інтер`єру

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Home-Grown Design - дизайн інтер`єру

Читати повністю

2019-12-02: ДАБІ

На Прикарпатті реалізовано потужний інвестпроєкт у сфері відновлювальної енергетики

На Прикарпатті реалізовано потужний інвестпроєкт у сфері відновлювальної енергетики У селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області відкрито сонячну електростанцію потужністю 14 МВт. Проєкт реалізовано литовською компанією, що інвестувала у виробництво «зеленої» енергії на території регіону. Станція складається із 42 тис. 720 сонячних модулів, трансформаторної підстанції КТП-2500кВА та 178 інверторів типу Huawei SUN200-60KTL-MO. Річне виробництво електроенергії складає 14100 МВт/год. Загалом упродовж 2019 року в Івано-Франківській області перевірено та прийнято в експлуатацію 33 електростанції на нетрадиційних джерелах енергії. Для порівняння, у 2018 році – 13. Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області максимально та в повному обсязі допомагає розвитку відновлювальної енергетики в частині отримання відповідних дозвільних документів та відповідно зд

Читати повністю

2019-12-02: ДАБІ

На Київщині введено в експлуатацію перший пусковий комплекс виробництва базальтових матеріалів

На Київщині введено в експлуатацію перший пусковий комплекс виробництва базальтових матеріалів Держархбудінспекцією на підставі акта готовності видано сертифікат про прийняття в експлуатацію цеху з виробництва базальтових виробів українського виробника у м. Славутич Київської області. Компанія спеціалізується на виготовленні базальто-андезитного неперервного волокна, яке використовується у автомобільній, суднобудівній, авіакосмічній, хімічній, а також оборонній галузях. Таке волокно є унікальним продуктом, заснованим на природньому матеріалі, якому притаманні природні властивості високої механічної міцності, зносостійкості, ударної та корозійної стійкості, висока термічна стійкість, легка вага та екологічність. У виробництві застосовується суто українська сировина та вітчизняні технології із врахуванням сучасних розробок. Цех з виробництва базальтових виробів у м. Славутич створено шляхом реконструкції наявного цеху літографічн

Читати повністю

2019-11-29: Color Studio

Посмотрите, насколько просто сделать уникальный дизайн интерьера с помощью венецианской штукатурки

Color Studio

Посмотрите, насколько просто сделать уникальный дизайн интерьера с помощью венецианской штукатуркиВенецианская штукатурка используется только в декоративных целях, поскольку материал достаточно дорогой и не подходит для стартового слоя. Основными достоинствами материала являются: «эффект свечения», экологичность (в составе нет токсичных элементов), влагоустойчивость, материал не горюч, возможность добавления в штукатурку колера, долговечность (до 25 лет). К недостаткам можно отнести дороговизну и сложность в работе с материалом.

Читати повністю

2019-11-29: Центр Дверей во Львове

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр Дверей во Львове

Центр Дверей во Львове

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр Дверей во ЛьвовеКомпанія Центр Дверей пропонує різноманітні міжкімнатні двері у Львові з натурального шпону та дерева, ціни якіх вас приємно здівують. На сайті представлений неймовірний асортиментний ряд моделей як класичному дизайні, так і в стилі модерн чи хай-тек.

Читати повністю

2019-11-25: Интернет-магазин сантехники, насосов и отопления КТУ

Кухонные мойки от интернет-магазина «КТУ» по низким ценам

Кухонные мойки от интернет-магазина «КТУ» по низким ценам Выбор кухонной мойки с учётом долговечности, привлекательности дизайна, размеров и других критериев – задача непростая. Посетив https://kty.com.ua/ вы сможете подобрать из многочисленных позиций оптимальную модель по приемлемой цене. Также, в каталоге интернет-магазина «КТУ» можно недорого купить смесители для кухни и прочее оборудование. На что стоит обращать внимания при выборе кухонной мойки? Современные раковины позволяют существенно сэкономить время при готовке блюд и сделать этот процесс значительно комфортнее. Это возможно за счёт дополнительных аксессуаров, размеров и форм кухонных моек. В ассортименте интернет-магазина КТУ вы найдете большое их разнообразие:

Читати повністю

2019-11-25: Sinergy Group

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Sinergy Group

Sinergy Group

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Sinergy GroupОсновным направлением деятельности Sinergy Group является работа с коммерческой недвижимостью. Услуги, которые мы предоставляем: генеральный подряд, комплексные отделочные работы, общестроительные работы, реконструкция и ремонт зданий. Мы готовы предоставить лучшие цены на строительные услуги, кратчайшие сроки  выполнения работ, гарантию и качественный сервис. Наши проекты: www.sinergy-group.com.ua/projects/

Читати повністю

2019-11-20: Architec - дизайн, архітектура, будівництво

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Architec - дизайн, архітектура, будівництво

Architec - дизайн, архітектура, будівництво

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Architec - дизайн, архітектура, будівництвоСтудія дизайну ARCHITEC була заснована в 2007 році в м.Києві. Сьогодні в компанії працює більше 12 чоловік. ARCHITEC створює унікальний дизайн інтер`єру в Києві, Львові, Одесі та ряді інших міст України. Головний напрямок діяльності - дизайн інтер`єру будинків, квартир і офісів, дизайн фасаду та ремонтні роботи.

Читати повністю

2019-11-18: Green Master

Главное правило подбора интерьерной краски

Green Master

Главное правило подбора интерьерной краскиДля создания гармоничного интерьера нужно чтобы цвета, фактуры и размеры удачно соотносились. При покраске стен краской следует уделить внимание выбору правильного цвета и насыщенности, чтобы полученный результат радовал владельцев помещения еще долгое время. Цвета и оттенки краски предоставлены в большом ассортименте, что может стать настоящей проблемой, особенно, если необходимо выбрать сочетание нескольких тонов. Однако если выбирать интерьерную краску грамотно и со всей ответственностью, можно не только сэкономить время, но и создать гармоничный интерьер.

Читати повністю

2019-11-18: ПП «Пресижбуд»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ПП «Пресижбуд»

ПП «Пресижбуд»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ПП «Пресижбуд»Будівельна компанія «Престижбуд» виконує повний комплекс будівельних робіт у Львові та Львівській області: ✅ комерційне будівництво ✅ промислове будівництво ✅ будівництво під ключ ✅ проектування ✅ генеральний підряд ✅ житлове будівництво ✅ будівництво котеджів та котеджні містечка ✅ оренда будівельної техніки 

Читати повністю

2019-11-17: Интернет-магазин ISSI

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин ISSI

Интернет-магазин ISSI

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин ISSIИнтернет-магазин ISSI - это огромный ассортимент товаров для дома: постельное бельё, покрывала, пледы, полотенца, халаты, наборы для сауны, скатерти, коврики, подушки, одеяла, игрушки, сувениры, подарки, наборы посуды, ножей, столовых приборов, а также сковороды, противни, воки, фарфор, хрусталь, смальта, ротанговая и тиковая мебель, дизайнерские почтовые ящики и многое другое из самых разных уголков земного шара – Франции, Германии, Испании, Италии, Португалии, Бельгии, Чехии, Польши, Турции, Сирии, КНР, Индонезии, России, а также Украины. Однажды открыв для себя наш интернет-магазин, Вам больше не придётся посещать десятки магазинов в поисках подходящего товара для Вашей спальни, ванной комнаты или кухни. У нас Вы можете найти шикарный подарок на День рождения, юбилей, свадьбу, новоселье, для родных, близких, друзей или просто порадовать себя стильной, высококачествен

Читати повністю

2019-11-15: ANEX Tour

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ANEX Tour

ANEX Tour

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ANEX TourКомпания ANEX Tour работает в сфере туризма уже более двадцати лет. За это время компания открыла более 150 офисов в Украине, России, Испании, Таиланде и Вьетнаме и других странах. Благодаря сплоченной команде профессионалов и любви к своему делу, сегодня Анекс Тур по праву считается одним из лучших туроператоров в Украине. Ежегодно услугами компании пользуется около 2,5 млн. туристов. В украинском туристическом сегменте туроператор ANEX Tour ведет свою деятельность с 2005-го года. Ежегодно услугами компании пользуется более миллиона украинцев, что составляет порядка 40% от доли туризма в Украине. Туроператор ANEX Tour постоянно усовершенствует качество своего продукта, оставляя его доступным для путешественников. Туристы компании могут рассчитывать на высокое качество услуг, первоклассный сервис и приемлемые цены. Наши специалисты тщательно подходят к организации отдыха

Читати повністю

2019-11-15: Dizartoff

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Dizartoff

Dizartoff

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму DizartoffСоздавать… Создавать и воплощать вечный запрос гармоничной жизни… Полноценной и функциональной… Удобной и непринужденной… Счастливой и наполненной… Здоровой и экологичной… Простой и вдохновенной… Эстетичной и атмосферной… Сделаем это вместе… Назначив личную встречу и переформатировав традиционный вопрос «сколько», на вопрос «каким образом», мы перейдем в плоскость решения задачи в рамках вашего проекта.

Читати повністю

2019-11-14: Bergge

Нанести штукатурку "короед" своими руками абсолютно легко!

Bergge

Нанести штукатурку "короед" своими руками абсолютно легко!Короед является весьма популярным видом штукатурки, поскольку с его помощью можно создать на поверхности необычную структуру. Такая штукатурка может использоваться как для внутренних работ, так и для фасадных. У каждого производителя состав штукатурки индивидуальный. Данный вид штукатурки схож с остальными, поскольку его общая часть состоит из силикона либо акрила.

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Мокрое утепление фасада пенополистиролом

Плоская кровля "под ключ"

До опалювального сезону готуйсь!

Ароматний затишок кухні

Сферы применения пенополистирола

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої традиційної покрівлі

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Відео

Монтаж облицювання фасаду. Правила

Монтаж софітів

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Подвесной потолок из КНАУФ-листов П 112

Скатний дах. Теплофізика

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Монтаж фасадніх панелей

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Видео інструкції з монтажу горизонтального сайдингу «Альта-Профіль»

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75