Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2021-07-21 -

Як вибрати якісну цеглу для будівництва?

Історія використання такого будівельного матеріалу, як цегла налічує вже 4 тисячі років. За такий величезний період було придумано сотні різновидів та видів кладки. А сьогодні вона широко використовується для зведення будинків різного типу та складності, а також оздоблення фасадів.

Особливості сучасної цегли та її характеристики

Інтернет-магазини можуть запропонувати покупцям величезний асортимент матеріалів, який складається із більш ніж 15 тисяч різновидів, що відрізняються між собою відтінком, формою, а також габаритами, фактурою і технічними характеристиками. Найбільш популярними видами вважають глиняні та силікатні вироби.

Технологія їх виробництва заснована на використанні вапна та піску. При цьому глиняна цегла чи керамічна випускається у 2 формах: повнотілій та пустотілій. Перша характеризується відсутністю будь-яких пустот (навіть технологічних), а друга наявністю деякого відсотка пустот (впливає тип матеріалу). Спеціалісти рекомендують звертати увагу на повнотілі цеглини, які мають більш високі характеристики міцності. Їх доцільно використовувати при укладанні цоколя або несучих стін.

В залежності від матеріалу виготовлення, цегла може бути:

  • керамічною, яку роблять із глини високої якості без домішок мергелю/сульфатів. Зазвичай використовують сировину, яка має мінімальний відсоток нерозкладених кальцитів у складі. Спочатку виконують формовку, після чого вона сохне, а потім піддається випалу в печі при температурному режимі у 1000 градусів;
  • силікатною, яка складається із піску, а на вапно та вологу припадає лише 10% від усієї маси сировини. Процентне співвідношення може змінюватися. На це впливає склад/якість підготовленої маси. Але головною умовою при виробництві хорошого продукту вважається очищення складових. В них не повинно будти будь-яких органічних домішок, глини чи марганцю. Даний вид цегли являється більш теплим у порівнянні з аналогами, а тому його застосовують для будівництва стін/перегородок;
  • гіперпресованою, до складу якої входять різні відсівання вапняних порід, а також мармуру, черепашнику або доломіту. Такі компоненти складають до 90% від обсягу усієї маси сировини, а другим головним компонентом виступає портландцемент високої якості. Він відіграє роль головного в'яжучого компонента та займає близько 6-8%. Використовують цеглу для проведення облицювання стін. При цьому сама поверхня цегли може бути дуже різною - гладкою або сучасну, яка нагадує "рваний камінь".

Класифікація будівельного матеріалу в залежності від мети використання

У будівництві розрізняють декілька видів матеріалу, залежно від сфери використання:

  • будівельний (рядовий), який застосовують у облаштуванні внутрішніх та зовнішніх стін будівель. Його можна застосовувати для будівництва будинків, але тільки із подальшим утепленням або проведенням захисної обробки фасаду. При цьому даний тип має далеко не ідеальний вигляд та може містити невеликі відколи, втім вони зовсім не впливають на його міцність;
  • облицювальний - самий рівний та ідеальний матеріал без будь-яких дефектів. Відповідно до Держстандарту гранично допустимі відхилення складають не більше 4 мм по довжині, а також 3 мм по ширині та 2 мм по висоті.

Вибір цегли дуже великий, а тому кожен покупець зможе обрати для себе найбільш оптимальний варіант для будь-яких будівельних цілей. Перед покупкою достатньо звернутись до консультантів інтернет-магазинів, які допоможуть з вибором та розрахують необхідну кількість цегли в залежності від потреб клієнта.


Источник: материалы маркетплейса Zakupka.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2021-07-30: «ВиЯр»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму «ВиЯр»

«ВиЯр»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму «ВиЯр»Компания «ВиЯр» предлагает всё для изготовления мебели и обустройства интерьера: плитные материалы, фасады, фурнитуру, наполнение, напольные покрытия и кухонную технику. Для материалов можно заказать услуги по обработке – порезку, фрезеровку, кромкование, сверление. В компании замкнутый цикл производства деталей – клиенты получают уже готовые полуфабрикаты, которые остается только собрать.  Шоу-румы «ВиЯр» – это просторные залы со стендами, бесплатными образцами продукции и механизмами, которые можно сразу проверить в действии. Чтобы посетителям было удобно знакомиться с товарами, в залах есть информационные табло и QR-коды. И, конечно, консультанты всегда ответят на вопросы.  Онлайн-сервисы, доставка, полный спектр услуг, собственные бренды, обучающие проекты – «ВиЯр» делает производство мебели легким и комфортны

Читати повністю

2021-07-22: Домовенок2000

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Домовенок2000

Домовенок2000

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Домовенок2000 Вже багато років компанія Domovenok2000 займається продажом рулонних жалюзі, тканевих ролет різних типів. Одні із популярних видів це ролети День Ніч, блекаут. На сайті представленна велика кількість тканин в різних кольорах. Завжди в наявності готові розміри. Якщо Ви з іншого міста, це не проблема, відправляємо транспортними компаніями по Україні з оплатою при отриманні.

Читати повністю

2021-07-21:

Як вибрати якісну цеглу для будівництва?

Як вибрати якісну цеглу для будівництва? Історія використання такого будівельного матеріалу, як цегла налічує вже 4 тисячі років. За такий величезний період було придумано сотні різновидів та видів кладки. А сьогодні вона широко використовується для зведення будинків різного типу та складності, а також оздоблення фасадів. Особливості сучасної цегли та її характеристики Інтернет-магазини можуть запропонувати покупцям величезний асортимент матеріалів, який складається із більш ніж 15 тисяч різновидів, що відрізняються між собою відтінком, формою, а також габаритами, фактурою і технічними характеристиками. Найбільш популярними видами вважають глиняні та силікатні вироби.

Читати повністю

2021-07-20: Е-заряд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Е-заряд

Е-заряд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Е-зарядКомпания "Е-заряд" занимается как продажей домашних зарядных станций, так и установкой общественных зарядных комплексов в популярных заведениях города Сумы и области.   Портативная станция Single позволяет заряжаться в любом месте, от обычной розетки, с той же мощностью, с которой позволяет сеть. У вас есть возможность вручную регулировать мощность от 1кВт до 19 кВт и заряжать любой электромобиль. Компактное водонепроницаемое устройство можно брать с собой и пользоваться им когда угодно и где угодно.   I-Station-это новая генерация зарядных станций от AutoEnterprise. В данной станции собраны лучшие решения в области силовой электроники и дополнены современным дизайном.

Читати повністю

2021-07-19: AltekMebel

Основные правила выбора мебели в детскую комнату

Основные правила выбора мебели в детскую комнату Выбор мебели в детскую комнату — достаточно сложный вопрос, успешное разрешение которого предполагает необходимость учета множества различных нюансов. С одной стороны, такие предметы интерьера должны быть функциональными и привлекательными, а с другой — абсолютно безопасными. Это накладывает определенные ограничения на подбор мебели. В целом современный рынок предметов интерьера для детских комнат представлен широким ассортиментом продукции, что обеспечивает возможность подбора изделий для мальчиков и девочек с учетом габаритов, планировки и прочих особенностей помещений. В продаже имеются как полноценные гарнитуры, так и отдельные шкафы, столы, кровати и т. д. При этом наиболее рациональным выбором считается детская мебель из дерева. Она обладает множеством различных преимущ

Читати повністю

2021-07-16: Магазин сантехніки Буй

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин сантехніки Буй

Магазин сантехніки Буй

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин сантехніки БуйBUI - интернет-магазин и сантехники на любой вкус. Мы создавали наш интернет-магазин, чтобы Вам было удобно выбрать сантехнику которая подойдет именно для Вашего интерьера и осуществит самую изысканную задумку.

Читати повністю

2021-07-15: ООО Фортмедика

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО Фортмедика

ООО Фортмедика

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО ФортмедикаКомпания специализируется на поставках современного медицинского оборудования, расходных материалов и инструментария от ведущих производителей Европы.   Почему стоит работать с нами?   Комплексные поставки медицинского оборудования и мед. изделий. Широкая номенклатура товаров - более 3000 наименований товара на складе. Спонсорская поддержка наших партнеров и агентов. Поиск товаров по запросу клиента. Гибкие условия сотрудничества для оптовых покупателей.

Читати повністю

2021-07-15: Kamiria Glasses

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Kamiria Glasses

Kamiria Glasses

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Kamiria GlassesСолнцезащитные очки и оправы - это не просто стильный элемент вашего имиджа, но и необходимость. Мы, как никто другой, знаем, насколько важно для вас подобрать стильные очки, ведь именно этим мы занимаемся.   В нашем интернет-магазине очки - исключительно брендовые, коллекционные и винтажные. Мы тщательно изучаем историю каждого бренда, находим самые интересные коллекции солнцезащитных очков и оправ, и затем приступаем к поиску. Как настоящие детективы, мы проводим расследование, находим интересные пары очков и выкупаем их, чтобы затем представить вашему вниманию. Иногда нам приходится пересечь полмира, чтобы вы смогли купить оригинальную пару очков в нашем магазине солнцезащитных очков в Нью-Йорке. Мы тесно связаны с коллекционерами, мы бываем на закрытых распродажах брендов - везде, где можно найти старинные или современные редкости, мы частые гости.  

Читати повністю

2021-07-14: Рефреол, ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Рефреол, ООО

Рефреол, ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Рефреол, ООО   Мы являемся официальными дистрибьюторами текстильных воздуховодов FabricAir (Литва) для систем вентиляции, кондиционирования, отопления, приглашаем Вас к сотрудничеству. ТЕКСТИЛЬНЫЕ ВОЗДУХОВОДЫ FABRIC

Читати повністю

2021-07-14: Рефреол, ООО

Отличия металлических воздуховодов от текстильных для систем вентиляции

Рефреол, ООО

Отличия металлических воздуховодов от текстильных для систем вентиляцииЧем же текстильные воздуховоды лучше металлических систем? 1. Использование ткани для систем воздуховодов позволяет сэкономить от 30% до 70% от общих установленных затрат по сравнению со стоимостью металлических воздуховодов без ущерба для качества или гибкости в дизайне. 2. Благодаря воздухопроницаемости ткани можно распределить воз

Читати повністю

2021-07-06: Baskon

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Baskon

Baskon

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Baskon  Компания "BASKON"

Читати повністю

2021-07-06: Z220

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Z220

Z220

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Z220z220 — активно развивающийся интернет магазин электроники, бытовой техники, одежды и аксессуаров, с обширным каталогом продукции по приемлемым ценам. Наша задача — сделать покупателя намного счастливее, предоставив широкий выбор продукции с удобной навигацией по сайту. Каждая позиция в каталоге тщательно отобрана и проверена, чтобы вы были уверены в качестве и надежности приобретения.  

Читати повністю

2021-06-30: ТМ Ялинка Тернопіль

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТМ Ялинка Тернопіль

ТМ Ялинка Тернопіль

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТМ Ялинка ТернопільЗаймаємося виготовленням новорічних прикрас, прикрашанням будинків, або прибудинкових територій. Вуличним освітленням з якісних матеріалів з захистом від Дощу/Снігом/Сильного вітру. Великих вуличних або інтер`єрних штучних Ялинок. Виготовленням різноманітних фотозон для весіль які використовують Ресторани/Готелі

Читати повністю

2021-06-30: ФОП Єремка Віталій Вікторович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Єремка Віталій Вікторович

ФОП Єремка Віталій Вікторович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Єремка Віталій ВікторовичОбладнання для систем водопостачання, опалення та каналізації — сантехніка провідних виробників. Каналізація; Металопластикові труби та фітинги; Поліпропіленові системи; Системи поливу, водопроводу та газопостачання; Системи PEX; Труби та фітинги зі сталі та чугуна; Труби та фітинги з латуні та міді; Запірнорегулююча арматура; Котли та бойлери; Водонагрівачі; Насосне обладнання; Радіатори, конвектори, рушникосушарки; Ізоляційні матеріали; Системи фільтрації; Розширювальні баки; Лічильники води та тепла; Вимірювальні прилади; Електричні системи обігріву; Сонячні та геотермальні системи; Мідь для кровлі та фасадів; Гнучка підводка та трубки; Змішувачі, крани, душові лійки; Сифони; Ін

Читати повністю

2021-06-30: ТОВ "Елітбуд-М"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Елітбуд-М"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Елітбуд-М"Ремонт объектов под ключ в Киеве. Цены ниже рыночных на 20 %. Выполняем любые виды строительных и отделочных работ, монтажа. Делаем качественную уборку объекта перед сдачей, вывозим строительный мусор. Расчет стоимости за 2 часа после обращения.

Читати повністю

Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Стіни підвальних та цокольних приміщень.

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты?

Проектирование системы вентиляции: что нужно знать

Композитная черепица и ее преимущества. Критерии выбора композитной черепицы

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Відео

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Кладка блоків YTONG

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Стіни фундаменту YTONG

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Теплоізоляція скатного даху

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Теплоізоляція пласких дахів