Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Нормативні документи - ДБН В.2.5-27-2006


ДБН В.2.5-27-2006 Захисні заходи електробезпеки в електроустановках будинків і споруд.

Дата набрання чинності: 2006-10-01


Вимоги даних державних будівельних норм є обов'язковими для усіх підприємств, організацій і фізичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності.

У даних Нормах наведені вимоги до виконання та вживання заходів щодо захисту людей і тварин від дотику до струмоведучих частин, якщо пошкодження в електроустановках низької напруги будинків і споруд відсутні (захист від прямого дотику), а також у випадках дотику до відкритих провідних частин при наявності пошкодження в цих електроустановках (захист у разі непрямого дотику). Крім того, наведені вимоги до заходів захисту людей і електрообладнання у зазначених електроустановках при замиканні на землю на стороні високої напруги живильної трансформаторної підстанції, а також до вибору і монтажу елементів заземлювальних пристроїв і захисних провідників, виконання яких забезпечує ефективність захисту від ураження електричним струмом.

Вимоги даних Норм слід застосовувати в електроустановках будинків і стаціонарних споруд, які проектуються, будуються і реконструюються, такого призначення:

В електроустановках, які частково реконструюються, вимоги даних Норм повинні виконуватися лише в тих частинах електроустановок, які підлягають реконструкції.

У діючих електроустановках для приведення заходів захисту від ураження електричним струмом у відповідність з положенням даних Норм рекомендується виконувати модернізацію існуючих заходів захисту.

Для спеціальних електроустановок або спеціальних частин електроустановок, наприклад будмайданчиків, пересувних, тимчасових, деяких медичних об'єктів, а також розташованих у вибухонебезпечних, пожежонебезпечних або стиснених зонах, плавальних басейнах, приміщеннях ванних, душових, саун, для утримання тварин тощо, вимоги даних Норм можуть бути уточнені і доповнені нормативними документами, які стосуються цих електроустановок або їхніх частин.

 Перелік нормативних документів, на які є посилання в цих Нормах, наведений у додатку А.

Терміни, що використані в даних Нормах, та їх визначення наведені в додатку Б.

Вимоги даних Норм у значній мірі узгоджені з положеннями останніх видань комплексу стандартів Міжнародної електротехнічної комісії ІЕС 60364 "Електроустановки будівель". Інформація про відповідність даних Норм стандартам Міжнародної електротехнічної комісії наведена у додатку В.


Введіть символи з зображення:


Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Наружное утепление фасадов в Киеве от компании LUX-FASAD

Секреты утепления наружных стен - пошаговое руководство

Сферы применения пенополистирола

Кріплення

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Внутреннее утепление:быть или не быть!

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Камінний вентилятор

Звукоізоляція залізобетонного перекриття від ударного шуму

Відео

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 1

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

Стіни фундаменту YTONG

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена

КНАУФ-Трибон