Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Нормативні документи - ДБН В.3.1-1-2002


ДБН В.3.1-1-2002 Ремонт і підсилення несучих і огороджувальних будівельних конструкцій та основ промислових будинків і споруд.

Дата набрання чинності: 2003-07-01


Ці Норми поширюються на проектування, виконання і приймання робіт з ремонту і  підсилення  несучих і огороджувальних  бетонних, залізобетонних, кам'яних, армокам’яних, сталевих і дерев'яних конструкцій і фундаментів (надалі - будівельних конструкції), а також основ промислових будинків і споруд.

Метою підсилення елементів будинків або споруд, а також їх ремонту і реконструкції має бути приведення їх до стану, що відповідає вимогам чинних норм з несучої спроможності, експлуатаційної придатності та довговічності.

Проектування, виконання і приймання робіт з ремонту і підсилення  будівельних конструкцій і основ повинні виконуватися  з урахуванням вимог чинних будівельних норм,  санітарних, протипожежних та екологічних нормативів, а також Положення про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру.

Норми є обов'язковими для виконання органами державного управління, контролю й експертизи,  місцевого та регіонального самоврядування, підприємствами і організаціями  незалежно від форм  власності  і відомчої належності, юридичними і фізичними особами, що здійснюють проектування й організацію ремонту і підсилення будівельних конструкцій і основ.

Терміни і визначення наведені у додатку А.

Перелік  нормативних актів і документів, на які є посилання у даних нормах, наведено у додатку Б.

1 ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

1.1 Ремонт і посилення будівельних конструкцій з метою відновлення чи збільшення їх несучої спроможності та експлуатаційної придатності слід  проектувати на основі  даних, отриманих при їх обстеженні у відповідності з “Нормативними документами з питань  обстеження, паспортизації, надійної і безпечної експлуатації виробничих будинків і споруд”, а також результатами  інженерних  вишукувань,  виконаних  згідно  зі  СНіП 1.02.07.

Обсяг і номенклатуру вишукувань і обстежень визначає разом із замовником спеціалізована організація  у залежності від технічних особливостей запланованих заходів щодо ремонту і підсилення і ступеня відповідності будинків (споруд).

В аварійних ситуаціях з метою запобігання обваленню будівельних конструкцій допускається розробка проектів тимчасового страхувального закріплення (розвантаження) або підсилення цих конструкцій без повних матеріалів обстеження.

1.2 Всі одержані при обстеженні і використані в розрахунках будівельні параметри, що характеризують навантаження і впливи, а також міцність і деформативність матеріалів  повинні мати довірчу імовірність відповідно до чинних  стандартів на проектування.

Забезпеченість нормативних значень характеристик міцності матеріалів повинна бути, як правило, не менше 0,95.


Введіть символи з зображення:


Реклама:
Реклама:

Технічні рішення

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска деревянных поверхностей

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

До опалювального сезону готуйсь!

Містки холоду – як їх уникнути?

Как утеплить подвал?

Изоляция труб пенопластом (пенополистиролом)

Як правильно приклеювати паркет

Відео

Кладка блоків YTONG

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Ceresit CM11 Plus

Монтаж фасадніх панелей

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве