Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-12-02 - Bosch

Bosch не чекає на майбутнє, а втілює його в життя вже сьогодні

В Києві відбулося відкриття ультрасучасного головного офісу компанії Robert Bosch Ukraine

У листопаді 2017 року в Києві відкрився новий головний офіс Robert Bosch Ukraine. На площі у 1570 м2 втілено сучасний концепт організації робочого простору IWC (Inspiring Working Conditions), що дозволяє ефективно працювати в атмосфері відкритості,  інноваційності, екологічності, безпеки та комфорту.

З вікон сьомого, останнього поверху бізнес-центру «Silver Breeze» на Русанівці відкривається мальовнича панорама на Дніпро та архітектурні пам’ятки правобережжя столиці. Продуманий дизайн та сучасні меблеві рішення створюють відчуття простору і всередині.

Відкритість та співробітництво

Для ефективної роботи в офісі співробітники мають простір для індивідуальної та проектної роботи, а також місця для формальних та неформальних зустрічей. Саме неформальному спілкуванню сприяють зони для відпочинку, зайняття фітнесом, простора кухня з сучасним обладнанням та ігрова кімната  для дітей співробітників.

«Щоб відчути ідеологію IWC та зануритися у робочі процеси компанії, представники Bosch організували нам ознайомчу поїздку в Штутгарт, Мюнхен та Будапешт – серце індустрії корпорації, – розповідає Олена Самолюк, керівник проектів Lemon Construction – компанії, що виконувала управління проектом та розробку дизайн-концепту. – За сім місяців роботи з Bosch ми відчули свою причетність до глобальної філософії цінностей та нових підходів до робочого простору, який допомагає продуктивно працювати, взаємодіяти, створювати інноваційний продукт в умовах комфорту та ергономічності. Дизайн офісу достатньо лаконічний, з різними опціями як для командної, так й індивідуальної роботи».
В Україні Robert Bosch одна з небагатьох компаній, яка запропонувала можливість екологічної роботи за моторизованими столами абсолютно всім своїм співробітникам. Столи дозволяють індивідуально налаштовувати висоту робочої поверхні до побажань кожного.

У більшості співробітників немає фіксованих робочих місць, а у керівників – окремих кабінетів, що змінює звичну систему роботи. В офісі втілено інноваційний та ефективний метод для роботи великих команд – sharing desk, який означає, що кожного ранку співробітники самі вирішують, де їм сьогодні розміститися – в залежності від типу завдання, яке вони перед собою ставлять. Нова мобільність є запорукою ефективної співпраці між усіма структурними підрозділами компанії.

У генерального директора також більше немає окремого робочого столу та власного кабінету. В новий офіс переїхав раритетний стіл керівників Robert Bosch Ltd у п’яти поколіннях (компанія у 2018 році відзначатиме 25-літній ювілей своєї діяльності в Україні), але тут йому знайшли нове застосування – він перетворився на стіл для настільного тенісу.

В офісі діє принцип чистого столу, коли після робочого дня кожен співробітник прибирає зі стола усі особисті речі і залишає їх в індивідуальній шафці. Адже невідомо, де буде настрій працювати завтра.

Окрім простору для роботи, в офісі є багато різноманітних локацій для комунікації, навчання та релаксу: кімнати для нарад на різну кількість осіб, учбовий клас, Silent room (якщо потрібно сконцентруватися та попрацювати в тиші), Non-silent room (для батьків, які приходять попрацювати в офіс з дітьми або для неформального обговорення соціальних проектів), лаунж-зони та відкрита тераса з видом на Дніпро та правий берег столиці, кімнати для конференцій, сім Skype-кімнат для телефонних або Skype-нарад, де можна поспілкуватися, не заважаючи колегам.

«У новому офісі приємно працювати, тому що є відчуття відкритості та свободи, а також можливості знайти для себе саме те місце для роботи, що відповідає настрою та завданню на цей момент. Така атмосфера сприяє ефективній роботі, яку безперечно очікують від нас наші партнери»,  – говорить генеральний директор Robert Bosch Ukraine Віталій Бульда. 

Безпека та інноваційність

Велику увагу приділено питанню безпеки. Це не лише фізична охорона в режимі 24/7, але й сучасна комплексна система від Bosch Security Systems. Інтеграційна платформа Bosch Building Integration Systems об’єднує всі підсистеми безпеки: відеоспостереження, систему контролю та керування доступом, охоронну сигналізацію, пожежну сигналізацію та систему оповіщення. Взаємодія підсистем дозволяє швидко та якісно реагувати на будь-які сигнали тривоги через єдиний інтерфейс оператора. Наприклад, при спрацюванні пожежного детектора, оператор побачить на плані приміщення місце його розташування, отримавши відео з камери, яка розташована поруч. При цьому автоматично розблокуються евакуаційні виходи та запуститься оповіщення про пожежу в потрібних зонах. 

Система контролю та керування доступом в офіс оснащена зчитувачами, які дозволяють виключити підробку карт доступу завдяки використанню додаткового транспортного ключа. Окремі приміщення з підвищеними вимогами до безпеки оснащені біометричними зчитувачами (сканером відбитків пальців).

Система озвучування працює на базі Plena Matrix. Вона забезпечує всі потреби сучасного офісу. Якісний фоновий звук на рецепції та в зоні відпочинку, розбірливе звукове оповіщення у випадку надзвичайної ситуації для вчасної евакуації, звукопідсилення мікрофонів для проведення презентацій або урочистих заходів або навіть драйвовий звук для кіноперегляду усім офісом після роботи.

Серверна кімната має автономну газову систему пожежогасіння та межу вогнестійкості 90 хвилин.

Функціональність

Компанія однією з перших в Україні відійшла від стандартної телефонії та почала використовувати Skype for Business Telephony. На робочих столах ви не побачите звичних телефонів. Навіть якщо користувач відсутній у Skype, цей дзвінок буде переадресовано на мобільний.

Екологічність

Бути інноваційною і відповідальною компанією – це дбати про екологічність. В новому київському офісі Robert Bosch енергозберігаючі технології в системах кондиціонування і опалення допомагають заощаджувати електроенергію, всі освітлювальні прилади виконані за LED-технологією, застосовується роздільний збір сміття. Високоякісне килимове покриття Interface не лише має кращі показники по звукопоглинанню та звукоізоляції, а ще й до 80% складається з повторно перероблених матеріалів, що допомагає зберігати глобальну екологію. 

Комфорт

«Було завдання зробити офіс якісним, технологічним, ергономічним та мобільним – таким, який відповідає усім міжнародним стандартам Robert Bosch GmbH», – розказує  генпідрядник і постачальник меблевих рішень «Магнат Дизайн Центр».

При великій кількості людей неминуче утворюється значний шум. Але в офісі Bosch ви його не почуєте та не відчуєте. Комфортний акустичний фон забезпечують розумні рішення для підлоги, стін і меблів. Кімнати для переговорів і Skype-кімнати обладнано системами скляних перегородок GlassSystem. Перегородки між робочими столами Haworth поглинають до 70% шуму.

Для того, щоб вирішити задачі мобільності простору, застосовано трансформовані меблеві рішення. Завдяки цьому кімнату для переговорів можна легко перетворити на лекторій, тренінг-зал або зону для офіційної зустрічі.

Зручні меблі в офісі – моторизовані столи та дуже комфортні крісла – від одного з трьох рекомендованих в Bosch виробників і постачальників – фірми Haworth (Німеччина). Всі столи мають електроуправління регулювання по висоті, можна сидіти або стояти під час роботи. В кріслах Comforto від Haworth можна працювати весь день – без болю в спині, затікання ніг або напружених плечей.

Компанія Robert Bosch в Україні сердечно дякує усім, хто півроку невтомно працював пліч-о-пліч з її командою задля створення філософії та дизайну головного офісу. Зокрема, компаніям Lemon Construction, «Магнат Дизайн Центр», DEKOM, фітодизайнерам з Першої квіткової компанії.
Тепер офіс компанії ТОВ «Роберт Бош Лтд.» має адресу:
м. Київ, проспект Павла Тичини, 1 В, будівля «А» (ТОЦ «Silver Breeze»)

Запрошуємо у гості!

Контакти для преси:

ТОВ «Роберт Бош Лтд.»

Анна Трубнікова

Тел.: +38 044 490-2400

E-Mail: Anna.Trubnikova@ua.bosch.com

Bosch в Україні

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки.

Продажі групи Bosch у 2016 фінансовому році становлять 71 млн евро. Чисельність персоналу компанії складає 370 осіб (за даними на 01.01.2017 р.). У Львівській області розташований завод з відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування і ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито учбовий центр Bosch. У 2012–2013 р.р. у Львові, Одесі і Харкові на базі технічних вузів створено учбові центри «Академії Bosch» 

Bosch в світі

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 390 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня 2016 р.). У 2016 році продажі компанії склали  73,1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямами: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і понад 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно у 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже у 150 країнах. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 59 000 працівників майже у 120 містах по всьому світу. Компанія Bosch поліпшує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій із широким спектром можливостей і  рішень, розроблених для життя.

 

Компанія була заснована в Штутгарті у 1886 р. Робертом Бошем (1861-1942) як «Майстерня точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев'яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належать благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій, що голосують, володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

 

Додаткову інформацію можна отримати на сайті: www.bosch.ua


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-09-25: ТОВ НВП "Транс лок"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ НВП "Транс лок"

ТОВ НВП "Транс лок"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ НВП "Транс лок"Реалізація оптом наступних товарів:       Фанера березова ФСФ водостійка, ФК, Ламінована Шпоновані деревинно-плитні матеріали: фанера, МДФ, ДСП, ДВП, столярна плита  

Читати повністю

2018-09-23: ТОВ "Східна енергозберігаюча компанія"

Lic Ceramic – безопасный утеплитель для утепления изнутри

ТОВ "Східна енергозберігаюча компанія"

Lic Ceramic – безопасный утеплитель для утепления изнутриПродукция под торговой маркой Lic Ceramic украинского производства с каждым годом завоевывает все больше приверженцев современного типа утепления зданий. Данная продукция закупается украинскими строительными компаниями, ОСМД (ОСББ), владельцами сельскохозяйственных предприятий, металлургическими комбинатами, производителями труб и дымоходов, а также многими другими предприятиями, которые стремятся к эффективному утеплению своих производственных помещений, а также жилых зданий изнутри и снаружи. В последнее время география продаж жидкой теплоизоляции Lic Ceramic существенно расширилась за счет зарубежных стран. На сегодняшний день продукция экспортируется в ОАЭ, Великобританию, Польшу, Болгарию, Грузию, Германию, Чехию, Южную Корею и страны ближней Азии.  Уже сегодня в большинстве обозначенны

Читати повністю

2018-09-21: ООО "Максимум Плюс"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Максимум Плюс"

ООО "Максимум Плюс"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Максимум Плюс"Продажа детской мебели и аксессуаров турецкого бренда Cilek. (официальное представительство в Украине)  

Читати повністю

2018-09-21: ООО ИНВИКО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО ИНВИКО

ООО ИНВИКО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО ИНВИКОООО ИНВИКО оптовая продажа минеральных удобрений и средств защиты растений минеральные удобрения: селитра аммиачная, карбамид, кас, нитроаммофоска, диамофоска, фосфорные, калийные, с содержанием серы, комплексные и микроудобрения. средства защиты растений: гербициды, фунгициды, инсектициды, инокулянты, регуляторы роста, десикаты, протравители семян. Сайт компании:https://invicoagro.com/  

Читати повністю

2018-09-21: Обмен валют Money 24/7

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Обмен валют Money 24/7

Обмен валют Money 24/7

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Обмен валют Money 24/7

Читати повністю

2018-09-19: ТМ «Пионер»

Строительные туры: мобильные, продуктивные, выгодные

Строительные туры: мобильные, продуктивные, выгодные Строительная вышка используется во время возведения зданий, реставрации фасадов и монтажа всевозможных конструкций. Такой лес отличается особой мобильностью, легкостью в сборке и транспортировке. Работа строителей и монтажников, использующих эти современные приспособления, отличается повышенной продуктивностью. Ведь отпадает необходимость постоянно собирать/разбирать сложные громоздкие конструкции. Аренда таких приспособлений — наиболее выгодный способ сэкономить. Купить или взять во временное пользование строительные вышки-туры можно у СП «Укрхозимпекс».  Компания является официальным дистрибьютором продукции ТМ «Пионер». Разновидности вышек У «Укрхозимпекс» можно арендовать разнообразнейшее строительное оборудование. Какую же вышку стоит выбрать в том или ином

Читати повністю

2018-09-17: УкрЭкоЛес

Ремонт в городской квартире: эко-стиль

Ремонт в городской квартире: эко-стиль Чтобы быть ближе к природе, не обязательно покупать домик у леса. Даже городская квартира может стать более теплой и наполненной красотой природы, если сделать в ней ремонт в эко-стиле. Эко-стиль подразумевает использование в интерьере дерева, камня, ткани и других натуральных материалов. Мягкие теплые тона, природная фактура и плавные формы создают ощущение уюта. А грамотно продуманный дизайн стен, потолка и пола придает помещению неординарный вид. Материалы для ремонта в эко-стиле легко выбрать на сайте ukrekoles.com.ua. С разнообразием ассортимента компании «УкрЭкоЛес» и его стоимостью знакомит каталог деревянных изделий для строительства и ремонта. Интерьер в эко-стиле можно реализовать с помощью деталей, так называемого эко-минимализма, или же сочетая разные элемен

Читати повністю

2018-09-14: Барс Андрей Александрович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Барс Андрей Александрович

Барс Андрей Александрович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Барс Андрей АлександровичТюль и шторы на отрез оптом и в розницу с доставкой по Украине. Пошив готового тюля, изготовление комплектов готовых штор. Пошив гардин м портьер на заказ.  

Читати повністю

2018-09-13: ТошоСтрой

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТошоСтрой

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТошоСтройЗаборы из профнастила, профлиста, профильные, из штакета. Продажа и монтаж. 1. Забор из профнастила в большой вариации цветов, он смотрится очень красиво, надежно и долговечно. Как он изготавливается: - столбы 60*40*2 шаг между ними 2, 30-2, 50 м - горизонтальные перекладины 40*20*2 могут быть 2-3 шт - профнастил 0, 5 мм крашенный - конек сверху - саморезы в цвет 2. Забор штакетник из металла Отличия и особенности штакетного металлического забора от других видов заборов в следующем: Во-первых забор из металлического штакета выгодно отличается тем, что не создает замкнутого пространства и не зат

Читати повністю

2018-09-12: ExpertTelecom

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ExpertTelecom

ExpertTelecom

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ExpertTelecomExpertTelecom (г.КИЕВ) предоставляет услуги: НАСТРОЙКА мини-АТС, РЕМОНТ мини-АТС, УСТАНОВКА мини-АТС, монтаж компьютерных сетей, настройка мини АТС panasonic, инструкция по мини атс, программирование мини атс, програмирование атс, настройка мини атс Panasonic, настройка мини атс Samsung, настройка мини атс LG Nortel, настройка мини атс Ericson, ремонт мини атс Panasonic, ремонт мини атс Samsung, ремонт мини атс LG Nortel, ремонт мини атс Ericson, ремонт мини атс киев, настройка мини атс киев

Читати повністю

2018-09-12: Stunner

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Stunner

Stunner

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму StunnerВряд ли найдется хоть одна современная женщина, которая обходится без сумочки. Разве что большая оригиналка, решившая выделиться. И мало современных мужчин, которые не имеют аналогичных аксессуаров: портфель делового человека, рюкзак туриста, "почтальон" студента, планшет для документов и ключей, необходимый в летнее время практически каждому представителю сильного пола. Имидж женщины создают стильно подобранные прическа, одежда, кожаные и другие аксессуары, в этом ансамбле, от сапог до головного убора, стильные сумочки играют важную роль. Естественно, на каждый случай нужен определенный аксессуар: иногда планшет, а в другом случае театральный клатч. Для одних случаев понадобиться шопер, для других тоут. Важен материал изготовления, одни красивые изделия могут быть из замши или велюра, а на другие фирменные оригинальные понадобится кожа рептилии, мех или специальная фурнитура. Текстильный аксессуа

Читати повністю

2018-09-05: ТОВ "Бурение скважин" Bur-S

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Бурение скважин" Bur-S

ТОВ "Бурение скважин" Bur-S

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Бурение скважин" Bur-SКомпания Bur-s выполняет бурение скважин под ключ любого типа сложности, а также предоставляет услуги по обустройству скважин. Наши мастера, которые качественно выполняют буровые работы, имеют буровой стаж 5-15 лет и хорошо осведомлены в геологии Киевской области и прилегающих областях, умеют эффективно и на высоком уровне бурить скважины на воду.

Читати повністю

2018-09-03: SnowBears

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму SnowBears

SnowBears

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму SnowBearsСовременные мужчины – приверженцы практичности, которые не прочь одеваться стильно даже в холодную погоду. Как хорошо, что есть верхняя одежда, которая соединяет в себе и невероятное удобство, и модный силуэт. Мужские куртки интернет-магазина Snowbears в Украине – это пример того, какой должна быть достойная продукция для представителей сильного пола. Если вас интересуют куртки мужские, интернет-магазин готов предложить множество интересных моделей. Здесь представлены коллекции для взрослых, а также подростковые куртки. Для их производства используются ткани наивысшего качества с водонепроницаемыми свойствами. Среди большого спектра принтов и оттенков, представленных в каталоге, можно найти подходящий вариант, который поможет выразить свою индивидуальность.

Читати повністю

2018-08-27: “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Schneider Electric представляє серію інноваційних перетворювачів частоти Altivar Machine ATV340

“Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Schneider Electric представляє серію інноваційних перетворювачів частоти Altivar Machine ATV340 Компанія Schneider Electric розширює сімейство перетворювачів частоти Altivar™. Нова серія Altivar Machine ATV340 поєднує в собі простоту установки і сучасні алгоритми управління для легкої інтеграції у системи автоматизації промислових механізмів. Основні характеристики і переваги ATV340: Перетворювачі частоти ATV340 розроблені для використання в ситуаціях, що вимагають управління з високою динамікою. Вони забезпечують гнучкість управління практично для всіх видів електродвигунів в замкненому або розімкненому контурі. Вживання технології швидкого Ethernet і мінімальний цикл опитування 1мс дозволяють збільшити продуктивність механізму.     Вбудований мул

Читати повністю

2018-08-26: Тропша Студио

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Тропша Студио

Тропша Студио

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Тропша Студиоизайнерский салон “Тропша Студио” предоставляет услуги консультантов, дизайнеров, художников, которые разработают текстильный декор любого помещения. У нас вы можете приобрести декоративные ткани для штор и обивки таких крупнейших всемирно-известных производителей текстиля, как JAB, Nya Nordiska, Christian Fischbacher, Collezione Cesaro, Nobilis, Lee Jofa, Saum & Viebahn, Fugerhaus, Duralee Fabrics, карнизы ArtLine, Ulf Moritz, Interstil, Casa Valentina, GEFI, TAO, Blome и др.Сфера деятельности:- Дизайн интерьера кафе, ресторанов- Оформление свадьбы- Текстильный дизайн спальни- Дизайн интерьера офиса- Дизайн кухни- Дизайн детской

Читати повністю

Реклама:
Реклама:

Технічні рішення

Кріплення

Рекуперація

Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

Критерії вибору опалювального устаткування

Паз-гребінь

О чем нам расскажет маркировка на пенополистирольніх плитах?

Містки холоду – як їх уникнути?

Тепла підлога

Теплоизоляция подвалов

Камінний вентилятор

Відео

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Видео інструкції з монтажу горизонтального сайдингу «Альта-Профіль»

Стіни фундаменту YTONG

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

КНАУФ-Трибон

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»