Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-12-02 - Bosch

Bosch не чекає на майбутнє, а втілює його в життя вже сьогодні

В Києві відбулося відкриття ультрасучасного головного офісу компанії Robert Bosch Ukraine

У листопаді 2017 року в Києві відкрився новий головний офіс Robert Bosch Ukraine. На площі у 1570 м2 втілено сучасний концепт організації робочого простору IWC (Inspiring Working Conditions), що дозволяє ефективно працювати в атмосфері відкритості,  інноваційності, екологічності, безпеки та комфорту.

З вікон сьомого, останнього поверху бізнес-центру «Silver Breeze» на Русанівці відкривається мальовнича панорама на Дніпро та архітектурні пам’ятки правобережжя столиці. Продуманий дизайн та сучасні меблеві рішення створюють відчуття простору і всередині.

Відкритість та співробітництво

Для ефективної роботи в офісі співробітники мають простір для індивідуальної та проектної роботи, а також місця для формальних та неформальних зустрічей. Саме неформальному спілкуванню сприяють зони для відпочинку, зайняття фітнесом, простора кухня з сучасним обладнанням та ігрова кімната  для дітей співробітників.

«Щоб відчути ідеологію IWC та зануритися у робочі процеси компанії, представники Bosch організували нам ознайомчу поїздку в Штутгарт, Мюнхен та Будапешт – серце індустрії корпорації, – розповідає Олена Самолюк, керівник проектів Lemon Construction – компанії, що виконувала управління проектом та розробку дизайн-концепту. – За сім місяців роботи з Bosch ми відчули свою причетність до глобальної філософії цінностей та нових підходів до робочого простору, який допомагає продуктивно працювати, взаємодіяти, створювати інноваційний продукт в умовах комфорту та ергономічності. Дизайн офісу достатньо лаконічний, з різними опціями як для командної, так й індивідуальної роботи».
В Україні Robert Bosch одна з небагатьох компаній, яка запропонувала можливість екологічної роботи за моторизованими столами абсолютно всім своїм співробітникам. Столи дозволяють індивідуально налаштовувати висоту робочої поверхні до побажань кожного.

У більшості співробітників немає фіксованих робочих місць, а у керівників – окремих кабінетів, що змінює звичну систему роботи. В офісі втілено інноваційний та ефективний метод для роботи великих команд – sharing desk, який означає, що кожного ранку співробітники самі вирішують, де їм сьогодні розміститися – в залежності від типу завдання, яке вони перед собою ставлять. Нова мобільність є запорукою ефективної співпраці між усіма структурними підрозділами компанії.

У генерального директора також більше немає окремого робочого столу та власного кабінету. В новий офіс переїхав раритетний стіл керівників Robert Bosch Ltd у п’яти поколіннях (компанія у 2018 році відзначатиме 25-літній ювілей своєї діяльності в Україні), але тут йому знайшли нове застосування – він перетворився на стіл для настільного тенісу.

В офісі діє принцип чистого столу, коли після робочого дня кожен співробітник прибирає зі стола усі особисті речі і залишає їх в індивідуальній шафці. Адже невідомо, де буде настрій працювати завтра.

Окрім простору для роботи, в офісі є багато різноманітних локацій для комунікації, навчання та релаксу: кімнати для нарад на різну кількість осіб, учбовий клас, Silent room (якщо потрібно сконцентруватися та попрацювати в тиші), Non-silent room (для батьків, які приходять попрацювати в офіс з дітьми або для неформального обговорення соціальних проектів), лаунж-зони та відкрита тераса з видом на Дніпро та правий берег столиці, кімнати для конференцій, сім Skype-кімнат для телефонних або Skype-нарад, де можна поспілкуватися, не заважаючи колегам.

«У новому офісі приємно працювати, тому що є відчуття відкритості та свободи, а також можливості знайти для себе саме те місце для роботи, що відповідає настрою та завданню на цей момент. Така атмосфера сприяє ефективній роботі, яку безперечно очікують від нас наші партнери»,  – говорить генеральний директор Robert Bosch Ukraine Віталій Бульда. 

Безпека та інноваційність

Велику увагу приділено питанню безпеки. Це не лише фізична охорона в режимі 24/7, але й сучасна комплексна система від Bosch Security Systems. Інтеграційна платформа Bosch Building Integration Systems об’єднує всі підсистеми безпеки: відеоспостереження, систему контролю та керування доступом, охоронну сигналізацію, пожежну сигналізацію та систему оповіщення. Взаємодія підсистем дозволяє швидко та якісно реагувати на будь-які сигнали тривоги через єдиний інтерфейс оператора. Наприклад, при спрацюванні пожежного детектора, оператор побачить на плані приміщення місце його розташування, отримавши відео з камери, яка розташована поруч. При цьому автоматично розблокуються евакуаційні виходи та запуститься оповіщення про пожежу в потрібних зонах. 

Система контролю та керування доступом в офіс оснащена зчитувачами, які дозволяють виключити підробку карт доступу завдяки використанню додаткового транспортного ключа. Окремі приміщення з підвищеними вимогами до безпеки оснащені біометричними зчитувачами (сканером відбитків пальців).

Система озвучування працює на базі Plena Matrix. Вона забезпечує всі потреби сучасного офісу. Якісний фоновий звук на рецепції та в зоні відпочинку, розбірливе звукове оповіщення у випадку надзвичайної ситуації для вчасної евакуації, звукопідсилення мікрофонів для проведення презентацій або урочистих заходів або навіть драйвовий звук для кіноперегляду усім офісом після роботи.

Серверна кімната має автономну газову систему пожежогасіння та межу вогнестійкості 90 хвилин.

Функціональність

Компанія однією з перших в Україні відійшла від стандартної телефонії та почала використовувати Skype for Business Telephony. На робочих столах ви не побачите звичних телефонів. Навіть якщо користувач відсутній у Skype, цей дзвінок буде переадресовано на мобільний.

Екологічність

Бути інноваційною і відповідальною компанією – це дбати про екологічність. В новому київському офісі Robert Bosch енергозберігаючі технології в системах кондиціонування і опалення допомагають заощаджувати електроенергію, всі освітлювальні прилади виконані за LED-технологією, застосовується роздільний збір сміття. Високоякісне килимове покриття Interface не лише має кращі показники по звукопоглинанню та звукоізоляції, а ще й до 80% складається з повторно перероблених матеріалів, що допомагає зберігати глобальну екологію. 

Комфорт

«Було завдання зробити офіс якісним, технологічним, ергономічним та мобільним – таким, який відповідає усім міжнародним стандартам Robert Bosch GmbH», – розказує  генпідрядник і постачальник меблевих рішень «Магнат Дизайн Центр».

При великій кількості людей неминуче утворюється значний шум. Але в офісі Bosch ви його не почуєте та не відчуєте. Комфортний акустичний фон забезпечують розумні рішення для підлоги, стін і меблів. Кімнати для переговорів і Skype-кімнати обладнано системами скляних перегородок GlassSystem. Перегородки між робочими столами Haworth поглинають до 70% шуму.

Для того, щоб вирішити задачі мобільності простору, застосовано трансформовані меблеві рішення. Завдяки цьому кімнату для переговорів можна легко перетворити на лекторій, тренінг-зал або зону для офіційної зустрічі.

Зручні меблі в офісі – моторизовані столи та дуже комфортні крісла – від одного з трьох рекомендованих в Bosch виробників і постачальників – фірми Haworth (Німеччина). Всі столи мають електроуправління регулювання по висоті, можна сидіти або стояти під час роботи. В кріслах Comforto від Haworth можна працювати весь день – без болю в спині, затікання ніг або напружених плечей.

Компанія Robert Bosch в Україні сердечно дякує усім, хто півроку невтомно працював пліч-о-пліч з її командою задля створення філософії та дизайну головного офісу. Зокрема, компаніям Lemon Construction, «Магнат Дизайн Центр», DEKOM, фітодизайнерам з Першої квіткової компанії.
Тепер офіс компанії ТОВ «Роберт Бош Лтд.» має адресу:
м. Київ, проспект Павла Тичини, 1 В, будівля «А» (ТОЦ «Silver Breeze»)

Запрошуємо у гості!

Контакти для преси:

ТОВ «Роберт Бош Лтд.»

Анна Трубнікова

Тел.: +38 044 490-2400

E-Mail: Anna.Trubnikova@ua.bosch.com

Bosch в Україні

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки.

Продажі групи Bosch у 2016 фінансовому році становлять 71 млн евро. Чисельність персоналу компанії складає 370 осіб (за даними на 01.01.2017 р.). У Львівській області розташований завод з відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування і ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито учбовий центр Bosch. У 2012–2013 р.р. у Львові, Одесі і Харкові на базі технічних вузів створено учбові центри «Академії Bosch» 

Bosch в світі

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 390 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня 2016 р.). У 2016 році продажі компанії склали  73,1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямами: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і понад 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно у 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже у 150 країнах. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 59 000 працівників майже у 120 містах по всьому світу. Компанія Bosch поліпшує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій із широким спектром можливостей і  рішень, розроблених для життя.

 

Компанія була заснована в Штутгарті у 1886 р. Робертом Бошем (1861-1942) як «Майстерня точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев'яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належать благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій, що голосують, володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

 

Додаткову інформацію можна отримати на сайті: www.bosch.ua


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-02-20: Интернет-магазин сантехники Сантехрай

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин сантехники Сантехрай

Интернет-магазин сантехники Сантехрай

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин сантехники СантехрайС момента открытия нашего интернет-магазина santehrai.com.ua в, не таком уж далеком, 2009 году, мы зарекомендовали себя как Интернет-магазин сантехники №1. Основная наша миссия - превратить рутинный процесс покупки сантехники в приятный опыт, который хочется повторять. На протяжении восьми лет Мы продолжаем эту миссию, предоставляя исключительно высококачественную продукцию мировых производителей по доступным ценам. Каждый наш клиент заслуживает особого внимания, и мы искренне считаем, что они всегда должны быть первыми.

Читати повністю

2018-02-20: Теплоизоляция Rockwool - Официальный дилер

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Теплоизоляция Rockwool - Официальный дилер

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Теплоизоляция Rockwool - Официальный дилерНаша компания является официальным дилером базальтовой теплоизоляции Rockwool в Украине. Прямое сотрудничество с заводом позволяет осуществлять быстрые доставки необходимого товара, даже в больших количествах. На нашем сайте представлен полный ассортимент продукции, которую вы можете заказать. На самом большом складе утеплителя в Киеве мы поддерживаем самые ходовые продукты в популярных толщинах. Остальную же продукцию можно оформить под заказ, и мы доставим ее прямо с завода в Польше. Базальтовая вата Роквул – это качественный утеплитель, который производится из натурального материала по новейшим технологиям. Он обладает такими преимуществами: Низкий коэффициент теплопроводности Длительный срок службы

Читати повністю

2018-02-16: Сангард ПП

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сангард ПП

Сангард ПП

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сангард ППКомпанія ПП Сангард займається продажем та встановленням сонцезахисних систем у Львові: маркізи, перголи, рефлексоли, рафштори. Виключно європейська комплектація, тканини PARA Tempotest (Італія), Serge Ferrari (Франція), Ultra Screen. В асортименті горизонтальні, вертикальні маркізи, касетня маркізи, терасні системи та перголи. Рафштори та рефлексоли. 15 років досвіду Гарантія 3 роки.

Читати повністю

2018-02-16: РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.ВПроизводим ремонт и реставрацию рулевых редукторов ГУР,рулевых реек автомобилей всех марок и моделей в Днепре.

Читати повністю

2018-02-16: РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.ВПроизводим ремонт и реставрацию рулевых редукторов ГУР,рулевых реек автомобилей всех марок и моделей в Днепре.

Читати повністю

2018-02-16: Кровля для дома - кровельные материалы для крыши

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кровля для дома - кровельные материалы для крыши

Кровля для дома - кровельные материалы для крыши

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кровля для дома - кровельные материалы для крышиОснова деятельности компании «EuroTile» — комплектация кровельных и фасадных систем для дома. Мы сознательно выбрали и развиваем эту отрасль, так как крыша и фасады являются именно теми элементами дома, которые подвергаются воздействиям атмосферной среды в наибольшей мере. Мы постоянно занимаемся изучением рынка, стремясь быть лучшими и приносить пользу для наших клиентов расширяем ассортимент материалов в выбранных сегментах. Ключовое правило в работе — это системный подход. Поэтому мы заботимся, чтобы наши объекты вместе с основным материалом были обеспечены наиболее полным комплектом необходимых сопутствующих комплектующих: крепежными материалами, элементами безопасности, водосточными системами, пидсофитом для карнизных свесов, элементами декора и многими другими.

Читати повністю

2018-02-14: Газда

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Газда

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ГаздаКомпания Газда предлагает металлопластиковые окна REHAU, установка окон, балконы под ключ, полный комплекс услуг и сервисное обслуживание окон.

Читати повністю

2018-02-13: ВТФ"ГЕЛІКОМ ЛВ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ВТФ"ГЕЛІКОМ ЛВ"

ВТФ"ГЕЛІКОМ ЛВ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ВТФ"ГЕЛІКОМ ЛВ"Компанія спеціалізується на виготовленні пиломатеріалів з деревини будь-яких порід: сосна, дуб, вільха, липа. Здійснюючи свою діяльність на будівельному ринку України та за кордоном протягом 16 років, компанія постійно розвивається відповідно до вимог європейських стандартів якості продукціі.Компанія може виробляти будь-який обсяг продукції з нестандартними параметрами в найкоротші терміни, дотримується суворого контролю за всіма е

Читати повністю

2018-02-11: СПД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СПД

СПД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СПД Время Ремонта Добрый день. Наша компания занимается Строительством и Ремонтом помещений под ключ с гарантией. Отделочные, Общестроительные, Электромонтажные, Сантехнические, Кровельные, Фасадные Работы в Днепропетровске. Днепр. Доступные цены на общестроительные материалы, доставка и подъем. Наши цены на ремонтно-строительные работы и материалы Вас приятно удивят.

Читати повністю

2018-02-08: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Сертифікат екологічності підтверджує екохарактеристики продукції ТМ Śnieżka

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Сертифікат екологічності підтверджує екохарактеристики продукції ТМ Śnieżka Екологічність, безпека для здоров'я та навколишнього середовища – це основні критерії, на які споживачі все більше звертають увагу, купуючи будь-яку продукцію. Адже усі люди прагнуть не лише споживати екологічно чисті продукти харчування, а й жити у сприятливому та здоровому середовищі, використовувати якісні нешкідливі матеріали у побуті. Тож питання виробництва і споживання екологічної продукції є надзвичайно актуальним у сучасному українському суспільстві. Сьогодні чимало соціально відповідальних виробників в Україні, усвідомлюючи важливість збереження екосистеми, використовують у своїй діяльності політику екологічного виробництва продукції. Компанія «Снєжка-Україна», що працює на українському ринку лакофарбових матеріалів понад 18 років, дотримується у своїй практиці  засад екологічних технологій в

Читати повністю

2018-02-08: T.R.ishkovcompany

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму T.R.ishkovcompany

T.R.ishkovcompany

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму T.R.ishkovcompanyT.R.ishkovcompany предлагает вам следующие товары:  Производство и реализация кровельных и фасадных материалов        для полной комплектации вашего строительного объекта: - Солнечные электростанции и гелиосистемы. http://trishkovcompany.com.ua/g26501437-solnechnye-elektrostantsii - Рулонная сталь оцинкованная с  полимерным покрытием и без него. https://trishkovcompany.com.ua/g23629790-gladkij-list-buhty - Тёплые панели для обогрева любого стандартного объекта: квартиры, частного дома, коммерческой недвижимости, бюджетного учреждения.

Читати повністю

2018-02-03: Торгово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Торгово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫ

Торгово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Торгово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫТоргово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫ предлагает плодотворное и взаимовыгодное сотрудничество монтажно-строительным, проектным, торговым организациям по следующим направлениям деятельности:

Читати повністю

2018-01-30: ООО BMG

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО BMG

ООО BMG

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО BMGКомпания Wakol более 70 лет работает в области разработки и производства клеевых материалов для паркета. Компания имеет огромный производственный опыт, что делает ее авторитетными партнером во всех областях, связанных с производством, реализацией и нанесением паркетных клеев. Wakol Anspruch verbindet - инновационное современное и открытое новым веяниям предприятие, которое стремится к лидерству на рынке паркетных клеев и высшему качеству производимой продукции. Фундаментом является функциональность продуктов. 

Читати повністю

2018-01-30: Рабочие Киев|Нанять грузчика, разнорабочего, подсобника

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Рабочие Киев|Нанять грузчика, разнорабочего, подсобника

Рабочие Киев|Нанять грузчика, разнорабочего, подсобника

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Рабочие Киев|Нанять грузчика, разнорабочего, подсобника К Вашему вниманию предлагаем следующие услуги по Киеву: - грузчики; - подсобники; - разнорабочие; - земляные работы(копка земли, ям, траншей - вручную); - Демонтаж металлоконструкций и пр.; - Уборка, расчистка территорий от мусора (гаражей, офисов, квартир и др.); - Вывоз мусора, строймусора, хлама; - Алмазная резка (по бетону); - Услуги промоутера; - Расклейка объявлений; Так же обращайтесь пр адресу: burin@i.ua

Читати повністю

2018-01-28: Ворота Центр Украина

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ворота Центр Украина

Ворота Центр Украина

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ворота Центр УкраинаВорота-Центр Украина занимается реализацией готовых раздвижных ворот для дома и дачи и продажей автоматики, механизмов, фурнитуры, комплектующих, систем для выдвижных ворот. СБОРНЫЕ СДВИЖНЫЕ ВОРОТА. Рассчитаны для самостоятельного монтажа, рассчитаны на длительность службы от 15 лет! КОМПЛЕКТУЮЩИЕ ДЛЯ РАЗДВИЖНЫХ ВОРОТ. Долговечные комплектующие для изготовления раздвижных ворот самостоятельно. Рассчитаны для веса ворот до 400 килограмм. Официальная гарантия 60 месяцев! ПРИВОД ДЛЯ КОНСОЛЬНЫХ ВОРОТ. Надежные привода для раздвижных ворот. Металлические шестерни! Геркон - бесконтактное выключение! Защита от сгорания! Легкий монтаж!  

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Основа – це гарна підготовка

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Кладка блоків

Роллетные гаражные ворота стоит ли экономить?

Вибір товщини стіни

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Відновлення паркету своїми руками

Рекуперація

Відео

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

Кладка блоків YTONG

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Ceresit CM11 Plus

Скатний дах. Теплофізика

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Перший ряд блоків YTONG

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Мультипор. Інструкція з проведення робіт