Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-12-02 - Bosch

Bosch не чекає на майбутнє, а втілює його в життя вже сьогодні

В Києві відбулося відкриття ультрасучасного головного офісу компанії Robert Bosch Ukraine

У листопаді 2017 року в Києві відкрився новий головний офіс Robert Bosch Ukraine. На площі у 1570 м2 втілено сучасний концепт організації робочого простору IWC (Inspiring Working Conditions), що дозволяє ефективно працювати в атмосфері відкритості,  інноваційності, екологічності, безпеки та комфорту.

З вікон сьомого, останнього поверху бізнес-центру «Silver Breeze» на Русанівці відкривається мальовнича панорама на Дніпро та архітектурні пам’ятки правобережжя столиці. Продуманий дизайн та сучасні меблеві рішення створюють відчуття простору і всередині.

Відкритість та співробітництво

Для ефективної роботи в офісі співробітники мають простір для індивідуальної та проектної роботи, а також місця для формальних та неформальних зустрічей. Саме неформальному спілкуванню сприяють зони для відпочинку, зайняття фітнесом, простора кухня з сучасним обладнанням та ігрова кімната  для дітей співробітників.

«Щоб відчути ідеологію IWC та зануритися у робочі процеси компанії, представники Bosch організували нам ознайомчу поїздку в Штутгарт, Мюнхен та Будапешт – серце індустрії корпорації, – розповідає Олена Самолюк, керівник проектів Lemon Construction – компанії, що виконувала управління проектом та розробку дизайн-концепту. – За сім місяців роботи з Bosch ми відчули свою причетність до глобальної філософії цінностей та нових підходів до робочого простору, який допомагає продуктивно працювати, взаємодіяти, створювати інноваційний продукт в умовах комфорту та ергономічності. Дизайн офісу достатньо лаконічний, з різними опціями як для командної, так й індивідуальної роботи».
В Україні Robert Bosch одна з небагатьох компаній, яка запропонувала можливість екологічної роботи за моторизованими столами абсолютно всім своїм співробітникам. Столи дозволяють індивідуально налаштовувати висоту робочої поверхні до побажань кожного.

У більшості співробітників немає фіксованих робочих місць, а у керівників – окремих кабінетів, що змінює звичну систему роботи. В офісі втілено інноваційний та ефективний метод для роботи великих команд – sharing desk, який означає, що кожного ранку співробітники самі вирішують, де їм сьогодні розміститися – в залежності від типу завдання, яке вони перед собою ставлять. Нова мобільність є запорукою ефективної співпраці між усіма структурними підрозділами компанії.

У генерального директора також більше немає окремого робочого столу та власного кабінету. В новий офіс переїхав раритетний стіл керівників Robert Bosch Ltd у п’яти поколіннях (компанія у 2018 році відзначатиме 25-літній ювілей своєї діяльності в Україні), але тут йому знайшли нове застосування – він перетворився на стіл для настільного тенісу.

В офісі діє принцип чистого столу, коли після робочого дня кожен співробітник прибирає зі стола усі особисті речі і залишає їх в індивідуальній шафці. Адже невідомо, де буде настрій працювати завтра.

Окрім простору для роботи, в офісі є багато різноманітних локацій для комунікації, навчання та релаксу: кімнати для нарад на різну кількість осіб, учбовий клас, Silent room (якщо потрібно сконцентруватися та попрацювати в тиші), Non-silent room (для батьків, які приходять попрацювати в офіс з дітьми або для неформального обговорення соціальних проектів), лаунж-зони та відкрита тераса з видом на Дніпро та правий берег столиці, кімнати для конференцій, сім Skype-кімнат для телефонних або Skype-нарад, де можна поспілкуватися, не заважаючи колегам.

«У новому офісі приємно працювати, тому що є відчуття відкритості та свободи, а також можливості знайти для себе саме те місце для роботи, що відповідає настрою та завданню на цей момент. Така атмосфера сприяє ефективній роботі, яку безперечно очікують від нас наші партнери»,  – говорить генеральний директор Robert Bosch Ukraine Віталій Бульда. 

Безпека та інноваційність

Велику увагу приділено питанню безпеки. Це не лише фізична охорона в режимі 24/7, але й сучасна комплексна система від Bosch Security Systems. Інтеграційна платформа Bosch Building Integration Systems об’єднує всі підсистеми безпеки: відеоспостереження, систему контролю та керування доступом, охоронну сигналізацію, пожежну сигналізацію та систему оповіщення. Взаємодія підсистем дозволяє швидко та якісно реагувати на будь-які сигнали тривоги через єдиний інтерфейс оператора. Наприклад, при спрацюванні пожежного детектора, оператор побачить на плані приміщення місце його розташування, отримавши відео з камери, яка розташована поруч. При цьому автоматично розблокуються евакуаційні виходи та запуститься оповіщення про пожежу в потрібних зонах. 

Система контролю та керування доступом в офіс оснащена зчитувачами, які дозволяють виключити підробку карт доступу завдяки використанню додаткового транспортного ключа. Окремі приміщення з підвищеними вимогами до безпеки оснащені біометричними зчитувачами (сканером відбитків пальців).

Система озвучування працює на базі Plena Matrix. Вона забезпечує всі потреби сучасного офісу. Якісний фоновий звук на рецепції та в зоні відпочинку, розбірливе звукове оповіщення у випадку надзвичайної ситуації для вчасної евакуації, звукопідсилення мікрофонів для проведення презентацій або урочистих заходів або навіть драйвовий звук для кіноперегляду усім офісом після роботи.

Серверна кімната має автономну газову систему пожежогасіння та межу вогнестійкості 90 хвилин.

Функціональність

Компанія однією з перших в Україні відійшла від стандартної телефонії та почала використовувати Skype for Business Telephony. На робочих столах ви не побачите звичних телефонів. Навіть якщо користувач відсутній у Skype, цей дзвінок буде переадресовано на мобільний.

Екологічність

Бути інноваційною і відповідальною компанією – це дбати про екологічність. В новому київському офісі Robert Bosch енергозберігаючі технології в системах кондиціонування і опалення допомагають заощаджувати електроенергію, всі освітлювальні прилади виконані за LED-технологією, застосовується роздільний збір сміття. Високоякісне килимове покриття Interface не лише має кращі показники по звукопоглинанню та звукоізоляції, а ще й до 80% складається з повторно перероблених матеріалів, що допомагає зберігати глобальну екологію. 

Комфорт

«Було завдання зробити офіс якісним, технологічним, ергономічним та мобільним – таким, який відповідає усім міжнародним стандартам Robert Bosch GmbH», – розказує  генпідрядник і постачальник меблевих рішень «Магнат Дизайн Центр».

При великій кількості людей неминуче утворюється значний шум. Але в офісі Bosch ви його не почуєте та не відчуєте. Комфортний акустичний фон забезпечують розумні рішення для підлоги, стін і меблів. Кімнати для переговорів і Skype-кімнати обладнано системами скляних перегородок GlassSystem. Перегородки між робочими столами Haworth поглинають до 70% шуму.

Для того, щоб вирішити задачі мобільності простору, застосовано трансформовані меблеві рішення. Завдяки цьому кімнату для переговорів можна легко перетворити на лекторій, тренінг-зал або зону для офіційної зустрічі.

Зручні меблі в офісі – моторизовані столи та дуже комфортні крісла – від одного з трьох рекомендованих в Bosch виробників і постачальників – фірми Haworth (Німеччина). Всі столи мають електроуправління регулювання по висоті, можна сидіти або стояти під час роботи. В кріслах Comforto від Haworth можна працювати весь день – без болю в спині, затікання ніг або напружених плечей.

Компанія Robert Bosch в Україні сердечно дякує усім, хто півроку невтомно працював пліч-о-пліч з її командою задля створення філософії та дизайну головного офісу. Зокрема, компаніям Lemon Construction, «Магнат Дизайн Центр», DEKOM, фітодизайнерам з Першої квіткової компанії.
Тепер офіс компанії ТОВ «Роберт Бош Лтд.» має адресу:
м. Київ, проспект Павла Тичини, 1 В, будівля «А» (ТОЦ «Silver Breeze»)

Запрошуємо у гості!

Контакти для преси:

ТОВ «Роберт Бош Лтд.»

Анна Трубнікова

Тел.: +38 044 490-2400

E-Mail: Anna.Trubnikova@ua.bosch.com

Bosch в Україні

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки.

Продажі групи Bosch у 2016 фінансовому році становлять 71 млн евро. Чисельність персоналу компанії складає 370 осіб (за даними на 01.01.2017 р.). У Львівській області розташований завод з відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування і ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито учбовий центр Bosch. У 2012–2013 р.р. у Львові, Одесі і Харкові на базі технічних вузів створено учбові центри «Академії Bosch» 

Bosch в світі

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 390 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня 2016 р.). У 2016 році продажі компанії склали  73,1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямами: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і понад 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно у 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже у 150 країнах. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 59 000 працівників майже у 120 містах по всьому світу. Компанія Bosch поліпшує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій із широким спектром можливостей і  рішень, розроблених для життя.

 

Компанія була заснована в Штутгарті у 1886 р. Робертом Бошем (1861-1942) як «Майстерня точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев'яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належать благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій, що голосують, володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

 

Додаткову інформацію можна отримати на сайті: www.bosch.ua


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-05-23: SvitTepla

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму SvitTepla

SvitTepla

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму SvitTeplaТвердотопливные котлы, теплоаккумуляторы, отопительное оборудование от производителя. Фирменный интернет магазин отопительной техники, теплогенераторы, котлы с автоподачей, воздушное отопление, тепловентиляторы, солнечные коллекторы, солнечные панели, тепловые насосы, сауны камины собственного производства. Лучшее отопительное оборудование от ведущих производитилей по приемлемым ценам!

Читати повністю

2018-05-22: Пряности оптом от Пайпер Украина

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Пряности оптом от Пайпер Украина

Пряности оптом от Пайпер Украина

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Пряности оптом от Пайпер УкраинаНа сегодняшний день компания ООО «Пайпер Украина» является одной из самых успешных компаний на отечественном рынке пищевой промышленности как импортер пряностей и специй и изготовитель натуральных смесей пряностей.    За время своей работы компания завоевала репутацию надёжного партнера. Пайпер Украина, основанная в 2006 году, является крупным поставщиком специй в Украину. Вот уже 12 лет пряности компании помогают нашим клиентам создавать кулинарные шедевры. В сферу её деятельности входит производство смесей пряностей, декоративных посыпок, смесей душистых трав, оптовая и розничная продажа моноспеций и молотых специй. Мы поддерживаем свою репутацию, поэтому в составе нашей продукции отсутствуют усилители вкуса, красители, ароматизаторы и любые другие добавки.   Опыт, честность, профессионализм и постоянное стремлен

Читати повністю

2018-05-21: ТОВ «ЛазерБудПрилад»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ «ЛазерБудПрилад»

ТОВ «ЛазерБудПрилад»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ «ЛазерБудПрилад»Компания ТОВ «ЛазерБудПрилад» - LSP - продажа, обучение, метрология и сервисное обслуживание геодезического оборудования. В компании представлен широкий ассортимент измерительного оборудования:   •          Лазерные дальномеры •          Лазерные уровни •          Нивелиры оптические •          Ротационные лазерные нивелиры •     &nb

Читати повністю

2018-05-21: Интернет магазин освещения Light House

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин освещения Light House

Интернет магазин освещения Light House

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин освещения Light HouseИнтернет-магазин светильников «Light House» – это место, где представлена продукция высокого качества европейских и украинских производителей. Здесь насчитывается более 1000 оригинальных моделей светильников, в том числе есть люстры, бра, настенные светильники, настольные лампы, торшеры, садово-парковое и светодиодное освещение, а также множество других аксессуаров уникальных цветовых решений и форм. В нашем магазине светильников всегда есть новинки, действуют бонусы и скидки, часто проводятся акции и распродажи, то есть все, что могло бы заинтересовать современного потребителя. Интернет-магазин освещения «Light House» уже давно завоевал любовь украинских покупателей, поэтому оформляют заказы у нас из разных уголков страны. И, кстати, не только частные лица, но и большие коммерческие организации для обустройства систем ос

Читати повністю

2018-05-17: Гуд Логистик

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Гуд Логистик

Гуд Логистик

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Гуд Логистик

Читати повністю

2018-05-15: Автодор Луцьк

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Автодор Луцьк

Автодор Луцьк

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Автодор Луцьк Провонуємо повний комплекс послуг по асфальтуванню та ремонту доріг, вкладанню бруківки, природного каменю, озелененню та благоустрою територій. В наявності свій автопарк дорожної техніки! Виконуємо роботи швидко, якісно та в оговорені строки. Пропонуємо комплексні рішення для приватних компаній, автостоянок, супермаркетів та приватних осіб!

Читати повністю

2018-05-15: Стецюк Владимир Степанович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Стецюк Владимир Степанович

Стецюк Владимир Степанович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Стецюк Владимир СтепановичПеревозки стройматериалов, вывоз строительного мусора.

Читати повністю

2018-05-14: Bijusvit

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Bijusvit

Bijusvit

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Bijusvit

Читати повністю

2018-05-14: Охранная фирма «Барс»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранная фирма «Барс»

Охранная фирма «Барс»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранная фирма «Барс»Гарантию надежной защиты предоставит охранная компания «Барс». Агентство начало свою деятельность в 2011 году и сразу же отличилась высоким качеством услуг сравнительно с конкурентами. Несмотря на стабильную работу, охранная компания постоянно развивается, улучшая навыки и профессионализм сотрудников и наблюдая за новыми разработками в области защиты. «Барс» - это надежная компания профессионалов, которые пришли из военных, правоохранительных структур. Среди перечня услуг, мы предлагаем охрану: Жилья: квартир, домов. Бизнеса: торговых площадей, складских помещений, предприятий, заведений. Физических лиц: объектов, мероприятий, людей, грузов. Техническое сопровождение: видеонаблюдение, тревожные кнопки, системы контроля. Безопасности: технические и информационные системы. Спутниковые прогр

Читати повністю

2018-05-14: Охранное предприятие "Агенство Безопасности"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранное предприятие "Агенство Безопасности"

Охранное предприятие "Агенство Безопасности"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранное предприятие "Агенство Безопасности"Агентство Безопасности было основано еще в июле 2015 года. И уже на сегодняшний день успешно стала одной из самых динамичных и прогрессивных охранных компаний, среди всех фирм на территории Украины, которая регулярно усовершенствуется. Агентство Безопасности отличается наличием всего необходимого пакета разрешительных документов на оказание всех видов предлагаемых услуг, а также может похвастаться значительной личной материальной базой. При этом сотрудники компании успешно стали ее наибольшим достоянием. Многие из них имеют за своими плечами значительный стаж работы в правоохранительных, охранных, либо даже военных структурах. А в сочетании с регулярно накапливаемым опытом, вы можете быть полностью уверенны в высочайшем качестве всех оказываемых услуг. Наша компания прикладывает максимум возможных усилий, предоставляя свои услуги, дабы результат

Читати повністю

2018-05-14: Охранная фирма "Захід Холдінг"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранная фирма "Захід Холдінг"

Охранная фирма "Захід Холдінг"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранная фирма "Захід Холдінг""Захід Холдінг" был создан в сентябре 2016 года. На сегодня - это одна из наиболее динамичных охранных компаний Украины, постоянно развивается. Предприятие имеет очень развитую собственную материальную базу, а также полный пакет разрешительных документов на предоставление различных охранных услуг. Самое большое достояние компании - это работники. Большинство работающих имеют длительный стаж работы в охранных, правоохранительных и военизированных структурах. Будучи одними из лидеров отрасли безопасности, осознавая меру своей ответственности перед заказчиками, мы прикладываем все свои усилия, знания и опыт, чтобы результаты нашей деятельности стали образцом качества выполнения обязательств. Расширяя географию и спектр деятельности, мы совершенствуем условия сотрудничества. Запад-Холдинг накапливает необходимый опыт, что позволяет получать высококачественные усл

Читати повністю

2018-05-14: Охранная фирма ООО «Охранный Холдинг»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранная фирма ООО «Охранный Холдинг»

Охранная фирма ООО «Охранный Холдинг»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранная фирма ООО «Охранный Холдинг»Охранный Холдинг создан в марте 2012 года. На сегодня - это одна из наиболее динамичных охранных компаний Украины, которая постоянно развивается. По критериям объема предоставляемых услуг сегодня охватываем 30% рынка Украины.    Предприятие имеет очень развитую собственную материальную базу, а также полный пакет разрешительных документов на предоставление различных видов охранных услуг.    Самое большое достояние компании - это сотрудники. Большинство из которых в прошлом, имеют длительный стаж работы в охранных, правоохранительных и военизированных структурах. 

Читати повністю

2018-05-14: Охранное предприятие ООО «Охрана-Холдинг»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранное предприятие ООО «Охрана-Холдинг»

Охранное предприятие ООО «Охрана-Холдинг»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Охранное предприятие ООО «Охрана-Холдинг»Охрана-Холдинг начала свою деятельность в феврале 2016 года, и уже к этому времени она занимает лидирующие позиции среди лучших охранных компаний Украины. Стремительно растущая динамика развития компании достигается постоянным совершенствованием предоставляемых услуг, за счет новейшей материальной базы и квалифицированной команды сотрудников. Набор сотрудников происходит при использовании жестких критериев отбора, что позволяет достичь максимальной безопасности и клиента и охранной команды. К сотрудничеству привлекаются только те специалисты, которые имеют опыт работы в военных, охранных и правоохранительных органах, и при этом находятся в отменной физической и психологической форме.   С утверждением лидирующих позиций в охранной отрасли, растет и уровень ответственности перед нашими существующими и потенциальными клиентами, поэтому сотрудники

Читати повністю

2018-05-12: Юридическая компания Верум

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Юридическая компания Верум

Юридическая компания Верум

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Юридическая компания ВерумЮридическая компания «ВЕРУМ» занимается ведением дел в судах и консалтингом в сфере недвижимости. Наша история основания началась в 2003 году, и с тех пор поддерживаем репутацию надежных партнеров на юридическом рынке Харькова. Услуги: - защита в уголовных делах - услуги семейного адвоката - ведение дел в судах - консалтинг в сфере недвижимости - споры с банками - защита прав интеллектуальной собственности

Читати повністю

2018-05-11: PilomaterialLux- пиломатериалы Борисполь Киевская область

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму PilomaterialLux- пиломатериалы Борисполь Киевская область

PilomaterialLux- пиломатериалы Борисполь Киевская область

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму PilomaterialLux- пиломатериалы Борисполь Киевская областьПредлагаем купить пиломатериалы в Борисполе. Широкий ассортимент.БрусДоскаРейка

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Інструменти, необхідні для фарбування

Маленька квартира. Колір має значення

Кладка блоків

Вибір товщини стіни

Відновлення паркету своїми руками

Як правильно приклеювати паркет

Изоляция труб пенопластом (пенополистиролом)

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска деревянных поверхностей

Зроби це сам - Реставрація фасаду

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Відео

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

КНАУФ-Трибон

Скатний дах. Теплофізика

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

Монтаж водостоків

Подвесной потолок из КНАУФ-листов П 112