Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2018-12-21 - МАЭСТРО КЛИМАТ

Як створити мікроклімат у фітнес-центрі: 3 корисних поради

Зведення з нуля або перелаштування приміщення під фітнес-центр - це слушний момент для проектування систем мікроклімату. Поради щодо правильного улаштування вентиляції, кондиціонування та осушення дали експерти компанії “Маестро Клімат”.

Система кондиціонування

Коли ми кажемо “мікроклімат”, то маємо на увазі саме кондиціонери та вентиляцію, які виконують багато різних функцій - активують рух повітря, очищають його, нагрівають або охолоджують до потрібної температури. Важливо те, що показники, необхідні в різних ситуаціях, легко налаштувати, керуючи системою кондиціонерів та вентиляції в усій будівлі. Грамотне проектування системи кондиціонування та вентиляції забезпечує дійсно комфортне перебування в такому приміщенні.

“У великих приміщеннях та клубах із багатьма залами нераціонально встановлювати просту спліт систему. Для потреб фітнес-клубу більше підходять канальні спліт – системи. Вони створюють подачу повітря, яка рівномірно розподілена по всій площі приміщення, і завдяки цьому відсутні протяги та забезпечене комфортне перебування людей,”- радять фахівці компанії “Маестро Клімат” та пропонують дізнатися більше про клімат-техніку за посиланням.

Система вентиляції

Багато хто думає, що кондиціонерів буде достатньо для забезпечення свіжим повітрям усього клубу, але це геть не так. Насправді, вентиляція та кондиціонування - це дві різні системи, і без першої друга не впорається. Кондиціонери не забезпечують приток свіжого повітря ззовні. Виключенням є канальні кондиціонери, які виконують цю функцію лише на 10 % від необхідного рівня, який вимагають санітарно-гігієнічні норми. Тому під час будівництва або переобладнання приміщень під фітнес-центр слід врахувати проектування одразу двох систем - вентиляції та кондиціонування.

“Оскільки фітнес-клуб передбачає перебування в його залах великої кількості людей, що активно споживають свіже повітря (тренування, спілкування), то правильним буде вибір примусової вентиляції. Для цього застосовують механічні припливні установки та рекуператори залежно від конкретних потреб приміщення,” - пояснили експерти.

Система осушення для басейну та душових

Якщо в фітнес-центрі передбачено басейн, то вимоги до клімату зростають. Поруч із басейном слід влаштувати технічне приміщення із обладнанням, яке буде слугувати для створення комфортного клімату.

Якщо не позбавлятися вологи в повітрі приміщення басейну, то вже за кілька годин в ньому стає дискомфортно перебувати, з’являється неприємний запах, а також починаються процеси пліснявіння стін та підлоги. Взагалі, після запуску системи осушення її не можна вимикати, тому слід поставитися до проекту та вибору обладнання серйозно, адже вона буде працювати день і ніч.

Для басейну та душових кімнат влаштовують припливно-витяжну установку із системою осушення. Менш вдалий варіант - бюджетні канальні вентилятори та настінний осушувач.

Таким чином, слід залучати фахівців та грамотно створювати системи мікроклімату від самого початку роботи фітнес-центру, адже помилки в цій сфері, особливо на етапі проектування, можуть дорого коштувати в майбутньому.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2019-03-22: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Śnieżka Mattlatex – фарба з удосконаленими властивостями

Śnieżka Mattlatex – фарба з удосконаленими властивостями Кожен споживач завжди дбає про зручність, порядок, естетичний вигляд інтер'єру власного помешкання, а виробники будівельної й лакофарбової продукції – про вдосконалення своїх виробів, щоб задовольнити потреби найвибагливіших покупців у виборі різноманітних та якісних матеріалів.    Компанія «Снєжка-Україна», відомий виробник фарб в Україні, завжди спрямовує свої зусилля на виготовлення високоякісної продукції, рецептуру якої розроблено на основі польських технологій, що відповідають європейським стандартам. Підприємство постійно стежить за світовими тенденціями розвитку лакофарбового ринку, а також у своїй діяльності використовує власний досвід і практику, щоб запропонувати споживачам найкращі рішення для облаштування й оздоблення інтер'єрів.  Враховуючи потреби й запити клієнтів, компанія «Снєжка-У

Читати повністю

2019-03-15: СІЛВЕР, ФІРМА, ТОВ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СІЛВЕР, ФІРМА, ТОВ

СІЛВЕР, ФІРМА, ТОВ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СІЛВЕР, ФІРМА, ТОВПродукція підприємства:1. Силіконова гума, гума термостійкий, пориста силіконова гума, силіконова харчова гума2. Силіконові шнури, пористий силіконовий шнур, шнур силіконовий ущільнювач3. Силіконовий ущільнювач, силіконовий профіль, ущільнювач термостійкий, силіконова смуга4. Трубки силіконові, силіконові шланги, термостійкий трубка, трубка силі

Читати повністю

2019-03-15: Интернет-магазин "Харьков Мебель"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин "Харьков Мебель"

Интернет-магазин "Харьков Мебель"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин "Харьков Мебель"Компания-производитель мебели, на рынке с 2001 года. В ассортименте качественная мебель для дома и офиса. Большой выбор диванов, кроватей, кресел, шкафов-купе, распашных шкафов, столов, стульев, комодов, полок, тумб. Мебель для прихожей, ванной, кухни, детской, спальной, гостиной. Мягкая и корпусная мебель, модульные системы, встраиваемая техника. Кроме мебели собственного производства реализуем продукцию таких мебельных брендов: Coкме, Абсолют-мебель, Мебель Сервис, BRW, Гербор, ADK, Константа, Тиса, Sofa, Компанит и многих других. Доставка по Украине.    

Читати повністю

2019-03-15: Первый Дом

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Первый Дом

Первый Дом

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Первый ДомТеплоизоляционный базальтовый утеплитель Техно - это симбиоз инновационных научных технологий с улучшенной техникой изготовления материала. Основной особенностью выступает четкое позиционирование по области применения. Наш магазин Первый Дом предлагаем Вашему вниманию весь ассортимент базальтовых утеплителей от компании ТехноНиколь:

Читати повністю

2019-03-14: Sp-metal

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Sp-metal

Sp-metal

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Sp-metalSp-metal - официальный онлайн-магазин строительных материалов от производителя в Харькове. Предлагаем большой выбор кровельных и фасадных материалов собственного производства, также реализуем продукцию других изготовителей. В каталоге представлены: профлист (для кровли, стен, забора), металлочерепица SpecTerrey, сэндвич-панели (кровельные и стеновые), холоднокатаные оцинкованные профили (C, U, Z, L). Доставка по Украине.

Читати повністю

2019-03-13: "Аста М" ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму "Аста М" ООО

"Аста М" ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму "Аста М" ООО   ООО "Аста М " - производитель натяжных потолков с широкой дилерской сетью в Украине. Успешную деятельность начала в 2012 г. Открытие производственного цеха позволило выпускать качественные отечественные материалы для натяжных конструкций. Существует широкий

Читати повністю

2019-03-06: ТОВ "КБ "Інтел"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "КБ "Інтел"

ТОВ "КБ "Інтел"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "КБ "Інтел"ООО «КБ ИНТЕЛ» разрабатывает, производит и поставляет вибрационные просеивающие машины, технологическое оборудование, устройства, комплектующие, нестандартное оборудование, приборы технологического контроля для производства керамики и строительных материалов, пищевой, перерабатывающей и добывающей промышленности на территории Украины, России и стран СНГ.

Читати повністю

2019-03-05: МеталлБуд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму МеталлБуд

МеталлБуд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму МеталлБудМеталлБуд уже много лет на рынке строительства Украины. Мы занимаемся производством и продажей как своих образцов строительных материалов так и диллерскими поставками с крупнейших заводов Украины. Реалезуем большой выбор ЖБИ конструкций и металлопроката как черного так и цветного. У нас всегда большой выбор продукции со склада.

Читати повністю

2019-03-04: Money 24/7

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Money 24/7

Money 24/7

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Money 24/7В нашем обменнике Money 24 можно произвести обмен любых валют мира (доллары,евро, рубли,фунты, злотые и др) по самому выгодному курсу. Специальные предложения для оптовых обменов валют и для топ-клиентов. Мы работаем круглосуточно для вас. Наша компания предоставляет самый большой перечень услуг на рынке торговли валютами. У нас всегда актуальные и оптимальные курсы валют. Если у вас возникли вопросы, связанные со сферой нашей деятельности — наши консультанты всегда будут рады помочь вам.

Читати повністю

2019-03-03: Betonoff Odessa

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Betonoff Odessa

Betonoff Odessa

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Betonoff OdessaПредлагаем купить бетон с доставкой в Одессе и области от завода-изготовителя.Преимущества работы с нами:- Сертифицированная продукция от производителя;- Все формы оплаты;

Читати повністю

2019-03-02: Ремонт окон в Киеве

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ремонт окон в Киеве

Ремонт окон в Киеве

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ремонт окон в КиевеЗанимаемся ремонтом пластиковых, деревянных и алюминиевых окон и дверей. Работаем в Киеве и Киевской области (по договоренности). 

Читати повністю

2019-02-28: BrukHouse

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BrukHouse

BrukHouse

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BrukHouseКомпания Brukhouse предлагает большой выбор тротуарной плитки, водоотводов, бордюров, вазонов и кашпо, которые изготавливаются согласно последним передовым технологиям. Замкнутый цикл производства позволяет мониторить технологический процесс на всех стадиях, начиная от закупки сырья, до реализации и поставки готовой продукции. Кроме того, разнообразие форм, цветов и фактур позволяет создавать неповторимые и оригинальные дизайн-решения и удовлетворить запросы самого требовательного заказчика.

Читати повністю

2019-02-27: ГАЗОНОКОСИЛКА

АККУМУЛЯТОРНАЯ ГАЗОНОКОСИЛКА ПРОТИВ БЕНЗИНОВОЙ

АККУМУЛЯТОРНАЯ ГАЗОНОКОСИЛКА ПРОТИВ БЕНЗИНОВОЙ Если речь заходит о газонокосилке, то одно из двух: либо планируется первая покупка, либо необходима более удачная замена старой модели. В любом из случаев задача в том, чтобы приобретенное оборудование если и не приносило удовольствие от использования, то хотя бы не обременяло.

Читати повністю

2019-02-26: КВАДРАТУМ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму КВАДРАТУМ

КВАДРАТУМ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму КВАДРАТУМКомпания «Квадратум» производит комплексный ремонт квартир и домов с фиксированой ценой. Лушчее предложение в городе Одесса. Чёткий и прозрачный просчёт сметы. Официальный договор и гарантия на ремонт.

Читати повністю

2019-02-26: Bmzmet

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Bmzmet

Bmzmet

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BmzmetКомпания специализируется на изготовлении быстровозводимых зданий по технологии ЛСТК (из легких стальных тонкостенных конструкций). Полный цикл строительства БМЗ: от подбора материалов до готового сооружения под ключ. Производство ЛСТК профилей, профнастила, сэндвич-панелей. Промышленные, сельскохозяйственные строения, здания общественного назначения по технологии БМЗ. Быстровозводимые склады, ангары, гаражи, офисы, спортивные объекты, мансарды, магазины, коровники, свинарники и многое другое.

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Інструменти, необхідні для фарбування

Що таке вентиляція

Зроби це сам - Реставрація фасаду

До опалювального сезону готуйсь!

Подарунок домашньому улюбленцю

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Мокрое утепление фасада пенополистиролом

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Полезные советы при покраске поверхностей

Відео

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Перший ряд блоків YTONG

КНАУФ-Трибон

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Монтаж софітів

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753