Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2018-12-21 - МАЭСТРО КЛИМАТ

Як створити мікроклімат у фітнес-центрі: 3 корисних поради

Зведення з нуля або перелаштування приміщення під фітнес-центр - це слушний момент для проектування систем мікроклімату. Поради щодо правильного улаштування вентиляції, кондиціонування та осушення дали експерти компанії “Маестро Клімат”.

Система кондиціонування

Коли ми кажемо “мікроклімат”, то маємо на увазі саме кондиціонери та вентиляцію, які виконують багато різних функцій - активують рух повітря, очищають його, нагрівають або охолоджують до потрібної температури. Важливо те, що показники, необхідні в різних ситуаціях, легко налаштувати, керуючи системою кондиціонерів та вентиляції в усій будівлі. Грамотне проектування системи кондиціонування та вентиляції забезпечує дійсно комфортне перебування в такому приміщенні.

“У великих приміщеннях та клубах із багатьма залами нераціонально встановлювати просту спліт систему. Для потреб фітнес-клубу більше підходять канальні спліт – системи. Вони створюють подачу повітря, яка рівномірно розподілена по всій площі приміщення, і завдяки цьому відсутні протяги та забезпечене комфортне перебування людей,”- радять фахівці компанії “Маестро Клімат” та пропонують дізнатися більше про клімат-техніку за посиланням.

Система вентиляції

Багато хто думає, що кондиціонерів буде достатньо для забезпечення свіжим повітрям усього клубу, але це геть не так. Насправді, вентиляція та кондиціонування - це дві різні системи, і без першої друга не впорається. Кондиціонери не забезпечують приток свіжого повітря ззовні. Виключенням є канальні кондиціонери, які виконують цю функцію лише на 10 % від необхідного рівня, який вимагають санітарно-гігієнічні норми. Тому під час будівництва або переобладнання приміщень під фітнес-центр слід врахувати проектування одразу двох систем - вентиляції та кондиціонування.

“Оскільки фітнес-клуб передбачає перебування в його залах великої кількості людей, що активно споживають свіже повітря (тренування, спілкування), то правильним буде вибір примусової вентиляції. Для цього застосовують механічні припливні установки та рекуператори залежно від конкретних потреб приміщення,” - пояснили експерти.

Система осушення для басейну та душових

Якщо в фітнес-центрі передбачено басейн, то вимоги до клімату зростають. Поруч із басейном слід влаштувати технічне приміщення із обладнанням, яке буде слугувати для створення комфортного клімату.

Якщо не позбавлятися вологи в повітрі приміщення басейну, то вже за кілька годин в ньому стає дискомфортно перебувати, з’являється неприємний запах, а також починаються процеси пліснявіння стін та підлоги. Взагалі, після запуску системи осушення її не можна вимикати, тому слід поставитися до проекту та вибору обладнання серйозно, адже вона буде працювати день і ніч.

Для басейну та душових кімнат влаштовують припливно-витяжну установку із системою осушення. Менш вдалий варіант - бюджетні канальні вентилятори та настінний осушувач.

Таким чином, слід залучати фахівців та грамотно створювати системи мікроклімату від самого початку роботи фітнес-центру, адже помилки в цій сфері, особливо на етапі проектування, можуть дорого коштувати в майбутньому.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2019-01-21: CoffeePub

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму CoffeePub

CoffeePub

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму CoffeePubДорогие посетители, рады приветствовать Вас на нашем сайте!  CoffeePub - это магазин эксклюзивных сортов и смесей кофе со всех уголков мира. Мы отправимся с Вами в увлекательное путешествие в страну «Кофе». С нами Вы не только сможете купить кофе в Киеве по оптимальной цене за достойное качество. Мы поведаем Вам о сортах чудного напитка, расскажем о странах происхождения и тонкостях вкуса различных сортов. С нами Вы станете настоящим экспертом кофейного дела и научитесь готовить восхитительный кофе и коктейли на его основе. Каждому путнику, заглянувшему сюда на огонек, мы с радостью расскажем, какой сорт кофе выбрать и каким способам обжарки он при этом подвергается.

Читати повністю

2019-01-20: GoToTOP Digital Agency

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму GoToTOP Digital Agency

GoToTOP Digital Agency

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму GoToTOP Digital AgencyПредлагаем комплексную стратегию в формате performance marketing. Знаем, понимаем и отслеживаем цель каждого клиента и подбираем инструменты для их достижения. Работаем на успешность вашего бизнеса. Готовы помочь увеличить узнаваемость бренда, привлечь целевых посетителей, обеспечить рост количества звонков и заявок с сайта. Наша задача - стать для вас надежным партнером, который понимает ваш бизнес, цели и проблемы и предлагает не набор средств, а действенное мультиканальное решения для привлечения ваших клиентов.

Читати повністю

2019-01-17: Decor House

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Decor House

Decor House

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Decor HouseПолный спектр услуг по ремонту и отделке помещений любого предназначения - от коммерческих до жилых.

Читати повністю

2019-01-15: Мегалюк

Нажимний ревізійний люк невидимка "Мегалюк" під усі види плитки і мозаїки

Нажимний ревізійний люк невидимка "Мегалюк"  під усі види плитки і мозаїки. Виробнича компанія  www.Megaluk.com.ua Призначення ревізійних люків під плитку. Ревізійні люки в основному застосовуються для комфортного доступу до технічних комунікацій, починаючи від сантехнічних кранів, фільтрів і лічильників, закінчуючи насосами, сифонами і бойлерами, до елементів які вимагають сестиматического ревізійного доступу, обслуговування і ремонту. Для збереження дизайну, в житлах сантехнічні комунікації ховають в санвузлах, в приміщеннях які в основному облицьовувалися керамічною плиткою, таких як ванна кімната, туалет, бойлерна. Використовується нажимной люк як зов

Читати повністю

2019-01-15: Мегалюк

Підлоговий люк під плитку з газовими амортизаторами моделі "Лайт"

Підлоговий люк під плитку з газовими амортизаторами моделі "Лайт" Виробнича компанія www.Megaluk.com.ua Люк призначений для щоденного використання при міжповерховим переміщенням а також для ревізії. Ця модель зроблена спеціально для внутрішніх приміщень, з полегшеною кришкою і поліпшеною конструкцією люка. Після облицювання керамічною плиткою, по кришці люка можна ходити, що у свою чергу економить корисну площу приміщення. Також плюсом цієї модел

Читати повністю

2019-01-12: ООО «ЮрБухЗахист»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО «ЮрБухЗахист»

ООО «ЮрБухЗахист»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО «ЮрБухЗахист»ООО «ЮрБухЗахист» - команда единомышленников и профессионалов, мы работаем с различными регионами Украины. Грамотно ликвидировать компанию - основной принцип нашей деятельности. Мы тщательно следим за изменениями в Законодательстве и Налоговом Кодексе, умеем вовремя находить нужные решения. С нашей помощью за 10 лет работы было ликвидировано несколько тысяч компаний, мы обслуживаем более 1000 клиентов ежегодно. Многие клиенты становятся постоянными, и таких компаний более 25%. Доверяя ликвидации компании нам, вы минимизируете возможные риски и последствия, избежите затягивание регистрационных действий. Если вы прочитаете страницы сайта по каждой нашей услугу - вам будет понятнее, если возникнут вопросы - наши специалисты работают для вас каждый день. Выезд к клиенту и консультация бесплатно! Работаем по всей Украине и за рубежом!

Читати повністю

2019-01-11: ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ»Забезпечуємо якість вищу за ціну - гідроізоляцію фундаментів, тунелів, стін, надземних частин, дахів, гідроізоляцію швів. Власне виробництво лакофарбових, гидрофобизирующих і спеціальних гідроізоляційних матеріалів з сировини світових концернів за доступними цінами!

Читати повністю

2019-01-11: ООО "Ремонтно-Строительное Управление"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Ремонтно-Строительное Управление"

ООО "Ремонтно-Строительное Управление"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Ремонтно-Строительное Управление"ООО "Ремонтно-Строительное Управление" - строительная компания, реализующая строительные и ремонтные проекты в Днепропетровской области. Мы готовы качественно выполнить работы начиная от самого простого косметического ремонта квартиры или офиса до реализации сложных архитектурных задач при строительстве частного или многоквартирного дома, реконструкции зданий. Все работы проводим заключая официальный договор с заказчиком и выполняя все его условия в точно оговоренный срок с надлежащим качеством.Наши преимущества:

Читати повністю

2019-01-10: METINVEST

Где используются мелющие шары в промышленности

Где используются мелющие шары в промышленности Мелющие шары – особый тип металлопроката, который производят из стали различных сортов. Чаще всего для изготовления таких шаров принимаются отходы, оставшиеся после производства прокатных материалов других типов, например, отбракованный стальной рельс. Стальные шары для помола изготавливают по одной из следующий методик: Отливка; Винтовая прокатка; Ковка; Классический штамп. Производство мелющих шаров путем прокатки на специальном станке заготовок с кр

Читати повністю

2019-01-10: Домок -продажа строительных и отделочных материалов

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Домок -продажа строительных и отделочных материалов

Домок -продажа строительных и отделочных материалов

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Домок -продажа строительных и отделочных материаловВ нашем интернет-магазине dom-ok.com.ua мы предлагаем качественные строительные и отделочные материалы. Работаем как с оптовыми, так и с розничными покупателями, используем индивидуальный подход к каждому клиенту.   Наши преимущества: 10-летний опыт работы в сфере торговли строительными материалами. Мы предлагаем продукцию, у которой  безупречная репутация.

Читати повністю

2019-01-09: Стайл Интерьер Деко

Какие шторы лучше подобрать в зал?

Какие шторы лучше подобрать в зал? Выбор текстильного оформления гостиной - важный вопрос для каждого дизайнерского проекта. Он зависит от высоты потолков, ширины стены, общей концепции и задумки проекта, ориентации окон, их количества и формы. Если готовые изделия в зал подобрать сложно, мастера СтайлИнтерьер предлагают услуги пошива на заказ. По индивидуальным меркам фабрика изготовит шторы блэкаут, тканевые ролеты, римские шторы и многие другие оригинальные модели. Поставленные задачи Вид текстильного оформления должен выгодно подчеркивать стилистические особенности помещения, дополнять общую композицию и выбранный дизайн. То есть, с помощью ткани можно украсить свою квартиру или дом соответствующим образом, добавляя интересные детали в интерьер. Гардины и портьеры служат своеобразным фильтром для солнечных лучей, которые попадают в комнату. Южные окна нуждаются в к

Читати повністю

2019-01-07: Меблі Лайк Івано-Франківськ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Меблі Лайк Івано-Франківськ

Меблі Лайк Івано-Франківськ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Меблі Лайк Івано-ФранківськМеблі в Івано-Франківську на замовлення. Кухні, прихожі, спальні, шафи купе, кухонна техніка, офісні меблі, сітнки. Монтаж і гарантія.

Читати повністю

2018-12-29: Vip Style - Завод гипсовой лепнины

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Vip Style - Завод гипсовой лепнины

Vip Style - Завод гипсовой лепнины

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Vip Style - Завод гипсовой лепниныНаша компания предлагает профессиональное эскизное проектирование лепнины, элементов декора или узловых моментов лепнины для каждого отдельного помещения. Если у вас нет проекта на лепнину, но очень хочется, чтоб в вашем интерьере она присутствовала, наши профессиональные художники всегда к вашим услугам! Если ваш дом строится по индивидуальному проекту, мы создадим лепные изделия любой сложности в соответствии с вашими эксклюзивными чертежами. На нашем заводе работают квалифицированные художники и скульпторы, которые всегда помогут воплотить идеи вашего проекта и разработают детали лепного декора в выбранном вами стиле.

Читати повністю

2018-12-27: ПП Штайнер-Україна

Насосы для строительства

ПП Штайнер-Україна

Насосы для строительстваТехнологические насосы для строительства – это класс промышленного оборудования, предназначенного для перекачивания стройматериалов жидкой или вязкой консистенции. На стройплощадках и заводах по производству строительных материалов они используются для перекачивания подвижных бетонных смесей, кладочных растворов или битума. Отдельные виды строительных насосов могут использоваться для подачи мелкозернистых и порошкообразных материалов. 

Читати повністю

2018-12-26: МАСТЕРКАБЕЛЬ

Провод ПВ-1

Провод ПВ-1 ПВХ (полівінілхлорид) широко використовується в будівництві електричних кабелів для ізоляції, прокладки і обшивки. З 1950-х років ПВХ почав замінювати кабелі з гумовою ізоляцією і оболонкою в звичайній побутовій електропроводці через свою простоту обробки. ПВХ є економічно ефективним матеріалом, а також володіє відмінними властивостями експлуатації і, як правило, перевищує термін служби від 25 до 30 років. Він вважається одним з найбільш універсальних з поширених термопластів завдяки тому, що його властивості можуть бути легко змінені - хоча ПВХ за своєю природою є твердим і жорстким, його легко модифікувати пластифікаторами, стабілізаторами, мастильними матеріалами і різними іншими наповнювачами, які допомагають при обробці і покращують деякі властивості. Він також легко обробляється і переробляється при використанні.

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Тепла підлога

Види, переваги та недоліки твердопаливних котлів.

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Критерії вибору опалювального устаткування

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Кріплення

Внутреннее утепление:быть или не быть!

Відео

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Монтаж софітів

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA