Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2019-05-17 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Лавки-вишиванки у місті Яворові

Спеціалісти компанії «Снєжка-Україна», надихнувшись ідеєю традиційного Дня вишиванки, яке зазвичай українці відзначають у третій четвер травня, впродовж кількох тижнів прикрашали звичайні міські лавки Яворова, що на площі Ринок, блакитно-жовтими мотивами вишиванки.

Вже багато років працівники багатьох підприємств, організацій, навчальних закладів у День вишиванки приходять на роботу, навчання у вишиваному вбранні, підкреслюючи свою національну ідентичність. І саме цьогоріч «Снєжка-Україна»,  відомий виробник фарб,  підготувала до цього свята для мешканців міста Яворова оригінальний проект, розписавши міські лавки у центрі Яворова візерунками вишиванок. Для оздоблення  було використано водорозчинну фарбу для деревини і металу Śnieżka Supermal® Акрилова емаль, що внесена до Реєстру екологічно сертифікованої продукції, а також кольорову емаль, яка відповідає стандарту ЄС («Безпека іграшок»).

 Ескізи візерунків для лавок-вишиванок розробила дизайнер компанії «Снєжка-Україна» Анастасія Дацко. Втілювали проект працівники підприємства Роман Ірза, Василь Буряк, Іван Петришин, Сергій Паршін, Володимир Бучко, які загалом розписали 16 лавок.  Варто додати, що подекуди погода не сприяла творчому процесу: затяжні дощі були на заваді вдалому висиханню фарбованого покриття, тому доводилося кілька разів ще раз поправляти розпис, але це не зменшувало художнього азарту й натхнення.

«Снєжку-Україна», ініціатора проекту «Лавки-вишиванки», схвально підтримала міська влада Яворова, а також мешканці й гості міста. Тож у традиційний День вишиванки  барвисті візерунки заквітчували не лише вбрання українців, але й прикрасили  такі неодмінні атрибути населеного пункту, як лавки. Відтак лавки-вишиванки додають Яворову особливого акценту й позитивної атмосфери, а також  усі любителі селфі матимуть ще одну чудову локацію для фотосесій у Яворові.  

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                          

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail:press.releases@sniezka.ua             

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2019-11-14: Bergge

Нанести штукатурку "короед" своими руками абсолютно легко!

Bergge

Нанести штукатурку "короед" своими руками абсолютно легко!Короед является весьма популярным видом штукатурки, поскольку с его помощью можно создать на поверхности необычную структуру. Такая штукатурка может использоваться как для внутренних работ, так и для фасадных. У каждого производителя состав штукатурки индивидуальный. Данный вид штукатурки схож с остальными, поскольку его общая часть состоит из силикона либо акрила.

Читати повністю

2019-11-13: Pro100stroy

Штукатурка "короед" - идеальное решение для стен!

Pro100stroy

Штукатурка "короед" - идеальное решение для стен!Короед – это один из наиболее популярных и известных видов покрытия, который используется как при проведении внутренних ремонтных работ, так и для фасадов. Популярность такого материала обусловлена простотой в работе и эффектным необычным покрытием. Чтобы сделать внешний вид покрытия более эстетичным и привлекательным, следует его окрасить.

Читати повністю

2019-11-11: “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Рішення Schneider Electric для харчової промисловості: досвід Carlsberg Ukraine

Рішення Schneider Electric для харчової промисловості: досвід Carlsberg Ukraine Київ, 23 жовтня 2019 року — Компанія «Шнейдер Електрік Україна», лідер з управління енергоспоживанням та автоматизації, реалізувала масштабний проект по будівництву нової трансформаторної підстанції для Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine. Завдяки впровадженню даного устаткування підприємство отримало надійне й безпечне електропостачання технічних ділянок, а також допоміжних споживачів.         Київський пивоварний завод — один з найсучасніших пивоварних заводів в Україні, який займається виробництвом пива, сидру та безалкогольних напоїв. Завод знаходиться в Києві і входить до складу компанії Carlsberg Ukraine. Потужність підприємства складає 473 млн літрів пива на рік, вісім місяців на рік працює без зупину в режимі 24/7. За офіційною

Читати повністю

2019-11-09: Rock Side

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Rock Side

Rock Side

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Rock SideОсновная специализация нашей компании - производство тротуарной плитки, дорожного и тротуарного бордюра, а значит, покупая плитку у нас, Вы гарантированно получаете качественный продукт, изготовленный на станках немецкого производства. Мы производим плитку различных типов и цветов. Наша продукция изготовлена по технологии вибропрессования. Тротуарная плитка изготовленная таким способом очень долговечна, отлично переносит любые погодные условия, имеет повышенную устойчивость к агрессивным средам. Именно благодаря таким свойствам рекомендуется укладывать тротуарную плитку на заправочных станциях и промзонах с движением грузовых автомобилей.

Читати повністю

2019-11-07: Farbaland

Самые распространенные технологии по нанесению венецианской штукатурки

Farbaland

Самые распространенные технологии по нанесению венецианской штукатуркиВенецианская штукатурка используется только в декоративных целях, поскольку материал достаточно дорогой и не подходит для стартового слоя. Основными достоинствами материала являются: «эффект свечения», экологичность (в составе нет токсичных элементов), влагоустойчивость, материал не горюч, возможность добавления в штукатурку колера, долговечность (до 25 лет). К недостаткам можно отнести дороговизну и сложность в работе с материалом.

Читати повністю

2019-11-06: Компания Феникс

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания Феникс

Компания Феникс

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания ФениксСтроительная компания Феникс заниамется продажей и установкой пластиковых окон и дверей.   

Читати повністю

2019-11-03: Money 24/7

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Money 24/7

Money 24/7

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Money 24/7Компания Money 24 в Кривом Роге предоставляет широкий спектр услуг по валютным операциям: Обмен с возможностью зафиксировать курс онлайн; Заказ переводов финансовых средств в любой уголок мира; Использование конвертера валют на сайте, изучение кросс-курсов; Изучение аналитических данных с помощью графиков, проведение технического анализа котировок. При обращении в компанию Money 24 в Кривом Роге безопасность гарантируется. Каждая банкнота проходит проверку на подлинность. При конвертации крупных сумм предоставляется сопровождение к автомобилю. Постоянным и оптовым клиентам дарят приятные скидки.

Читати повністю

2019-10-29: Центр Дверей

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр Дверей

Центр Дверей

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр ДверейСалоны дверей Киев "Центр Дверей" предлагают современные межкомнатные двери различных цветов, оттенков и фактур, которые отличаются самыми разными декоративными элементами, рисунками и узорам, а также ценовым диапазоном.

Читати повністю

2019-10-29: Вікна Двері Evi

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Вікна Двері Evi

Вікна Двері Evi

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Вікна Двері EviГлавные приоритеты компании EVI - высокое качество монтажа, выгодная цена конструкций, максимальная лояльность к клиентам. Мы сделаем все, чтобы вы остались в восторге от работы с нами.

Читати повністю

2019-10-28: Торговий Дім Світоніка

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Торговий Дім Світоніка

Торговий Дім Світоніка

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Торговий Дім СвітонікаКомпанія "ТОРГОВИЙ ДІМ СВІТОНІКА" успішно працює і розвивається на ринку України з 2010 року. Ключовим напрямком діяльності є оптові поставки світлотехнічної, електротехнічної та кабельно-провідникової продукції. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції провідних вітчизняних та європейських виробників ABB, PHILIPS, EATON, KOPOS, ETI, FLEXE

Читати повністю

2019-10-23: Ткан-Ролс

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ткан-Ролс

Ткан-Ролс

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ткан-РолсКомпанія "Tkan Rols" ("Ткан Ролс") спеціалізується на виробництві різноманітних сонцезахисних систем для вікон. Тканеві ролети, жалюзі, римські штори — у нас Ви знайдете все необхідне для створення затишку й комфортної атмосфері в домі, офісі, магазині тощо. 

Читати повністю

2019-10-22: Житловий комплекс «Парк Фонтанів»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Житловий комплекс «Парк Фонтанів»

Житловий комплекс «Парк Фонтанів»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Житловий комплекс «Парк Фонтанів»Житловий комплекс «Парк Фонтанів» - це новий великомасштабний проект компанії Grand Empire. Розташування комплексу є незаперечною перевагою цього проекту. Перспективний в своєму розвитку і екологічно чистий район Одеси є гідною альтернативою проживанню в межах старого міста. Наш комплекс зводиться за проектом Grand Pro - з використанням інноваційних технологій і екологічно чистих матеріалів, і відповідно до високих вимог нашого покупця. Функціональність і витонченість архітектурного рішення дозволяють створити ідеальний простір для проживання: будинки, квартири, затишні і функціональні зелені двори, дизайнерські інтер`єри громадських зон та, звичайно, фонтани! Все це створює гармонійний вигляд нашого комплексу і дозволяє його жителям відчувати комфорт і свободу.

Читати повністю

2019-10-22: Fancoil Climatic

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Fancoil Climatic

Fancoil Climatic

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Fancoil Climatic Компания Fancoil Climatic успела завоевать доверие наших клиентов профессиональным подходом и качественным ассортиментом товара. В каталогах нашей продукции представлены европейские и украинские производители, с которыми мы работаем напрямую. а именно:- Конвекторы водяного отопления TM Fanc

Читати повністю

2019-10-16: “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Schneider Electric — 25 років інновацій в Україні

Schneider Electric — 25 років інновацій в Україні Київ, 15 жовтня 2019 року — Компанія «Шнейдер Електрік Україна», лидер з цифрової трансформації, управління енергоспоживанням та автоматизації, відзначає своє 25-річчя.  На світовому електротехнічному ринку бренд Schneider Electric відомий вже більше 180 років, проте свою українську історію компанія почала в 1994 році у Києві.  До 2000 року «Шнейдер Електрік Україна» була представництвом міжнародної компанії в справжньому сенсі цього слова — в компанії працювало всього три людини, а діяльність була зосереджена на постачаннях окремих компонентів і обладнання. Зараз же, через чверть століття після заснування, в «Шнейдер Електрік Україна» сформувалася сильна команда однодумців, яка допомагає будувати нову Україну, забезпечувати її енергетичну і цифров

Читати повністю

2019-10-16: Vivatdecor

Как можно оригинально использовать штукатурку под бетон в интерьере

Vivatdecor

Как можно оригинально использовать штукатурку под бетон в интерьереНа сегодняшний день штукатурка является одним из самых используемых отделочных материалов. Ее используют как при проведении внутренних работ, так и для наружной отделки. Данный декоративный материал может быть гладким либо имитировать различные поверхности (мраморную, с трещинами и пр.). Структура зависит от добавок (минералы, мраморная крошка), которые находятся в составе смеси.

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Вибір товщини стіни

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Teflon® – не лише на сковорідці

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Наружное утепление фасадов в Киеве от компании LUX-FASAD

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Системы утепления: ошибки и последствия

Відео

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 1

КНАУФ-Трибон

Монтаж софітів

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

Теплоізоляція пласких дахів

Теплоізоляція скатного даху