Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2021-02-10 - Business Olimp Awards

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року

У лютому підведені підсумки премії «Український Будівельний Олімп -2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови.

Відбір серед учасників будівельного ринку здійснювався методом експертних оцінок. Були застосовані наступні критерії відбору: репутація компанії в професійному співтоваристві, наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень, виконання зобов'язань перед клієнтами, нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості.

Забудовники

Серед київських будівельних компаній професійною премією в номінації «Лідер будівельної галузі України» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зараз зводить в столиці 13 великих житлових комплексів, відрізняється динамічними темпами розвитку і широкою географією будівництва, високим рівнем комфорту та якості забудов, вигідними цінами і власними довгостроковими програмами розстрочки.

ДК «Cityconsult Development" премійована в номінації «Ведучий девелопер Київщини» за ефективне управління житловими проектами комфорт, бізнес та еліт-класу, створення міських просторів з естетичною та функціональною архітектурою, розробку унікальних дизайн-концепцій і застосування інноваційних будівельних технологій. ІБК «Обрій» нагороджений в номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» за успішну реалізацію проектів житлової і комерційної нерухомості, масштабне будівництво, надання професійних послуг на всіх етапах будівництва, починаючи зі створення концепції проекту, аналізу його інвестиційної привабливості, і закінчуючи налагодженням систем експлуатації вже готових об'єктів, ціноутворенням та розробкою маркетингової стратегії продажів.

Серед компаній, які активно забудовують передмістя столиці, премією відзначено компанію LinevichGroup (Ірпінь) в номінації «Європейський рівень будівництва: вишукана архітектура, якість та надійність» за будівництво сучасних функціональних житлових комплексів та успішну реалізацію масштабних проектів, що відрізняються зручним розташуванням, оригінальною архітектурою та підвищеним комфортом .

ДК «Comfort Life» (Ірпінь) нагороджена в номінації «Девелопер року» за реалізацію масштабних сучасних проектів в найближчому столичному передмісті, оригінальні архітектурні рішення та концепції житлових комплексів, застосування передових технологій будівництва, командний професіоналізм та гнучку цінову політику.

На регіональному будівельному ринку в номінації «Надійний забудовник: професіоналізм, якість та стабільність» премійована молода компанія «Златоград» з Херсона. У портфелі забудовника - вже побудований ЖК «Парк Стоун» і два нових проекти житлової нерухомості. Виробничо-будівельна компанія Ukrpanel (Чернігів) відзначена премією в номінації «Європейський рівень будівництва пасивних споруд і якісна продукція» за впровадження на українському ринку європейських технологій будівництва пасивних СИП-будинків і виробництво СИП-панелей з сучасного теплоізоляційного матеріалу BLACK PLAST Graffite.

Новобудови

Серед київських житлових комплексів премією відзначений ЖК "Сирецькі сади" в номінації «Краще житло для всієї родини» за вдалу еко-локацію, інтегрованість в розвинену столичну інфраструктуру, а також сучасний дизайн, оригінальні планування квартир і застосування енергозберігаючих технологій.

Серед новобудов столичного передмістя експерти відзначили житлові комплекси, що відрізняються оригінальною архітектурою, інвестиційною привабливістю, благоустроєм та комфортом.

КМ «Берега» (Ірпінь) відзначений премією в номінації «Унікальний заміський комплекс: комфорт, екологічність, благоустрій» за вдале розташування біля соснового лісу, уздовж берега річки, з виходом на пляж біля кожного котеджу, близькість міської інфраструктури, а також створення зони відпочинку з власним озером і пляжем, прогулянковими алеями і велопаркінгом.

КМ «Prydesenya Eco Village» (Рожни) нагороджений в номінації «Сучасний еко-простір для комфортного життя та відпочинку» за будівництво двоповерхових котеджів і таунхаусів для постійного і сезонного проживання на березі Десни, в оточенні соснового лісу; створення власної інфраструктури; панорамне скління і зручні, практичні планування будинків.

У номінації «Сприятлива екологія, безпека, енергоефективність та вигідні умови придбання» відзначений премією КМ «Лісове» (Гостомель) за розташування на природі, інтегрованість в соціальну інфраструктуру, зручне транспортне сполучення, а також оптимальне співвідношення ціни та якості, що робить житло комфортним для життя і привабливим для інвестицій.

ЖК «Scandia» (Бровари) нагороджений в номінації «Сучасне скандинавське містечко» за оригінальний архітектурний стиль та малоповерховість, сучасні планування та наявність смарт-квартир, власний парковий комплекс з озером та розвинену інфраструктуру, екологічно чисте середовище та концепцію здорового способу життя.

ЖК «Гранд Бурже» (Буча) премійований в номінації «Унікальна концепція сучасного житла: новітня архітектура, повноцінна інфраструктура, сприятлива екологія» за об'єднання в єдиний архітектурний ансамбль багатоповерхових житлових будинків, торговельно-розважального центру, підземного паркінгу, а також використання енергозберігаючих матеріалів і сучасних технологій будівництва.

У номінації «Масштабне будівництво: сучасний стиль, унікальні планування, сприятлива екологія» премійовано ЖК «Найкращий квартал» (Ірпінь) за реалізацію в лісовій еко-зоні найближчого передмістя столиці концепції малоповерхового заміського житла, за принципом таунхаусів і клубних будинків, з дотриманням сучасних норм комфорту та безпеки.

ЖК «BASA City», заміський проект середньої поверховості, з власною інфраструктурою, відзначений премією в номінації «Екологічне заміське житло: вдала локація, сучасні планування, благоустрій та безпека». Комплекс зводиться поруч престижним районом Києва, на березі озера, поблизу лісу і відрізняється різноманітністю форматів житла (квартири, сітіхауси, апартаменти, лофти).

ЖК «На Прорізній» (Гостомель) премійований в номінації «Масштабний проект заміського житла: сприятлива екологія, високий рівень благоустрою, якість і комфорт» за відповідність європейським стандартам житла, застосування енергозберігаючих технологій і сучасних будівельних матеріалів, зручну еко-локацію і власну інфраструктуру.

ЖК «Riverside» відзначений професійною премією в номінації «Зразковий стандарт сучасного житла: унікальна архітектура, повноцінна інфраструктура, екологічність і комфорт» за оригінальну концепцію заміського житла з власними парком, пляжем, набережною, де близькість до природи поєднується з комфортом і зручностями міського життя.

ЖК «Passаge Park» (Ірпінь) премійований в номінації «Проект року: інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання» за вдале розташування в центральній частині міста, поруч з парковою зоною та всіма необхідними для комфортного життя об'єктами міської інфраструктури, різноманітність квартирних планувань та вигідну програму інвестування.

Серед регіональних новобудов в номінації «Регіональний проект року» премією відзначений ЖК «Квадрат» (Ужгород), новий комплекс закарпатського забудовника Traksler Development, за гармонійне поєднання затишної екологічно чистої атмосфери заміського житла та переваг сучасного міського життя (розвинена інфраструктура, безпека, комфорт).

Професійна премія «Український Будівельний Олімп», що заснована в 2006 році, щорічно нагороджує будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії http://www.stroyolimp.com.ua/


НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ТА НЕРУХОМОСТІ

2021-11-26: Business Olimp Awards

Лауреати премії серед будівельних компаній

Лауреати премії серед будівельних компаній У листопаді визначено переможців премії «Український Будівельний Олімп – 2021». Професійною нагородою відзначені девелопери та забудовники Києва та Київської області До Експертної Ради премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії у професійній спільноті; наявність інновацій, технічних та технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Серед забудовників Києва та Київської області відзначені наступні девелоперські та будівельні компанії. Інтергал-Буд, Київ, Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність Інтергал-Буд – будівельна комп

Читати повністю

2021-08-25: Business Olimp Awards

Кращі забудовники та новобудови 2021 року

Кращі забудовники та новобудови 2021 року У серпні підведені попередні підсумки премії «Український Будівельний Олімп-2021». Професійною нагородою відзначені столичні і регіональні будівельні компанії та новобудови. В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Будівельні компанії КИЇВ. У номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зводить зараз

Читати повністю

2021-07-02: Business Olimp Awards

Новобудови - Лауреати будівельної премії-2021

Новобудови - Лауреати будівельної премії-2021 У червні визначені перші переможці премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні житлові комплекси. Столичні новобудови ЖК Eco Dream, Київ, Сучасне житло: сприятлива екологія, енергоефективність та вигідні умови придбання 16-ти поверховий будинок, комфортний та енергоефективний, зводиться поруч з парком, озером, сосновим лісом компанією «Центробуд». Новобудову відрізняють сучасна архітектура, екологічні матеріали і раціональне використання енергетичних ресурсів. Концепція цього комплексу відображає прагнення людини жити в гармонії з природою і турботу про екологію життєвого простору. У той же час ЖК Eco Dream будується поруч з транспортними артеріями, інтегрований з столичну інфраструктуру і спроектований з власними комерцій

Читати повністю

2021-05-26: Business Olimp Awards

Компанії-Лауреати будівельної премії-2021

Компанії-Лауреати будівельної премії-2021 Навесні визначені перші переможці премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні девелоперські та будівельні компанії. АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт «під ключ»: виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів і бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів. BudCapital, Київ, Деве

Читати повністю

2021-04-21: Business Olimp Awards

Переможці будівельної премії-2021

Переможці будівельної премії-2021 Названо перших Лауреати премії «Український Будівельний Олімп» в цьому році. Професійною нагородою відзначені столичні і регіональні будівельні компанії та новобудови. В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Будівельні компанії У номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зводить зараз в столиці кілька масштабних житлових комплексів

Читати повністю

2021-03-23: Business Olimp Awards

Почався відбір кращих будівельників 2021 року

Почався відбір кращих будівельників 2021 року У березні визначені перші Лауреати премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні компанії та новобудови. Будівельні компанії АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт «під ключ». Виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів і бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів.

Читати повністю

2021-02-10: Business Olimp Awards

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року У лютому підведені підсумки премії «Український Будівельний Олімп -2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови. Відбір серед учасників будівельного ринку здійснювався методом експертних оцінок. Були застосовані наступні критерії відбору: репутація компанії в професійному співтоваристві, наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень, виконання зобов'язань перед клієнтами, нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Забудовники Серед київських будівельних компаній професійною премією в номінації «Лідер будівельної галузі України» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зараз зводить в столиці 13 великих житлових комплексів, відрізняється динамічними темпами розвитку і

Читати повністю

2020-12-18: Міжнародний виставковий центр

ЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО

ЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ВИСТАВКОВОГОЗАХОДУ, ЩО ОБ’ЄДНАВ ТАКІ МІЖНАРОДНІ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ, ЯКЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО З 10 по 12 листопада на території Міжнародного виставкового центра (Київ,Броварський пр. 15, ст. метро «Лівобережна») вісімнадцятий рік поспільвідбулися Міжнародні спеціалізовані виставки «Комунтех – 2020», «AquaUkraine -2020», а також ХІ Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо» таювілейна Х Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо».Організатор виставок ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримкиМіністерства розвитку громад та територій України, Міністерства захистудовкілля та природних ресурсів України, Державного Агентства водних ресурсівУкраїни та Асоціації міст Украї

Читати повністю

2020-12-18: Smart Building

Міжнародний Форум «SmartBuilding»

24 — 25  березня Міжнародний Форум «Smart Building» Київ | ACCO International Вже п'ятий раз в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building  — міжнародна професійна виставка і конференція, демонструюча світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і “Розумного міста”. Не   пропустіть можливості побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможите побачити 4 проекта на одному майданчику: ''Smart Building Forum'', включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; - ''Internet of Things Forum'', присвячується тематиці Інтернет Речей; - Виставка ''Комунальна інфраструктура'', розкриває питання місь

Читати повністю

2020-12-11: Business Olimp Awards

Переможці професійної будівельної премії - 2020

Переможці професійної будівельної премії - 2020 Підбито попередні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови. КИЇВ Інтергал-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розст

Читати повністю

2020-11-28: Smart Building

Міжнародний Форум «SmartBuilding»

3- 4 березня Міжнародний Форум «SmartBuilding» Київ | ACCO International Вже п'ятий раз в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building  — міжнародна професійна виставка і конференція, демонструюча світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і “Розумного міста”. Не   пропустіть можливості побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможите побачити 4 проекта на одному майданчику: ''Smart Building Forum'', включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; - ''Internet of Things Forum'', присвячується тематиці Інтернет Речей; - Виставка ''Комунальна інфраструк

Читати повністю

2020-09-10: VDC Roasting

Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито

Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито Цього року команда з будь-якої країни зможе поборотися за звання кращої студентської VDC-команди в світі. VDC Roasting 2020  - міжнародне студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі.  Змагання базується на знайомстві з циклом будівельного проекту та типовими проблемами, що виникають під час його реалізації. Вони являють собою список кейсів (задач), пов’язаних з типовими і нетиповими проблема

Читати повністю

2020-09-05: Business Olimp Awards

Будівельники отримали професійну нагороду

Будівельники отримали професійну нагороду У серпні підбито попередні підсумки премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною нагородою відзначені наступні будівельні компанії та житлові комплекси. ЗАБУДОВНИКИ Інтергал-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розстрочки, а також власні інвестиції в об'єкти, що зводить до мінімуму фінансові ризики покупців житла. У житлових комплексах БК «Інтергал-Буд» передбачені власна повноцінна інфраструктура, а також поліпшені та ергономічні планування квартир. Comfort Life, Ірпінь, Д

Читати повністю

2020-09-04: Держенергоефективності

Теплові насоси – альтернативне рішення для опалення

Теплові насоси – альтернативне рішення для опалення Переваги теплових насосів презентує Держенергоефективності у брошурі «Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини», розробленій з європейськими партнерами у рамках Проєкту ЄС Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики в Україні». Для опалення та нагріву води теплові насоси використовують теплову енергію з повітря, води чи землі. «Це дієвий спосіб забезпечити власні потреби в опаленні, охолодженні та гарячій воді», - прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура. Серед важливих особливостей теплових насосів: їхня надійність та енергоефективність (насос виробляє в 4-5 разів більше енергії, ніж споживає); економія на комунальних рахунках. Як пояснив Юрій Шафаренко, заступник Голови Держенергоефективності, теплові насоси також стануть в нагоді для зменшення енергозалежності бюджетних уст

Читати повністю

2020-09-04: Держенергоефективності

Гроші з податку на СО2 мають стати інвестиціями в енергоефективність

Гроші з податку на СО2 мають стати інвестиціями в енергоефективність «Щороку близько 1 млрд грн надходжень з податку на викиди СО2 можна реінвестувати в енергоефективність», - повідомив т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура у своїй колонці в інтернет-виданні «Економічна правда». Як поінформував К.Гура, енергоефективність у промисловості має бути пріоритетом. Адже рівень енергоємності ВВП в Україні ще у 2018 році перевищував у 2 рази середнє значення країн світу. За надмірне використання енергоресурсів, вироблених із викопних джерел енергії, країна платить економічними збитками, забрудненням довкілля і, як результат, погіршенням здоров’я громадян. «Як показує досвід провідних країн, дієвим стимулом та джерелом фінансування енергомодернізації підприємств є податок на викиди СО2. І в цьому, дійсно, є логіка: кошти від податку на викиди СО2 мають бути спрямовані на ене

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Теплоизоляция подвалов

Плоская кровля "под ключ"

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Види, переваги та недоліки твердопаливних котлів.

Вода чи антифриз?

Зроби це сам - Перевір фасад

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты?

Тепла підлога

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Відео

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Видео інструкції з монтажу горизонтального сайдингу «Альта-Профіль»

Ceresit CM11 Plus

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Подвесной потолок из КНАУФ-листов П 112

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional