Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2021-12-09 - Business Olimp Awards

Переможці премії серед регіональних будівельників та новобудов

У листопаді визначено Лауреатів премії «Український Будівельний Олімп – 2021». На регіональному ринку житла професійною нагородою відзначено наступні девелопери, забудовники та новобудови

До Експертної Ради премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії у професійній спільноті; наявність інновацій, технічних та технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Серед регіональних компаній та новобудов премією відзначені наступні девелопери, забудовники та житлові комплекси.

Регіональні компанії

Blago developer, Івано-Франківськ, Провідний девелопер Івано-Франківщини

Інвестиційно-девелоперська компанія, одна з найбільших у Прикарпатті, вже понад 18 років працює на ринку нерухомості і зараз зводить 11 об'єктів загальною площею понад 830 тис. кв. м. Забудовник пропонує широкий асортимент житла - комплекси у різних районах Івано-Франківська з житлом різного класу (еліт, бізнес, комфорт) та типу (стандарт-квартири, smart-квартири, lite-квартири, пентхауси, апартаменти, котеджі), а також понад 120 варіантів планувань. Серед переваг житлових об'єктів компанії – вдале розташування, розвинена інфраструктура, програми лояльності, якість будівництва та матеріалів.

ZEZMAN, Одеса, Провідний девелопер Чорноморського регіону: прогресивні рішення та інновації

Група компаній ZEZMAN займається професійним управлінням інвестиційними проектами у сфері нерухомості та здійснює повний цикл робіт - від всебічного аналізу окремого проекту до введення об'єкта в експлуатацію з подальшим його обслуговуванням. Кожен проект девелопера є унікальним та відповідає сучасним трендам світової урбаністики. Серед оригінальних знахідок цієї компанії – квартальна забудова, капсульний парк, мурали на стінах будинків, кухонні сади та, нарешті, концепція Urban Market, яку девелопер має намір реалізувати у своєму новому масштабному проекті.

БК Кворум, Львів, Висока якість та надійність будівництва, інноваційні технології та доступні ціни

Забудовник із репутацією, підтвердженою десятирічним досвідом роботи на ринку Львова. У його портфелі – житлові комплекси, котеджні містечка, офісні та бізнес-центри. Компанія бере на себе вирішення всіх питань на кожному етапі будівництва, включаючи замовлення, доставку та розвантаження необхідних матеріалів, а також документальне оформлення будівельного об'єкту у відповідних інстанціях. У будівництві використовуються якісні матеріали, застосовуються інноваційні технології та нестандартні рішення.

Ukrpanel, Чернігів, Європейський рівень будівництва пасивних споруд та якісна продукція Виробничо-будівельна компанія, що динамічно розвивається, успішно впроваджує на українському ринку європейські технології будівництва пасивних СІП-будинків і виробляє СІП-панелі з сучасного теплоізоляційного матеріалу BLACK PLAST Graffite. Компанія також зводить пасивні будинки за власною запатентованою технологією, яка забезпечує спорудам додаткову звукоізоляцію, вологопоглинання та пожежну безпеку.

Регіональні новобудови

ЖК High Hills, Харків, Краща архітектурно-містобудівна концепція багатофункціонального комплексу

Новий проект компанії Строй Сіті Development - комплекс із двох 15-ти поверхових веж, розташованих на 7-ми поверховому стилобаті та з'єднаних мостом. Він зводиться у діловому центрі Харкова, поряд із основними пам'ятками міста. Проект втілює концепцію Live & Shop & Work & Play з житловими та офісними приміщеннями, торговельно-розважальними зонами та місцями для відпочинку. На даху веж планується розмістити басейн та BBQ-зону. У комплексі передбачені сучасні системи енергозбереження та контролю, системи з автоматизованими сценаріями реагування на аварійні ситуації, контроль та керування зі смартфона, а також трирівнева система охорони.

ЖК Щастя, Тернопіль, Найкращий проект "міста в місті" на Тернопільщині

Комплекс із семи будинків будується поруч із центром міста та інтегрований у розвинену соціальну інфраструктуру. Поруч розташовані університет, школа, дитячі садки, торговельно-розважальні центри, поліклініка, а також гірськолижний комплекс «Савіч Парк». Під час будівництва використовуються сучасні еко-технології: енергозберігаючі вентильовані фасади з натуральним утепленням, сонячні колектори для освітлення під'їздів та прибудинкової території, енергогенеруючі ліфти, а також відкриті тераси для відпочинку. Забудовник, БК «МАКБУД» пропонує 15 типів квартир із великими панорамними вікнами та можливістю перепланування, підземний паркінг, а також комерційні площі на перших поверхах усіх будинків.

ЖК Тріумф, Дніпро, Надійне та якісне будівництво, благоустрій та комфорт

Три висотні вежі з мультифункційним склінням, об'єднані стилобатом, будуються на набережній Дніпра. Комплекс розташований у районі з розвиненою міською інфраструктурою, недалеко від вокзалів та аеропорту. Панорамне скління, оригінальна архітектурна стилістика, висока поверховість надають комплексу сучасного урбаністичного вигляду. Прибудинкову територію планують зробити закритою, із багаторівневим наземним паркінгом. Забудовник ЖК «Тріумф», БК «Созідатель» вже понад 25 років працює на дніпровському будівельному ринку, проектує та будує житло, адміністративні комплекси, торгові центри, відновлює архітектурні пам'ятники, реконструює будівлі.

ЖК Status 1, Херсон, Новобудова року: розвинена інфраструктура, вдале розташування, якість та доступність

Двосекційний 10-поверховий цегляний будинок комфорт-класу, з багаторівневим фасадом та лаконічним архітектурним стилем, будується у тихому мікрорайоні Херсона, далеко від великих транспортних магістралей, поряд із розвиненою міською інфраструктурою. Біля комплексу облаштують дитячий майданчик, місця для відпочинку, відкритий наземний автопаркінг, стоянку для велосипедів, прикрасять двір клумбами та алеями. Стіни будинку зводять з червоної клінкерної цегли і утеплюють мінеральною ватою. Панорамне скління фасадів будівель забезпечує інсоляцію квартир, а скляні вхідні групи надають будинку сучасного вигляду. Забудовником ЖК Status 1 є БК «Платінумбуд», в портфелі якої є кілька великих житлових об'єктів у Хмельницькому та Одесі.

ЖК Legenda, Запоріжжя, Найкраща архітектурна концепція житлового комплексу у м. Запоріжжя

Комплекс із п'яти будинків різної поверховості будується в центрі Запоріжжя, поряд із міською набережною та руслом Дніпра, в районі з розвиненою транспортною та соціальною інфраструктурою. У кожному будинку передбачено просторе лобі з дизайнерським оздобленням, а на прибудинковій території -- ігрові зони, дитячі та спортивні майданчики, лаундж-зони та паркінг. У квартирах ЖК Legenda встановлені панорамні вікна, балкони зроблені повністю скляними. Забудовник пропонує 12 видів різноманітних планувань на будь-який смак. Будинки обладнані безконтактною системою доступу. Вони також встановлять систему кібербезпеки та консьєрж-сервіс. Проект реалізує відомий запорізький забудовник, девелоперська група «R1».

ЖБ Стрітенський, Полтава, Краща новобудова Полтави: безпека, якість, комфорт Новобудова розташована в історичній частині Полтави, у безпечному, екологічно чистому районі міста, де є пішохідні зони та парк. Будинок інтегрований у розвинену міську інфраструктуру та відрізняється оригінальною архітектурною стилістикою. Панорамне скління та фасад, викладений клінкерною плиткою з декоративними елементами, надають будівлі стильного сучасного вигляду. Внутрішній двір є закритою територією, де реалізовано концепцію «без авто та сторонніх». Тут також облаштовані дитячий майданчик та власний підземний паркінг. У грудні 2020 року будинок уведено в експлуатацію. Забудовником залізничного Стрітенського є компанія СМНК, яка працює на полтавському будівельному ринку з 2007 року.

Премією «Український Будівельний Олімп», започаткованою у 2006 році, щорічно відзначаються будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії http://www.stroyolimp.com.ua


НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ТА НЕРУХОМОСТІ

2021-12-20: Business Olimp Awards

Будівельна премія-2021: підсумки відбору серед новобудов

Будівельна премія-2021: підсумки відбору серед новобудов   У грудні стали відомі результати відбору премії "Український Будівельний Олімп-2021". На столичному та регіональному ринку житла премією у певних номінаціях відзначено нові житлові комплекси, що відповідають сучасним стандартам якості, комфорту та благоустрою КИЇВСЬКІ НОВОБУДОВИ ЖК Причал 8, Сучасний еко-простір для комфортного життя та відпочинку -- за вдале розташування на березі озера, облаштування набережної та пляжу, а також за різноманітність квартирних планувань, вигідну програму інвестування, наявність системи «розумний будинок» та підземного паркінгу. ЖК 4U, Проект року. Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання -- за сучасний дизайн, багаторівневі форми, панорамне скління, інтегровані

Читати повністю

2021-12-09: Business Olimp Awards

Переможці премії серед регіональних будівельників та новобудов

Переможці премії серед регіональних будівельників та новобудов У листопаді визначено Лауреатів премії «Український Будівельний Олімп – 2021». На регіональному ринку житла професійною нагородою відзначено наступні девелопери, забудовники та новобудови До Експертної Ради премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії у професійній спільноті; наявність інновацій, технічних та технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Серед регіональних компаній та новобудов премією відзначені наступні девелопери, забудовники та житлові комплекси. Регіональні компанії Blago developer, Івано-Ф

Читати повністю

2021-12-01: Business Olimp Awards

Переможці премії серед новобудов

Переможці премії серед новобудов У листопаді визначено Лауреати премії «Український Будівельний Олімп – 2021». Професійною нагородою відзначено нові житлові комплекси Києва та Київської області Столичні новобудови ЖК Академ-Квартал, Київ, Комфортне якісне житло за доступними цінами В Академмістечку столиці зводиться масштабний комплекс із 9 будинків різної поверховості, витриманих у єдиному архітектурному стилі, з яскравими оформленими фасадами. Неподалік знаходиться ліс, а всередині комплексу зводяться алеї для прогулянок, спортивна воркаут зона, зелені місця відпочинку з авторським ландшафтним дизайном. Серед переваг цього житла – близькість розвиненої міської інфраструктури та зручна транспортна розв'язка. Крім того, у комплексі передбачено власну інфраструктуру. У комерційних приміщеннях перших поверхів будівель зробл

Читати повністю

2021-11-26: Business Olimp Awards

Лауреати премії серед будівельних компаній

Лауреати премії серед будівельних компаній У листопаді визначено переможців премії «Український Будівельний Олімп – 2021». Професійною нагородою відзначені девелопери та забудовники Києва та Київської області До Експертної Ради премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії у професійній спільноті; наявність інновацій, технічних та технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Серед забудовників Києва та Київської області відзначені наступні девелоперські та будівельні компанії. Інтергал-Буд, Київ, Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність Інтергал-Буд – будівельна комп

Читати повністю

2021-08-25: Business Olimp Awards

Кращі забудовники та новобудови 2021 року

Кращі забудовники та новобудови 2021 року У серпні підведені попередні підсумки премії «Український Будівельний Олімп-2021». Професійною нагородою відзначені столичні і регіональні будівельні компанії та новобудови. В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Будівельні компанії КИЇВ. У номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зводить зараз

Читати повністю

2021-07-02: Business Olimp Awards

Новобудови - Лауреати будівельної премії-2021

Новобудови - Лауреати будівельної премії-2021 У червні визначені перші переможці премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні житлові комплекси. Столичні новобудови ЖК Eco Dream, Київ, Сучасне житло: сприятлива екологія, енергоефективність та вигідні умови придбання 16-ти поверховий будинок, комфортний та енергоефективний, зводиться поруч з парком, озером, сосновим лісом компанією «Центробуд». Новобудову відрізняють сучасна архітектура, екологічні матеріали і раціональне використання енергетичних ресурсів. Концепція цього комплексу відображає прагнення людини жити в гармонії з природою і турботу про екологію життєвого простору. У той же час ЖК Eco Dream будується поруч з транспортними артеріями, інтегрований з столичну інфраструктуру і спроектований з власними комерцій

Читати повністю

2021-05-26: Business Olimp Awards

Компанії-Лауреати будівельної премії-2021

Компанії-Лауреати будівельної премії-2021 Навесні визначені перші переможці премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні девелоперські та будівельні компанії. АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт «під ключ»: виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів і бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів. BudCapital, Київ, Деве

Читати повністю

2021-04-21: Business Olimp Awards

Переможці будівельної премії-2021

Переможці будівельної премії-2021 Названо перших Лауреати премії «Український Будівельний Олімп» в цьому році. Професійною нагородою відзначені столичні і регіональні будівельні компанії та новобудови. В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Будівельні компанії У номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зводить зараз в столиці кілька масштабних житлових комплексів

Читати повністю

2021-03-23: Business Olimp Awards

Почався відбір кращих будівельників 2021 року

Почався відбір кращих будівельників 2021 року У березні визначені перші Лауреати премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні компанії та новобудови. Будівельні компанії АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт «під ключ». Виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів і бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів.

Читати повністю

2021-02-10: Business Olimp Awards

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року У лютому підведені підсумки премії «Український Будівельний Олімп -2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови. Відбір серед учасників будівельного ринку здійснювався методом експертних оцінок. Були застосовані наступні критерії відбору: репутація компанії в професійному співтоваристві, наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень, виконання зобов'язань перед клієнтами, нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Забудовники Серед київських будівельних компаній професійною премією в номінації «Лідер будівельної галузі України» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зараз зводить в столиці 13 великих житлових комплексів, відрізняється динамічними темпами розвитку і

Читати повністю

2020-12-18: Міжнародний виставковий центр

ЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО

ЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ВИСТАВКОВОГОЗАХОДУ, ЩО ОБ’ЄДНАВ ТАКІ МІЖНАРОДНІ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ, ЯКЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО З 10 по 12 листопада на території Міжнародного виставкового центра (Київ,Броварський пр. 15, ст. метро «Лівобережна») вісімнадцятий рік поспільвідбулися Міжнародні спеціалізовані виставки «Комунтех – 2020», «AquaUkraine -2020», а також ХІ Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо» таювілейна Х Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо».Організатор виставок ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримкиМіністерства розвитку громад та територій України, Міністерства захистудовкілля та природних ресурсів України, Державного Агентства водних ресурсівУкраїни та Асоціації міст Украї

Читати повністю

2020-12-18: Smart Building

Міжнародний Форум «SmartBuilding»

24 — 25  березня Міжнародний Форум «Smart Building» Київ | ACCO International Вже п'ятий раз в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building  — міжнародна професійна виставка і конференція, демонструюча світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і “Розумного міста”. Не   пропустіть можливості побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможите побачити 4 проекта на одному майданчику: ''Smart Building Forum'', включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; - ''Internet of Things Forum'', присвячується тематиці Інтернет Речей; - Виставка ''Комунальна інфраструктура'', розкриває питання місь

Читати повністю

2020-12-11: Business Olimp Awards

Переможці професійної будівельної премії - 2020

Переможці професійної будівельної премії - 2020 Підбито попередні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови. КИЇВ Інтергал-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розст

Читати повністю

2020-11-28: Smart Building

Міжнародний Форум «SmartBuilding»

3- 4 березня Міжнародний Форум «SmartBuilding» Київ | ACCO International Вже п'ятий раз в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building  — міжнародна професійна виставка і конференція, демонструюча світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і “Розумного міста”. Не   пропустіть можливості побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможите побачити 4 проекта на одному майданчику: ''Smart Building Forum'', включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; - ''Internet of Things Forum'', присвячується тематиці Інтернет Речей; - Виставка ''Комунальна інфраструк

Читати повністю

2020-09-10: VDC Roasting

Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито

Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито Цього року команда з будь-якої країни зможе поборотися за звання кращої студентської VDC-команди в світі. VDC Roasting 2020  - міжнародне студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі.  Змагання базується на знайомстві з циклом будівельного проекту та типовими проблемами, що виникають під час його реалізації. Вони являють собою список кейсів (задач), пов’язаних з типовими і нетиповими проблема

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Сферы применения пенополистирола

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Маленька квартира. Колір має значення

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Плоская кровля "под ключ"

Канадська каркасно-панельна технологія «Екопан» оптимальне рішення для малоповерхового домобудування

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Паз-гребінь

Изоляция труб пенопластом (пенополистиролом)

Подарунок домашньому улюбленцю

Відео

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Криволинейные конструкции

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Подвесной потолок из КНАУФ-листов П 112

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 1

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional