Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2021-12-20 - Business Olimp Awards

Будівельна премія-2021: підсумки відбору серед новобудов

 

У грудні стали відомі результати відбору премії "Український Будівельний Олімп-2021". На столичному та регіональному ринку житла премією у певних номінаціях відзначено нові житлові комплекси, що відповідають сучасним стандартам якості, комфорту та благоустрою

КИЇВСЬКІ НОВОБУДОВИ

ЖК Причал 8, Сучасний еко-простір для комфортного життя та відпочинку -- за вдале розташування на березі озера, облаштування набережної та пляжу, а також за різноманітність квартирних планувань, вигідну програму інвестування, наявність системи «розумний будинок» та підземного паркінгу.

ЖК 4U, Проект року. Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання -- за сучасний дизайн, багаторівневі форми, панорамне скління, інтегрованість у соціальну інфраструктуру столиці, двір без машин та наземний паркінг, а також інвестиційну привабливість та вигідні умови розстрочення.

ЖК Hello House, Зразковий стандарт сучасного житла: безпека, благоустрій та комфорт -- за вдалу локацію поруч із парком та озером, в районі з розвиненою міською інфраструктурою, сучасну архітектурну стилістику, концепцію закритого двору «без авто та сторонніх», підземний паркінг з охороною та відеоспостереженням.

ЖК Eco Dream, Сучасне якісне житло: сприятлива екологія, енергоефективність та вигідні умови придбання -- за оригінальну концепцію екологічного житла, гармонійне поєднання життя на природі з міським комфортом, раціональне використання енергетичних ресурсів, різноманітні планування квартир з мальовничими панорамними видами.

ЖК Сучасний квартал, Новий стандарт сучасного житла: енергоефективність, благоустрій та доступні ціни --  за благоустрій, повноцінну соціальну інфраструктуру, панорамне скління будинків, різноманітні планування, у тому числі смарт-квартири, а також можливість купівлі квартири у кредит чи вигідну розстрочку.

ЖК Святобор, Найкраще житло для всієї родини -- за створення всередині комплексу зеленого простору з місцями для відпочинку, розваг, спорту; інтегрованість у розвинену соціальну інфраструктуру столиці; застосування сучасних енергозберігаючих технологій; просторі сучасні планування квартир, підземний паркінг.

ЖК Life Story, Міжнародні стандарти престижу та якості сучасного житла -- за екологічність, комфорт, практичність, лаконічну сучасну архітектуру з лаунж-зоною на даху, дизайнерськими холами, упорядкованим прибудинковим простором, а також панорамне скління, високі стелі та тераси з мальовничими краєвидами.

ЖК Академ-Квартал, Комфортне якісне житло за доступними цінами -- за масштабне будівництво (9 будинків різної поверховості), інтегрованість у розвинену столичну інфраструктуру, зручну транспортну розв'язку, а також єдиний архітектурний стиль, озеленення прибудинкової території та доступну іпотеку.

НОВОБУДОВИ СТОЛИЧНОГО ПРИГОРОДУ

ЖК Orange Park, Крюківщина, Заміський комплекс року -- за масштабність (34 багатоквартирні будівлі), єдиний архітектурний стиль, квартальну забудову, благоустрій прибудинкової території - прогулянкові алеї, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, наземні паркування для автомобілів та велосипедів.

Квадрекси «Гостомель Residence», Гостомель, Європейський рівень життя та комфорту --за будівництво затишного камерного житла європейського формату в екологічно чистому передмісті столиці, поряд із озером та парком; зручні планування, внутрішні дворики, підключення до централізованих мереж електро-, водо- та газопостачання.

ЖК Емоція, Хотов, Краще співвідношення ціни, якості та комфорту -- за вдале поєднання затишку заміського життя та зручностей місцевої інфраструктури, розташування на природі, малоповерховість, сучасну архітектуру, затишні двори, вільні від авто, власні парковки, функціональні планування та квартири з двориками.

ЖК На Прорізній, Гостомель, Мальовничий заміський квартал: європейська якість, благоустрій та комфорт -- за застосування енергозберігаючих технологій та сучасних будівельних матеріалів, а також зручну еко-локацію, оригінальну архітектурну стилістику, ландшафтний дизайн, власну інфраструктуру та паркінг.

ЖК Riverside, Погреби, Найкращий проект столичного передмістя -- за масштабне будівництво сучасного житла, гармонійну інтеграцію в екосистему передмістя, облаштування громадського парку Wellness City Park, з місцями для відпочинку, прогулянковими алеями, набережної вздовж водного каналу з кафе, рестораном та пляжною зоною.

ЖК Покровський, Гостомель, Сучасне заміське житло: власна інфраструктура, якісні матеріали та екологічність -- за будівництво в екологічно чистому місці повноцінного мікрорайону (10 десятиповерхових будинків) із зеленими дворами-парками, набережною, спортивними майданчиками, дитячими «містечками» та зонами відпочинку; розвиток місцевої інфраструктури та озеленення.

РЕГІОНАЛЬНІ НОВОБУДОВИ

ЖК ТРІУМФ, Дніпро, Надійне та якісне будівництво, благоустрій та комфорт -- за зведення трьох висотних веж з мультифункційним склінням, об'єднаних стилобатом, та сучасний урбаністичний стиль; вдале розташування на набережній, поруч із об'єктами міської інфраструктури; різноманітні планування квартир та власний багаторівневий наземний паркінг.

ЖК Щастя, Тернопіль, Кращий проект "міста в місті" на Тернопільщині -- за будівництво поряд із гірсько-лижним комплексом повноцінного житлового мікрорайону із сьоми тринадцятиповерхових будівель; застосування новітніх еко-технологій, енергоефективність та енергозбереження; сучасний дизайн зон суспільного простору; власний підземний паркінг із зарядними модулями для електромобілів.

ЖК High Hills, Харків, Найкраща архітектурно-містобудівна концепція багатофункціонального комплексу -- за створення новаторської концепції Live&Shop&Work&Play, з житловими та офісними приміщеннями, торговельно-розважальними зонами, місцями для відпочинку, басейном та BBQ-зоною на даху; індивідуальний архітектурний стиль; наявність зручних побутових сервісів та продуману функціональність інфраструктури комплексу та його систем.

ЖК Статус-1, Херсон, Новобудова року: розвинена інфраструктура, вдале розташування, якість та доступність -- за реалізацію проекту сучасного комплексу комфорт-класу, з багаторівневим фасадом та лаконічним архітектурним стилем, панорамне скління, застосування енергоефективних технологій, благоустрій прибудинкового простору та доступні ціни .

ЖК Legenda, Запоріжжя, Найкраща архітектурна концепція житлового комплексу у м. Запоріжжя -- за вдале розташування в районі з розвиненою соціальною інфраструктурою, поряд з міською набережною; сучасну архітектурну стилістику та дизайнерське оздоблення; панорамне скління та мальовничі краєвиди на Дніпро; надійні системи безпеки та благоустрій прибудинкової території.

ЖД Стрітенський, Полтава, Найкраща новобудова Полтави: безпека, якість та комфорт --за застосування сучасних технологій будівництва, стильний декорований фасад, енергоефективність (зовнішнє утеплення, якісні вікна, індивідуальне опалення); просторі квартири з функціональними та практичними плануваннями, власні комерційні приміщення для бізнесу та підземний паркінг.

Премією «Український Будівельний Олімп», заснованою у 2006 році, щорічно відзначаються будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії http://www.stroyolimp.com.ua

 

 


НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ТА НЕРУХОМОСТІ

2021-12-20: Business Olimp Awards

Будівельна премія-2021: підсумки відбору серед новобудов

Будівельна премія-2021: підсумки відбору серед новобудов   У грудні стали відомі результати відбору премії "Український Будівельний Олімп-2021". На столичному та регіональному ринку житла премією у певних номінаціях відзначено нові житлові комплекси, що відповідають сучасним стандартам якості, комфорту та благоустрою КИЇВСЬКІ НОВОБУДОВИ ЖК Причал 8, Сучасний еко-простір для комфортного життя та відпочинку -- за вдале розташування на березі озера, облаштування набережної та пляжу, а також за різноманітність квартирних планувань, вигідну програму інвестування, наявність системи «розумний будинок» та підземного паркінгу. ЖК 4U, Проект року. Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання -- за сучасний дизайн, багаторівневі форми, панорамне скління, інтегровані

Читати повністю

2021-12-09: Business Olimp Awards

Переможці премії серед регіональних будівельників та новобудов

Переможці премії серед регіональних будівельників та новобудов У листопаді визначено Лауреатів премії «Український Будівельний Олімп – 2021». На регіональному ринку житла професійною нагородою відзначено наступні девелопери, забудовники та новобудови До Експертної Ради премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії у професійній спільноті; наявність інновацій, технічних та технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Серед регіональних компаній та новобудов премією відзначені наступні девелопери, забудовники та житлові комплекси. Регіональні компанії Blago developer, Івано-Ф

Читати повністю

2021-12-01: Business Olimp Awards

Переможці премії серед новобудов

Переможці премії серед новобудов У листопаді визначено Лауреати премії «Український Будівельний Олімп – 2021». Професійною нагородою відзначено нові житлові комплекси Києва та Київської області Столичні новобудови ЖК Академ-Квартал, Київ, Комфортне якісне житло за доступними цінами В Академмістечку столиці зводиться масштабний комплекс із 9 будинків різної поверховості, витриманих у єдиному архітектурному стилі, з яскравими оформленими фасадами. Неподалік знаходиться ліс, а всередині комплексу зводяться алеї для прогулянок, спортивна воркаут зона, зелені місця відпочинку з авторським ландшафтним дизайном. Серед переваг цього житла – близькість розвиненої міської інфраструктури та зручна транспортна розв'язка. Крім того, у комплексі передбачено власну інфраструктуру. У комерційних приміщеннях перших поверхів будівель зробл

Читати повністю

2021-11-26: Business Olimp Awards

Лауреати премії серед будівельних компаній

Лауреати премії серед будівельних компаній У листопаді визначено переможців премії «Український Будівельний Олімп – 2021». Професійною нагородою відзначені девелопери та забудовники Києва та Київської області До Експертної Ради премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії у професійній спільноті; наявність інновацій, технічних та технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Серед забудовників Києва та Київської області відзначені наступні девелоперські та будівельні компанії. Інтергал-Буд, Київ, Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність Інтергал-Буд – будівельна комп

Читати повністю

2021-08-25: Business Olimp Awards

Кращі забудовники та новобудови 2021 року

Кращі забудовники та новобудови 2021 року У серпні підведені попередні підсумки премії «Український Будівельний Олімп-2021». Професійною нагородою відзначені столичні і регіональні будівельні компанії та новобудови. В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Будівельні компанії КИЇВ. У номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зводить зараз

Читати повністю

2021-07-02: Business Olimp Awards

Новобудови - Лауреати будівельної премії-2021

Новобудови - Лауреати будівельної премії-2021 У червні визначені перші переможці премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні житлові комплекси. Столичні новобудови ЖК Eco Dream, Київ, Сучасне житло: сприятлива екологія, енергоефективність та вигідні умови придбання 16-ти поверховий будинок, комфортний та енергоефективний, зводиться поруч з парком, озером, сосновим лісом компанією «Центробуд». Новобудову відрізняють сучасна архітектура, екологічні матеріали і раціональне використання енергетичних ресурсів. Концепція цього комплексу відображає прагнення людини жити в гармонії з природою і турботу про екологію життєвого простору. У той же час ЖК Eco Dream будується поруч з транспортними артеріями, інтегрований з столичну інфраструктуру і спроектований з власними комерцій

Читати повністю

2021-05-26: Business Olimp Awards

Компанії-Лауреати будівельної премії-2021

Компанії-Лауреати будівельної премії-2021 Навесні визначені перші переможці премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні девелоперські та будівельні компанії. АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт «під ключ»: виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів і бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів. BudCapital, Київ, Деве

Читати повністю

2021-04-21: Business Olimp Awards

Переможці будівельної премії-2021

Переможці будівельної премії-2021 Названо перших Лауреати премії «Український Будівельний Олімп» в цьому році. Професійною нагородою відзначені столичні і регіональні будівельні компанії та новобудови. В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Будівельні компанії У номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зводить зараз в столиці кілька масштабних житлових комплексів

Читати повністю

2021-03-23: Business Olimp Awards

Почався відбір кращих будівельників 2021 року

Почався відбір кращих будівельників 2021 року У березні визначені перші Лауреати премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні компанії та новобудови. Будівельні компанії АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт «під ключ». Виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів і бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів.

Читати повністю

2021-02-10: Business Olimp Awards

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року У лютому підведені підсумки премії «Український Будівельний Олімп -2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови. Відбір серед учасників будівельного ринку здійснювався методом експертних оцінок. Були застосовані наступні критерії відбору: репутація компанії в професійному співтоваристві, наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень, виконання зобов'язань перед клієнтами, нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Забудовники Серед київських будівельних компаній професійною премією в номінації «Лідер будівельної галузі України» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зараз зводить в столиці 13 великих житлових комплексів, відрізняється динамічними темпами розвитку і

Читати повністю

2020-12-18: Міжнародний виставковий центр

ЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО

ЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ВИСТАВКОВОГОЗАХОДУ, ЩО ОБ’ЄДНАВ ТАКІ МІЖНАРОДНІ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ, ЯКЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО З 10 по 12 листопада на території Міжнародного виставкового центра (Київ,Броварський пр. 15, ст. метро «Лівобережна») вісімнадцятий рік поспільвідбулися Міжнародні спеціалізовані виставки «Комунтех – 2020», «AquaUkraine -2020», а також ХІ Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо» таювілейна Х Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо».Організатор виставок ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримкиМіністерства розвитку громад та територій України, Міністерства захистудовкілля та природних ресурсів України, Державного Агентства водних ресурсівУкраїни та Асоціації міст Украї

Читати повністю

2020-12-18: Smart Building

Міжнародний Форум «SmartBuilding»

24 — 25  березня Міжнародний Форум «Smart Building» Київ | ACCO International Вже п'ятий раз в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building  — міжнародна професійна виставка і конференція, демонструюча світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і “Розумного міста”. Не   пропустіть можливості побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможите побачити 4 проекта на одному майданчику: ''Smart Building Forum'', включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; - ''Internet of Things Forum'', присвячується тематиці Інтернет Речей; - Виставка ''Комунальна інфраструктура'', розкриває питання місь

Читати повністю

2020-12-11: Business Olimp Awards

Переможці професійної будівельної премії - 2020

Переможці професійної будівельної премії - 2020 Підбито попередні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови. КИЇВ Інтергал-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розст

Читати повністю

2020-11-28: Smart Building

Міжнародний Форум «SmartBuilding»

3- 4 березня Міжнародний Форум «SmartBuilding» Київ | ACCO International Вже п'ятий раз в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building  — міжнародна професійна виставка і конференція, демонструюча світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і “Розумного міста”. Не   пропустіть можливості побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможите побачити 4 проекта на одному майданчику: ''Smart Building Forum'', включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; - ''Internet of Things Forum'', присвячується тематиці Інтернет Речей; - Виставка ''Комунальна інфраструк

Читати повністю

2020-09-10: VDC Roasting

Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито

Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито Цього року команда з будь-якої країни зможе поборотися за звання кращої студентської VDC-команди в світі. VDC Roasting 2020  - міжнародне студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі.  Змагання базується на знайомстві з циклом будівельного проекту та типовими проблемами, що виникають під час його реалізації. Вони являють собою список кейсів (задач), пов’язаних з типовими і нетиповими проблема

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Канадська каркасно-панельна технологія «Екопан» оптимальне рішення для малоповерхового домобудування

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты?

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Различие между нержавеющей и оцинкованной сталью

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Наружное утепление фасадов в Киеве от компании LUX-FASAD

Кладка блоків

Рекуперація

Відео

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

Монтаж софітів

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Криволинейные конструкции

Теплоізоляція пласких дахів

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит