Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2021-10-04 - Domolux.Pro

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Domolux.Pro

Будматеріали та інші товари для дому, саду і городу. Асортимент супермаркету Domolux.Pro: будівельні суміші (цемент, стяжка, шпаклівка, клей, фуга), будівельне кріплення ( саморізи, гвинти, болти, хомути, гайки), матеріали для фасадних та покрівельних робіт (полікарбонат, сайдинг, лист профільований, сітка фасадна), інвентар для прибирання, інвентар для саду і городу, підлогові покриття (ламінат, паркетна дошка), ручний та електроінструмент (болгарки, шуруповерти, фарбопульти, паяльники, молотки, бензопили, перфоратори, електролобзики, дрилі, торцювальні і циркулярні пили та ін.) сітка для огорожі, каналізація і сантехніка ( змішувачі, сифони, гофри, шланги), лако-фарбові продукти: )фарба фасадна та інтер`єрна, колоранти (барвники)), лаки.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2021-10-26: Климатическая компания Tramontana

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Климатическая компания Tramontana

Климатическая компания Tramontana

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Климатическая компания TramontanaМагазин климатической техники. Продажа кондиционеров, обогревателей, очистителей, увлажнителей оптом и в розницу. Системы вентиляции. Установка кондиционеров. Проектирование систем вентиляции и кондиционирования.

Читати повністю

2021-10-19: Камень Укр Изделия из камня

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Камень Укр Изделия из камня

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Камень Укр Изделия из камняПроектирование, изготовление и монтаж изделий из натурального и искусственного камня.

Читати повністю

2021-10-16: ТОВ «ДОРСЕРВІС-ПРОЕКТ»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ «ДОРСЕРВІС-ПРОЕКТ»

ТОВ «ДОРСЕРВІС-ПРОЕКТ»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ «ДОРСЕРВІС-ПРОЕКТ»ТОВ «ДОРСЕРВІС-ПРОЕКТ» – це сучасна компанія, яка спеціалізується на наданні комплексу послуг з організації дорожнього руху та розміщення технічних засобів (ОДР) будь-якої складності,  як для об’єктів дорожньої інфраструктури та сервісу, так і для організації тимчасових робіт на період будівництва або ремонту, прокладання інженерних мереж тощо.

Читати повністю

2021-10-13: Unilem

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Unilem

Unilem

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму UnilemКомпанія Unilem заснована у 2016 році, стабільно працює на ринку як дистриб`ютор господарської групи товарів. Завдяки якісно організованій структурі відділу продаж та  професійному управлінню компанія досягла динамічного розвитку з перших років свого існування та успішно вдосконалюється.

Читати повністю

2021-10-11: СНОК Лтд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СНОК Лтд

СНОК Лтд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СНОК ЛтдСНОК Лтд - одна из крупнейших в Украине компаний по закалке, обработке стекла, производству ламинированного, гнутого стекла и стеклопакетов.   На сегодняшний день компания оснащена современным высокотехнологичным оборудованием ведущих мировых производителей, которое позволяет осуществлять широкий спектр услуг по обработке стекла.   Деятельность нашей компании направлена на удовлетворение, как украинского и зарубежного строительного рынков в целом, так и каждого отдельного клиента продукцией, которая может сочетать в себе высокое качество, разумные цены и высокий уровень обслуживания.   Всему этому способствует профессионализм и компетентность наших сотрудников, современное высокотехнологичное оборудование, которым оснащен завод, а также индивидуальный творческий подход к каждому клиенту.

Читати повністю

2021-10-09: Зубр Таксі

Як правильно вибрати машину для вантажоперевезень?

Як правильно вибрати машину для вантажоперевезень? На ринку вантажоперевезень серед усього розмаїття запропонованих автомобілів в Києві та Київській області дуже часто складно виділити найбільш підходящий варіант. З найбільш популярних марок вантажних авто можна зазначити наступні: Renault Master, Mercedes Vito, Opel Movano, VW Crafter, Iveco Daily, ну і, звичайно ж, стара добра Газель. Вантажоперевезення на газелі - одне з найпоширеніших пропозицій по всій Україні. Далі ми розглянемо переваги даної марки і критерії, на які потрібно звертати увагу при замовленні авто. На що звернути увагу при виборі вантажного авто Основні критерії при

Читати повністю

2021-10-04: Domolux.Pro

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Domolux.Pro

Domolux.Pro

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Domolux.ProБудматеріали та інші товари для дому, саду і городу. Асортимент супермаркету Domolux.Pro: будівельні суміші (цемент, стяжка, шпаклівка, клей, фуга), будівельне кріплення ( саморізи, гвинти, болти, хомути, гайки), матеріали для фасадних та покрівельних робіт (полікарбонат, сайдинг, лист профільований, сітка фасадна), інвентар для прибирання, інвентар для саду і городу, підлогові покриття (ламінат, паркетна дошка), ручний та електроінструмент (болгарки, шуруповерти, фарбопульти, паяльники, молотки, бензопили, перфоратори, електролобзики, дрилі, торцювальні і циркулярні пили та ін.) сітка для огорожі, каналізація і сантехніка ( змішувачі, сифони, гофри, шланги), лако-фарбові продукти: )фарба фасадна та інтер`єрна, колоранти (барвники)), лаки.

Читати повністю

2021-10-03: Мир Радиаторов

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Мир Радиаторов

Мир Радиаторов

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Мир РадиаторовПредоставляем широкий выбор оборудования для систем отопления и водоснабжения. Алюминиевые и биметаллические радиаторы отопления, внутрипольные конвекторы, дизайнерские радиаторы, водозаборная арматура, полипропиленовые системы отопления и водоснабжения, котлы. Все это можно посмотреть в нашем выставочном зале. Работники компании с радостью помогут Вам в выборе оборудования для систем отопления. 

Читати повністю

2021-10-02: Allrad

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Allrad

Allrad

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму AllradПродажа, установка и обслуживание любых видов отопительного оборудования. Наши специалисты помогут с оптимальным выбором: Радиатора. Водонагревателя. Конвектора. Отопительного котла. Аксессуаров для надежного подключения отопительного оборудования.

Читати повністю

2021-10-02: Radiki

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Radiki

Radiki

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму RadikiВсе виды радиаторов и полотенцесушителей от ведущих производителей, комплектующие для радиаторов. Гарантия и сертификаты на всю продукцию. Произведем расчет необходимой мощности, профессионально проконсультируем.

Читати повністю

2021-10-01:

Чем покрыть деревянную лестницу - обработка и защита

Чем покрыть деревянную лестницу - обработка и защита В вопросе выбора защитных составов, которыми можно покрыть деревянную лестницу на улице, можно опираться на пункты, присутствующие при работе с лестничными пролетами внутри помещения. Однако свои нюансы тут тоже имеются. Нужно понимать, что далеко не все составы пропиток подходят для наружных работ. Подготовительные мероприятия для покрытия деревянной лестницы, находящейся под открытым небом, становятся одними из самых важных. Из-за незащищенности ее древесины, конструкция подвергается разрушительному воздействию явлений природы. Перепады температур, осадки, насекомые – все это в конечном итоге постепенно разрушит структуру дерева. Подготовка к обработке Мы всегда рекомендуем заказывать качественные деревянные лестницы у проверенных производителей в Киеве. Профессионалы из столицы делают все необ

Читати повністю

2021-10-01: BUR-S

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BUR-S

BUR-S

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BUR-SВыполняем бурение скважин под ключ любого типа сложности, а также предоставляем услуги по обустройству скважин. Наши мастера качественно выполняют буровые работы, имеют буровой стаж 5-15 лет и хорошо осведомлены в геологии Киевской области и прилегающих областях.

Читати повністю

2021-10-01: MHS

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму MHS

MHS

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму MHSПредоставляем услуги по продаже холодильного оборудования, монтажу холодильного оборудования, ремонту холодильного оборудования, тех. обслуживанию холодильного оборудования, а также другие виды услуг, относящихся к холодоснабжению.

Читати повністю

2021-09-30: Любимцев

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Любимцев

Любимцев

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ЛюбимцевБурим скважины в труднодоступных местах (с использованием малогабаритных буровых установок) до 200 метров по всей киевской области и предлагаем одну из самых низких цен на буровые работы.За период своей работы мы успешно выполнили более 2000 скважин по киевской области!Выполняем работы быстро (1-2 дня), качественно и с удовольствием. Основные виды услуг: Бурение скважин

Читати повністю

2021-09-29: 7t5 Agency

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму 7t5 Agency

7t5 Agency

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму 7t5 AgencyКомпания предоставляет комплексное сопровождение объектов строительства. Спектр услуг, предоставляемых «7t5 Agency», входят 3 основных направления: - Проектирование жилых и общественных зданий, разработка дизайна; - Технический надзор за объектами строительства; - Консалтинг в сфере строительства и архитектуры. У нас в команде работают больше, чем просто специалисты с многолетним опытом. Команда наших архитекторов, юристов и инженеров высокой квалификации и стажем более 10 лет помогут вам реализовать свои строительные идеи эффективно и профессионально

Читати повністю

Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Як можна легко та зручно забити малі та тонкі цвяхи?

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Містки холоду – як їх уникнути?

Ароматний затишок кухні

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Як правильно приклеювати паркет

Інструменти, необхідні для фарбування

Відео

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Теплоізоляція пласких дахів

Перший ряд блоків YTONG

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Монтаж фасадніх панелей

Теплоізоляція скатного даху

Монтаж водостоків

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки