Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - CN 278 Легковирівнювальна стяжкаCN 278 Легковирівнювальна стяжка

CN 278 Легковирівнювальна стяжка
Ceresit - Хенкель Баутехнік (Україна)
Ceresit - Хенкель Баутехнік (Україна)

Телефон фірми:
(044) 490-51-20; 0-800-308-405

Регіон:
Україна

Ціна:

КАТЕГОРІЯ
Будівельні суміші

ПІДКАТЕГОРІЯ
Суміші для підлоги

CN 278 Легковирівнювальна стяжка

Для улаштування стяжок підлоги всередині будівель (товщина шару від 15 до 50 мм).

ВЛАСТИВОСТІ

легко вирівнюється за допомогою звичайних інструментів

стійка до утворення тріщин

висока адгезія до основи

зручна і проста у використанні

СФЕРА  ЗАСТОСУВАННЯ

Легковирівнювальна стяжка Ceresit CN 278 призначена для улаштування стяжок підлоги на жорсткій основі (товщина ша- ру від 15 мм). Ceresit CN 278 може укладатися на розділю- вальний шар (гідро-, тепло-, звукоізоляція). У цьому випадку товщина шару повинна розраховуватися залежно від жор- сткості тепло-/звукоізоляційного матеріалу та ступеня впливу механічних навантажень (мінімальний шар має бути не мен- ше 40 мм). Ceresit CN 278 застосовується для вирівнювання та ремонту існуючих бетонних та цементно-піщаних стяжок. На шар Ceresit СN 278 можна вкладати суміші Ceresit CN 69 та Ceresit CN 72, що самі розтікаються. Технологічні власти- вості розчинової суміші Ceresit CN 278 дозволяють підготува- ти її поверхню під укладання облицювальної плитки, ковролі- ну та лінолеуму.

ПІДГОТОВКА  ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно зі СНиП 3.04.01-87, СНиП  2.03.13-88  і  ДБН  В.2.6-22-2001.  Основа  повинна  бу- ти сухою та міцною, без явних ознак руйнування. Перед за- стосуванням суміші основу необхідно очистити від пилу, бру- ду, масляних плям та інших речовин, які знижують адгезію розчину до основи. Усі неміцні ділянки основи потрібно вида- лити. Тріщини розшити та поглибити механічним шляхом на глибину 1/2 товщини основи та ширину до 5 мм, обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 та заповнити розчиновою сумішшю Ceresit CN 278. Після цього основу потрібно повністю заґрун- тувати ґрунтовкою Ceresit СТ 17. Укладати Ceresit CN 278 на ґрунтовку слід не раніше ніж через 4 години після її нанесен- ня. При влаштуванні плаваючих стяжок на розділювальному шарі товщина шару має бути не менше 40 мм.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Суху суміш затворити чистою водою (температура води від +15 °C до +20 °C) із розрахунку 0,12–0,14 л води на 1 кг сухої суміші та перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Суху суміш слід поступово додавати у воду. Потім витримати розчинову суміш 5 хвилин, після чого знову перемішати. Застосування розчинової суміші можливе протя- гом 60 хвилин від моменту приготування. Готову розчинову суміш укласти на підготовану основу. Після укладання суміші потрібно рівномірно розподілити її та вирівняти за допомо- гою рейки-правила, напівтерка або іншого інструмента.

При перервах у роботі більше ніж на 60 хвилин інструменти потрібно промивати водою та очищати від розчинової сумі- ші. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним шляхом. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C та відносна вологість повітря 55 ± 5%) техноло- гічне пересування по поверхні можливе через 24 години при товщині шару до 40 мм. Шар розчину потрібно берегти від швидкого висихання та за необхідності зволожувати шляхом розпилювання води. Керамічну плитку та ковролін можна укладати через 7 діб за умови, що вологість стяжки становить не більше 4% (для лінолеуму – не більше 3%).

РЕКОМЕНДАЦІЇ

На площах більше ніж 20 м2 у покриттях із суміші Ceresit CN 278 потрібно виконувати деформаційні шви. На основах із такими швами останні необхідно дублювати.

Крім вищевикладеної інформації про спосіб застосування ма- теріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними норматив- ними документами на улаштування підлог. У разі використан- ня матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

ПРИМІТКИ

Роботи потрібно виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C та відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінитися. Суміш Ceresit CN 278 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи не- обхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою та звер- нутися за допомогою до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях – 12 міся- ців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Упаковку утилізувати як побутові відходи.

УПАКОВКА

Суміш Ceresit СN 278 фасується у мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ  ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для  приготування розчинової суміші: 3,0–3,5 л води на 25 кг сухої суміші

Час використання розчинової суміші: не менше 60 хвилин

Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C

Готовність розчину до технологічного пересування: через 24 години

Улаштування покриттів: через 7 діб

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 0,2 МПа

Межа міцності (через 28 діб) на:

  • розтяг при згині: не менше 3,5 МПа
  • стискання: не менше 20 МПа

Усадка: не більше 2 мм/м

Витрата* сухої суміші: близько 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару

*Витрата суміші залежить від нерівності основи та навичок виконавця.               

Ceresit CN 278 Ц.2.СТ1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CN 278 зазна- ченим технічним характеристикам при дотриманні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, на- ведених у даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його за- стосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. Із моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

Професійні матеріали для будівництва та реконструкції

Додатковий опис:

www.ceresit.uaПодібні товари/послуги


ОГОЛОШЕННЯ

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - CN 278 Легковирівнювальна стяжка


Реклама:Реклама:

Технічні рішення

Как утеплить подвал?

Стіни підвальних та цокольних приміщень.

Рекуперація

Теплоизоляция подвалов

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Ароматний затишок кухні

Маленька квартира. Колір має значення

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Teflon® – не лише на сковорідці

Відео

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

КНАУФ-Трибон

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол