Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-06-06 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Живемо для дітей: пацієнтам дитячої лікарні в Івано-Франківську створили казкову атмосферу

У четвер, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні відкрили оновлене нефрологічне відділення.  Маленькі пацієнти відтепер зможуть зануритись у казкову атмосферу завдяки Всеукраїнському соціальному проекту «Кольоровий світ дитинства», ініціатором якого є ТзОВ  «Снєжка-Україна», а також підтримці партнерів та колективу лікарні.

Унікальний, по-справжньому казковий інтер’єр для діток створив місцевий талановитий художник Сергій Григорян. Його авторські малюнки вкрили усі стіни відділення. Розпис виконаний у пастельних тонах, аби сприяти швидшому одужанню діток, а живі, добрі сюжети малюнків розраховані на будь-який вік пацієнтів.

«Діти – це наше майбутнє. І, звісно ж, піклуватися про їхнє здоров’я повинні власні батьки. Про це також має турбуватись не лише держава, а й ми з вами, - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь. - Саме тому «Снєжка-Україна» спрямовує свої зусилля на підтримку соціальної сфери та допомагає дитячим лікарням. І сьогодні, завдяки нашому проекту та ініціативності нашого партнера, ми відкриваємо вже дев’яте відділення в Україні, де оживає світ казки».

Керівник компанії також додав, що підбір професійних художників, що розмальовують лікарні, здійснюється дуже ретельно. Адже тут важливо усе: і кольори, і якість матеріалів, і самі малюнки, які мають позитивно впливати на психоемоційний стан діток.

«Ми з радістю оздоблюємо дитячі лікарні ілюстраціями, які дозволяють забути маленьким пацієнтам про те, що вони не вдома. Адже розуміємо, що у такому інтер'єрі діткам простіше  здолати хворобу», - додав Марек Павлусь.

Варто також відмітити, що значний внесок у реконструкцію відділення зробив партнер проекту – Івано-Франківський будівельний центр, підготувавши стіни до розмальовування.

«Ці малюнки нестимуть лише позитивні емоції і допомагатимуть дітям одужувати», - зазначив директор будцентру Любомир Поклітор. Він також закликав усіх небайдужих долучатися до подібних заходів.

На відкриття також завітали й представники міської та обласної влади, які наголошували, що цей проект додасть барв для лікування маленьких пацієнтів.

Проект «Кольоровий світ дитинства» продовжує розвиватись і у планах компанії «Снєжка-Україна» відреставрувати щонайменше по одній лікарні у кожній області. 

Зазначимо, що благодійний проект компанії «Снєжка-Україна» уже п'ятий рік поспіль вносить радість у лікарняні будні маленьких пацієнтів та сприяє їх швидшому одужанню. Започатковано цю програму ще 2012 року. За цей час  компанія «Снєжка-Україна» забезпечила комфортні кольорові умови для хворих малюків у дев’яти лікарнях: Львова, Новояворівська, Тернополя, Житомира, Рівного, Луцька, Сум, Вінниці та Івано-Франківська.

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                       

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua     

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2017-09-23: ТОВ "НВП "Укрвермікуліт"

ЯК ПІДГОТУВАТИ СТІНИ ПЕРЕД УТЕПЛЕННЯМ?

ТОВ "НВП "Укрвермікуліт"

ЯК ПІДГОТУВАТИ СТІНИ ПЕРЕД УТЕПЛЕННЯМ?Першим та найголовнішим етапом перед утепленням стін є підготовка та вирівнювання їх основи. Поверхню стіни обов’язково потрібно очистити від бруду, пилу, фарби та ін. Якщо стара штукатурка відстає від стіни чи бухтить, її потрібно збити, те саме і з старою плиткою. Поверхні, що вкриті пилом чи осипаються при проведенні рукою, потрібно обробити глибокопроникною ґрунтовкою. Стару фарбу, що починає відшаровуватися, "здирають" щіткою чи шпателем. На перший погляд, таке завдання здається дуже трудомістким, але від якості зчеплення клейового розчину чи штукатурної суміші з поверхнею стіни залежить надійність системи утеплення в цілому. Тим паче, що у випадку з фасадом, неможливо переробити локальну ділянку, тільки цілу стіну, а то й весь будинок. Перед

Читати повністю

2017-09-21: АЛЮМИНИКА ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АЛЮМИНИКА ООО

АЛЮМИНИКА ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АЛЮМИНИКА ОООАлюминиевые перила и комплектующие, лестничные ограждения. 80676087530предлагает изготовлении и монтаж декоративных лестничных ограждений и перил из анодированного алюминия. На сегодняшний день ООО "Алюминика" имеет свою производственную базу, оснащенную современным профессиональным оборудованием и компетентными специалистами.

Читати повністю

2017-09-19: Центр Дверей и Интерьера

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр Дверей и Интерьера

Центр Дверей и Интерьера

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр Дверей и Интерьера Наша компания предлагает комплексные услуги по ремонту. Вы сможете заказать дизайн-проект, приобрести товары высшего качества и получить лучшее обслуживание в городе! В нашем салоне представлен большой ассортимент эксклюзивных товаров: - входные и межкомнатные двери;

Читати повністю

2017-09-19: СИПбуд Одесса

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СИПбуд Одесса

СИПбуд Одесса

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СИПбуд ОдессаНаша компания "СИПбуд Одесса" (http://sipbud.od.ua/) занимается строительством панельно-каркасных домов из SIP панелей по канадской технологии. За 6 лет в Одесской области построено 60 энергоэффективных СИП домов. Строительство дома под ключ от 4300 грн/м.кв.

Читати повністю

2017-09-19: Никас, ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Никас, ООО

Никас, ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Никас, ОООКомпания Никас занимается продажей бассейнов, террасной доски, фасадной доски, беседками, окнами и декоративными ограждениями, а также их доставкой и установкой по всей Украине.  

Читати повністю

2017-09-18: ТехноНИКОЛЬ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТехноНИКОЛЬ

ТехноНИКОЛЬ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТехноНИКОЛЬТехноНИКОЛЬ является одним из крупнейших международных производителей надежных и эффективных строительных материалов. Компания предлагает рынку новейшие технологии, сочетающие в себе мировой опыт и разработки собственных Научных центров. Сотрудничество с проектными институтами и архитектурными мастерскими позволяет ТехноНИКОЛЬ гибко и оперативно реагировать на изменения запросов потребителей.

Читати повністю

2017-09-16: Компанія Світондейл Завод "ТЕХНО"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компанія Світондейл Завод "ТЕХНО"

Компанія Світондейл Завод "ТЕХНО"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компанія Світондейл Завод "ТЕХНО"Виготовлення мінераловатних утеплювачів

Читати повністю

2017-09-16: Ламбрекен-ателье

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ламбрекен-ателье

Ламбрекен-ателье

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ламбрекен-ательеЛамбрекены со шторами готовые и назаказ по вашим размерам с доставкой по всей Украине. Онлайн покупка и онлайн заказ на сайте штор, тюли, ламбрекенов, професииональный пошив и доставка.

Читати повністю

2017-09-16: ООО «Завод Евроформат»

Через 4 месяца лифты в Украине должны соответствовать Европейским стандартам

Через 4 месяца лифты в Украине должны соответствовать Европейским стандартам В июне 2017 г. Кабинет Министров Украины принял Постановление про утверждение Технического регламента лифтов и компонентов безопасности для лифтов. Это было сделано для адаптации украинских требований безопасности нормам ЕС, а конкретно регламента – Директиве 2014/33/ЕС. На внедрение нового законодательного акта отведено 6 месяцев, таким образом, с января 2018 производители лифтового оборудования в Украине будут выпускать на рынок продукцию «европейского образца». Устаревшие стандарты тормозят интеграцию Эксперты утверждают, что, несмотря на стремление к сближению норм законодательства Украины и ЕС, у нас все еще сохраняется различие в подходах к его применению. Это касается и принятого регламента: «В Европе все построено на основе Директив, которые являются высшим уровнем стандартизации. В них закреплены основы и акцент д

Читати повністю

2017-09-13: Світ паркету

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Світ паркету

Світ паркету

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Світ паркетуКомпания «СВІТ ПАРКЕТУ» уже более 10 лет является одним из лидеров по продаже паркетной доски, паркета, а также паркетной химии в Украине. Своим клиентам и партнёрам компания предлагает европейское качество продукции, широкий ассортимент, приятные цены и услуги квалифицированного персонала. «СВІТ ПАРКЕТУ» официальный представитель таких производителей как: Loba и Stauf(Германия), B

Читати повністю

2017-09-13: Киевский Стекольно - Зеркальный Завод

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Киевский Стекольно - Зеркальный Завод

Киевский Стекольно - Зеркальный Завод

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Киевский Стекольно - Зеркальный ЗаводС августа 1999 года наша компания является дистрибьюторским центром одного из крупнейших в мире производителей строительного стекла и зеркал - французского концерна "Saint-Gobain". Мы предлагаем полный перечень продукции, которая изготавливается на предприятиях группы "Saint-Gobain" в разных странах Европы, а также широкий спектр дополнительных услуг. В состав нашей компании входят также два филиальных подразделения в Одессе и Днепропетровске.

Читати повністю

2017-09-12: AquaPools

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму AquaPools

AquaPools

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму AquaPoolsКомпанія AquaPools створена ФОП Синишиним  Петром Івановичем  в 2013 році. З часу заснування, успішно працюємо на ринку Західної України та тісно співпрацюємо з такими великими гігантами як Aquapolis та Фаворит, які зарекомендували себе ще до нашого заснування.

Читати повністю

2017-09-06: АРТ БОР Столярная мастерская

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АРТ БОР Столярная мастерская

АРТ БОР Столярная мастерская

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АРТ БОР Столярная мастерскаяСтолярная мастерская АРТ БОР изготавливаем лестницы, двери, окна, шпонированные и деревянные панели а также мебель любой сложностинаходится в городе Киеве. По адресу  Солом`янська площа, 2   Контакты:

Читати повністю

2017-09-04: Сделаем-ремонт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сделаем-ремонт

Сделаем-ремонт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сделаем-ремонтРаботая в сфере ремонта и строительства достаточно продолжительное время, эксперты компании «Сделаем-ремонт» добились замечательных результатов, по этой причине имеют множество довольных и признательных клиентов. Все это - заслуга наших мастеров, на совесть выполняющих работу в оговоренный срок. Мы не отстаем от лидеров рынка, непрерывно применяя трендовый дизайн, новшества материалов и техники. Наши мастера специализируются на самых разных ремонтных работах. Помимо стандартных (капитальный, косметический, евро ремонт), мы имеем серьезный опыт в машинной штукатурке стен, безвоздушной покраске ангаров, объектов и многих других работах. Чем мы можем привлечь заказчиков: - качество; - тарифы ниже конкурентов; - много отзывов; - отличное портфолио работ. Наша фирма может предложить цены ощутимо ниже рыночных и это не пустые сло

Читати повністю

2017-08-31: Homwest

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Homwest

Homwest

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму HomwestМатеріали для ремонту і будівництва. Основна продукція: ламінат (12 ексклюзивних колекцій), вагонка (дерев`яна, пвх, мдф), полікарбонат, декоративні кольорові канати, сайдинг, бамбукові шпалери. Реалізація гуртом та в роздріб. Доставка по всій Україні. Маркетингова підтримка партнерів: каталоги, буклети, банери.

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Кладка блоків

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Зроби це сам - Перевір фасад

Ідеально рівна стеля

Містки холоду – як їх уникнути?

Паз-гребінь

Стіни підвальних та цокольних приміщень.

Сферы применения пенополистирола

Вибір товщини стіни

Відео

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Монтаж водостоків

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Скатний дах. Теплофізика

Кладка блоків YTONG

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 1