Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2020-03-21 - КБУ

БУДІВНИЦТВО НА КАРАНТИНІ. ЯК КОРОНАВІРУС ПОЗНАЧИТЬСЯ НА РИНКУ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Всю Україну відправили на карантин, і будівельна галузь – не виняток. Забудовники вчаться жити в новій реальності, переводять спілкування з клієнтами онлайн, влаштовують камерні тури в шоу-румах і навіть пропонують відвідати їх віддалено.

The Page з'ясувало в українських забудовників, наскільки вони готові до карантину і як може позначитися на ринку житлової нерухомості поширення епідемії коронавірусу.

Раміль Мехтієв, виконавчий директор ENSO

- Співробітників максимально переводимо в дистанційний режим. Дотримуємося всіх норм і рекомендацій МОЗ і Кабміну в частині санітарної обробки та кількості людей.

Ринок зараз отримає зменшення угод – це відкладений попит. Не очікуємо зменшення вартості або її збільшення.

Усіма зусиллями девелопери підтримуватимуть будівельні майданчики. Робітники на майданчиках — це відрядна форма. Зупинка для них вкрай не бажана.

Анна Лаєвська, комерційний директор «Інтергал-Буд»

- Ми в компанії «Інтергал-Буд» підходимо з позиції відповідальності і перед нашими співробітниками, і перед клієнтами. План дій на найближчий період такий:

1. Відділи продажів продовжують працювати, але ми підсилюємо заходи безпеки. Перше — це постійне вологе прибирання за графіком з обробкою всіх поверхонь антисептичними засобами, кварцування приміщень. Друге — індивідуальні заходи захисту для співробітників і покупців (маска, антисептики, вітаміни).

2. Проводитимемо заочне консультування і продовжуватимемо експонування об'єктів у режимі online. Всю актуальну інформацію можна отримати у новому телеграм-каналі компанії, де будуть розміщені й спеціальні умови акції.

3. Отримати індивідуальну консультацію можна телефоном чи в Skype.

4. Заявку на вибрану квартиру легко залишити, заповнивши google-форму.

5. Ми змінюємо порядок організації переглядів демонстраційних квартир. Для всіх покупців у телеграм-каналі будуть доступні оглядові online-екскурсії всіма нашими шоу-румами.

Ми повністю відмовилися від групових переглядів, однак готові проводити індивідуальні тури за попереднім записом і у відповідності до рекомендацій МОЗ.

6. У центральному відділі продажів компанії також працює сучасна VR-кімната, в якій покупець може віртуально прогулятися флагманським проєктом бізнес-класу INTERGAL CITY.

7. Пропонуємо покупцеві спеціальні антикризові вигідні умови купівлі за кожним комплексом окремо. Крім того, у нас продовжує діяти система тривалої розстрочки від забудовника з можливістю погасити її достроково без штрафних санкцій.

Ми готові пережити цей період і сподіваємося, що вжиті Україною заходи зупинять поширення вірусу на нашій території. Коронавірус піде, а покупець на ринку нерухомості був і буде, тому що житло залишається найкращою альтернативою для заощадження інвестицій.

Інша справа, що уряду та бізнесу доведеться мати справу з економічними наслідками карантину та вірусу. Це реальність, яку треба прийняти і бути готовими вистояти.

Ми як забудовник прекрасно розуміємо, що люди хочуть купувати по-справжньому ліквідний продукт, який не знеціниться через курсові коливання. Ймовірність падіння попиту на наші об'єкти вкрай низька.

Для покупця є три ключові маркери проєкту: висока якість будівництва (сертифіковані матеріали, надійні підрядники, використання інноваційних продуктів), концепт проєкту (локація, інфраструктура в складі і поза межами проєкту, благоустрій), а також надійність забудовника та ЖК.

У компанії «Інтергал-Буд» достатньо коштів для продовження будівництва та своєчасної здачі об'єктів – незалежно від темпів продажів і ситуації з карантином.

Сергій Кучер, генеральний директор компанії Edelburg Development

- Світ не готовий до пандемії, і зараз давати якісь прогнози – важко. Коронавірус та карантинні заходи вплинуть не тільки на первинний ринок нерухомості в нашій країні, але й призведуть до зниження економічної активності загалом.

Я не впевнений, що криза вже почалася. На мою думку, ми її відчуємо і побачимо за місяць-два. Уповільнення будуть абсолютно за всіма бізнес-напрямками.

І вже зараз зрозуміло, що виникнуть труднощі з матеріалами, сировиною та комплектуючими: зміщення строків поставки з Європи неминуче, заводи закриваються на карантин, закрито кордони.

У зв'язку з оголошеним карантином ми переводимо всіх наших співробітників на віддалений режим роботи, просимо обмежитися в пересуваннях містом і бути на зв'язку.

На сьогодні відділи продажів працюють у черговому режимі. Менеджери, які працюють віддалено, консультують телефоном, у месенджерах, а також обробляють запити з мережі.

Впродовж останнього тижня люди стали більше часу проводити в гаджетах. Ми також подбали і про наших будівельників. На всіх будмайданчиках є засоби для дезінфекції, маски, термометри.

Щодо ринкової вартості первинної нерухомості, то вона збільшиться за умови, якщо збільшиться собівартість квадратного метра. Спостерігаючи за ситуацією на валютному ринку і в банківському секторі, інвестувати в нерухомість вигідно зараз.

Олександр Насiковський, керуючий партнер групи компаній DIM

- Ситуація з коронавірусом вплине на ринок первинної нерухомості – тимчасово знизиться купівельна активність. Хоча рівень інтересу до об'єктів групи компаній DIM залишається настільки ж високим. Прогнозуємо, що відвідувань відділів продажів під час карантину у всіх девелоперів буде менше.

І це розумно: люди хочуть звести кількість особистих контактів впродовж найближчих кількох тижнів до мінімуму.

Тому цілком очікувано, що ціни на нерухомість на якийсь час замруть. Знижувати їх особливо нікуди – рентабельність і так невисока. Однак помітно підвищувати вартість за умови невеликої купівельної активності теж навряд чи хтось ризикне.

Зараз бізнес вирішує дві глобальні задачі. Перша – забезпечити безпеку людей, клієнтів і співробітників. Друга – зберегти темпи та безперервність робочого процесу. Причому важливо, щоб одне доповнювало та допомагало іншому.

Ми в DIM дотримуємося рекомендацій МОЗ. Велика частина адміністративного персоналу, яка може виконувати свої функції з дому, переводиться на дистанційний режим роботи. Офіси, відділи продажів, побутові містечка будмайданчиків забезпечені дезінфікуючими засобами, антисептиками.

Всі співробітники щодня проходять температурний контроль. Якщо температура вища за норму або є симптоми застуди – до роботи не допускаються. Скасовано або переведено в режим відеоконференцій наради з більш ніж п'ятьма учасниками.

Всі приміщення частіше прибираються та провітрюються. Відділи продажів також додатково забезпечуються захисними масками. Всі ці заходи дозволяють нам максимально убезпечити людей, зберігши високі темпи будівельних робіт.

Окремо зазначу щодо будмайданчиків. Специфіка роботи там також допомагає захиститися від вірусу. Будівельники переважно працюють групами по дві-три людини на окремих ділянках і часто перебувають на свіжому повітрі. Тож у цьому сенсі вони в більш безпечних умовах, ніж працівники в офісах.


НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ТА НЕРУХОМОСТІ

2021-04-21: Business Olimp Awards

Переможці будівельної премії-2021

Переможці будівельної премії-2021 Названо перших Лауреати премії «Український Будівельний Олімп» в цьому році. Професійною нагородою відзначені столичні і регіональні будівельні компанії та новобудови. В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Будівельні компанії У номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зводить зараз в столиці кілька масштабних житлових комплексів

Читати повністю

2021-03-23: Business Olimp Awards

Почався відбір кращих будівельників 2021 року

Почався відбір кращих будівельників 2021 року У березні визначені перші Лауреати премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Професійною нагородою відзначені наступні компанії та новобудови. Будівельні компанії АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт «під ключ». Виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів і бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів.

Читати повністю

2021-02-10: Business Olimp Awards

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року

Лауреати будівельної премії за підсумками 2020 року У лютому підведені підсумки премії «Український Будівельний Олімп -2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови. Відбір серед учасників будівельного ринку здійснювався методом експертних оцінок. Були застосовані наступні критерії відбору: репутація компанії в професійному співтоваристві, наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень, виконання зобов'язань перед клієнтами, нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Забудовники Серед київських будівельних компаній професійною премією в номінації «Лідер будівельної галузі України» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зараз зводить в столиці 13 великих житлових комплексів, відрізняється динамічними темпами розвитку і

Читати повністю

2020-12-18: Міжнародний виставковий центр

ЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО

ЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ВИСТАВКОВОГОЗАХОДУ, ЩО ОБ’ЄДНАВ ТАКІ МІЖНАРОДНІ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ, ЯКЄВРОБУДЕКСПО, AQUA UKRAINE, КОМУНТЕХ, ДОРТЕХЕКСПО З 10 по 12 листопада на території Міжнародного виставкового центра (Київ,Броварський пр. 15, ст. метро «Лівобережна») вісімнадцятий рік поспільвідбулися Міжнародні спеціалізовані виставки «Комунтех – 2020», «AquaUkraine -2020», а також ХІ Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо» таювілейна Х Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо».Організатор виставок ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримкиМіністерства розвитку громад та територій України, Міністерства захистудовкілля та природних ресурсів України, Державного Агентства водних ресурсівУкраїни та Асоціації міст Украї

Читати повністю

2020-12-18: Smart Building

Міжнародний Форум «SmartBuilding»

24 — 25  березня Міжнародний Форум «Smart Building» Київ | ACCO International Вже п'ятий раз в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building  — міжнародна професійна виставка і конференція, демонструюча світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і “Розумного міста”. Не   пропустіть можливості побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможите побачити 4 проекта на одному майданчику: ''Smart Building Forum'', включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; - ''Internet of Things Forum'', присвячується тематиці Інтернет Речей; - Виставка ''Комунальна інфраструктура'', розкриває питання місь

Читати повністю

2020-12-11: Business Olimp Awards

Переможці професійної будівельної премії - 2020

Переможці професійної будівельної премії - 2020 Підбито попередні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною нагородою відзначені наступні забудовники, девелопери та новобудови. КИЇВ Інтергал-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розст

Читати повністю

2020-11-28: Smart Building

Міжнародний Форум «SmartBuilding»

3- 4 березня Міжнародний Форум «SmartBuilding» Київ | ACCO International Вже п'ятий раз в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building  — міжнародна професійна виставка і конференція, демонструюча світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і “Розумного міста”. Не   пропустіть можливості побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможите побачити 4 проекта на одному майданчику: ''Smart Building Forum'', включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; - ''Internet of Things Forum'', присвячується тематиці Інтернет Речей; - Виставка ''Комунальна інфраструк

Читати повністю

2020-09-10: VDC Roasting

Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито

Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито Цього року команда з будь-якої країни зможе поборотися за звання кращої студентської VDC-команди в світі. VDC Roasting 2020  - міжнародне студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі.  Змагання базується на знайомстві з циклом будівельного проекту та типовими проблемами, що виникають під час його реалізації. Вони являють собою список кейсів (задач), пов’язаних з типовими і нетиповими проблема

Читати повністю

2020-09-05: Business Olimp Awards

Будівельники отримали професійну нагороду

Будівельники отримали професійну нагороду У серпні підбито попередні підсумки премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною нагородою відзначені наступні будівельні компанії та житлові комплекси. ЗАБУДОВНИКИ Інтергал-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розстрочки, а також власні інвестиції в об'єкти, що зводить до мінімуму фінансові ризики покупців житла. У житлових комплексах БК «Інтергал-Буд» передбачені власна повноцінна інфраструктура, а також поліпшені та ергономічні планування квартир. Comfort Life, Ірпінь, Д

Читати повністю

2020-09-04: Держенергоефективності

Теплові насоси – альтернативне рішення для опалення

Теплові насоси – альтернативне рішення для опалення Переваги теплових насосів презентує Держенергоефективності у брошурі «Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини», розробленій з європейськими партнерами у рамках Проєкту ЄС Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики в Україні». Для опалення та нагріву води теплові насоси використовують теплову енергію з повітря, води чи землі. «Це дієвий спосіб забезпечити власні потреби в опаленні, охолодженні та гарячій воді», - прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура. Серед важливих особливостей теплових насосів: їхня надійність та енергоефективність (насос виробляє в 4-5 разів більше енергії, ніж споживає); економія на комунальних рахунках. Як пояснив Юрій Шафаренко, заступник Голови Держенергоефективності, теплові насоси також стануть в нагоді для зменшення енергозалежності бюджетних уст

Читати повністю

2020-09-04: Держенергоефективності

Гроші з податку на СО2 мають стати інвестиціями в енергоефективність

Гроші з податку на СО2 мають стати інвестиціями в енергоефективність «Щороку близько 1 млрд грн надходжень з податку на викиди СО2 можна реінвестувати в енергоефективність», - повідомив т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура у своїй колонці в інтернет-виданні «Економічна правда». Як поінформував К.Гура, енергоефективність у промисловості має бути пріоритетом. Адже рівень енергоємності ВВП в Україні ще у 2018 році перевищував у 2 рази середнє значення країн світу. За надмірне використання енергоресурсів, вироблених із викопних джерел енергії, країна платить економічними збитками, забрудненням довкілля і, як результат, погіршенням здоров’я громадян. «Як показує досвід провідних країн, дієвим стимулом та джерелом фінансування енергомодернізації підприємств є податок на викиди СО2. І в цьому, дійсно, є логіка: кошти від податку на викиди СО2 мають бути спрямовані на ене

Читати повністю

2020-06-24: Business Olimp Awards

Будівельна премія: підсумки півріччя

Будівельна премія: підсумки півріччя Підбито підсумки першого півріччя у відборі Лауреатів премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною нагородою у відповідних номінаціях відзначені наступні будівельні компанії та житлові комплекси. ЗАБУДОВНИКИ Інтеграл-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розстрочки, а також власні інвестиції в об'єкти, що зводить до мінімуму фінансові ризики покупців житла. У житлових комплексах БК «Інтеграл-Буд» передбачені власна повноцінна інфраструктура, а також поліпшені та ергономічні планування квартир.

Читати повністю

2020-03-25: BUILDIT Ukraine

“Stay safe and be smart with BUILDIT”

“Stay safe and be smart with BUILDIT” 23 березня 2020 року ГС “BUILDIT Ukraine” запускає тиждень вебінарів для архітекторів, інженерів та інженерів систем - BUILDIT SMART WEEK. BUILDIT SMART WEEK - це новий вебінар кожного дня, 5 різних тем, можливість на час карантину пошуку нової корисної інформації у сфері BIM та VDC,  та, головне, залишитися вдома та піклуватись про себе та оточуючих. Теми вебінарів: Міжсистемна координація. Принципи роботи та ефективність 4D логістика. План організації будівництва та план виконання робіт Робота з фазами у Revit Revit - 5D Як не наламат

Читати повністю

2020-03-21: КБУ

БУДІВНИЦТВО НА КАРАНТИНІ. ЯК КОРОНАВІРУС ПОЗНАЧИТЬСЯ НА РИНКУ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

БУДІВНИЦТВО НА КАРАНТИНІ. ЯК КОРОНАВІРУС ПОЗНАЧИТЬСЯ НА РИНКУ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ Всю Україну відправили на карантин, і будівельна галузь – не виняток. Забудовники вчаться жити в новій реальності, переводять спілкування з клієнтами онлайн, влаштовують камерні тури в шоу-румах і навіть пропонують відвідати їх віддалено. The Page з'ясувало в українських забудовників, наскільки вони готові до карантину і як може позначитися на ринку житлової нерухомості поширення епідемії коронавірусу. Раміль Мехтієв, виконавчий директор ENSO - Співробітників максимально переводимо в дистанційний режим. Дотримуємося всіх норм і рекомендацій МОЗ і Кабміну в частині санітарної обробки та кількості людей. Ринок зараз отримає зменшення угод – це відкладений попит. Не очікуємо зменшення вартості або її збільшення. Усіма зусиллями девелопери підтримуватимуть будівельні майданчики. Робітники на майданчиках — це відрядна форм

Читати повністю

2020-03-20: Business Olimp Awards

Названо перших переможців будівельної премії

Названо перших переможців будівельної премії У березні визначені перші Лауреати премії «Український Будівельний Олімп -2020». В результаті відбору та експертної оцінки премією у відповідних номінаціях відзначені наступні будівельні компанії та житлові комплекси. ЗАБУДОВНИКИ Інтеграл-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розстрочки, а також власні інвестиції в об'єкти, що зводить до мінімуму фінансові ризики покупців житла. У житлових комплексах БК «Інтеграл-Буд» передбачені власна повноцінна інфраструктура, а також поліпшені та ергономічні пла

Читати повністю

Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Маленька квартира. Колір має значення

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Камінний вентилятор

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Ароматний затишок кухні

Плоская кровля "под ключ"

Роллетные гаражные ворота стоит ли экономить?

Стіни підвальних та цокольних приміщень.

Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

Відео

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Монтаж водостоків

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Скатний дах. Теплофізика

Кладка блоків YTONG

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Теплоізоляція скатного даху

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»