Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2020-03-21 - КБУ

БУДІВНИЦТВО НА КАРАНТИНІ. ЯК КОРОНАВІРУС ПОЗНАЧИТЬСЯ НА РИНКУ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Всю Україну відправили на карантин, і будівельна галузь – не виняток. Забудовники вчаться жити в новій реальності, переводять спілкування з клієнтами онлайн, влаштовують камерні тури в шоу-румах і навіть пропонують відвідати їх віддалено.

The Page з'ясувало в українських забудовників, наскільки вони готові до карантину і як може позначитися на ринку житлової нерухомості поширення епідемії коронавірусу.

Раміль Мехтієв, виконавчий директор ENSO

- Співробітників максимально переводимо в дистанційний режим. Дотримуємося всіх норм і рекомендацій МОЗ і Кабміну в частині санітарної обробки та кількості людей.

Ринок зараз отримає зменшення угод – це відкладений попит. Не очікуємо зменшення вартості або її збільшення.

Усіма зусиллями девелопери підтримуватимуть будівельні майданчики. Робітники на майданчиках — це відрядна форма. Зупинка для них вкрай не бажана.

Анна Лаєвська, комерційний директор «Інтергал-Буд»

- Ми в компанії «Інтергал-Буд» підходимо з позиції відповідальності і перед нашими співробітниками, і перед клієнтами. План дій на найближчий період такий:

1. Відділи продажів продовжують працювати, але ми підсилюємо заходи безпеки. Перше — це постійне вологе прибирання за графіком з обробкою всіх поверхонь антисептичними засобами, кварцування приміщень. Друге — індивідуальні заходи захисту для співробітників і покупців (маска, антисептики, вітаміни).

2. Проводитимемо заочне консультування і продовжуватимемо експонування об'єктів у режимі online. Всю актуальну інформацію можна отримати у новому телеграм-каналі компанії, де будуть розміщені й спеціальні умови акції.

3. Отримати індивідуальну консультацію можна телефоном чи в Skype.

4. Заявку на вибрану квартиру легко залишити, заповнивши google-форму.

5. Ми змінюємо порядок організації переглядів демонстраційних квартир. Для всіх покупців у телеграм-каналі будуть доступні оглядові online-екскурсії всіма нашими шоу-румами.

Ми повністю відмовилися від групових переглядів, однак готові проводити індивідуальні тури за попереднім записом і у відповідності до рекомендацій МОЗ.

6. У центральному відділі продажів компанії також працює сучасна VR-кімната, в якій покупець може віртуально прогулятися флагманським проєктом бізнес-класу INTERGAL CITY.

7. Пропонуємо покупцеві спеціальні антикризові вигідні умови купівлі за кожним комплексом окремо. Крім того, у нас продовжує діяти система тривалої розстрочки від забудовника з можливістю погасити її достроково без штрафних санкцій.

Ми готові пережити цей період і сподіваємося, що вжиті Україною заходи зупинять поширення вірусу на нашій території. Коронавірус піде, а покупець на ринку нерухомості був і буде, тому що житло залишається найкращою альтернативою для заощадження інвестицій.

Інша справа, що уряду та бізнесу доведеться мати справу з економічними наслідками карантину та вірусу. Це реальність, яку треба прийняти і бути готовими вистояти.

Ми як забудовник прекрасно розуміємо, що люди хочуть купувати по-справжньому ліквідний продукт, який не знеціниться через курсові коливання. Ймовірність падіння попиту на наші об'єкти вкрай низька.

Для покупця є три ключові маркери проєкту: висока якість будівництва (сертифіковані матеріали, надійні підрядники, використання інноваційних продуктів), концепт проєкту (локація, інфраструктура в складі і поза межами проєкту, благоустрій), а також надійність забудовника та ЖК.

У компанії «Інтергал-Буд» достатньо коштів для продовження будівництва та своєчасної здачі об'єктів – незалежно від темпів продажів і ситуації з карантином.

Сергій Кучер, генеральний директор компанії Edelburg Development

- Світ не готовий до пандемії, і зараз давати якісь прогнози – важко. Коронавірус та карантинні заходи вплинуть не тільки на первинний ринок нерухомості в нашій країні, але й призведуть до зниження економічної активності загалом.

Я не впевнений, що криза вже почалася. На мою думку, ми її відчуємо і побачимо за місяць-два. Уповільнення будуть абсолютно за всіма бізнес-напрямками.

І вже зараз зрозуміло, що виникнуть труднощі з матеріалами, сировиною та комплектуючими: зміщення строків поставки з Європи неминуче, заводи закриваються на карантин, закрито кордони.

У зв'язку з оголошеним карантином ми переводимо всіх наших співробітників на віддалений режим роботи, просимо обмежитися в пересуваннях містом і бути на зв'язку.

На сьогодні відділи продажів працюють у черговому режимі. Менеджери, які працюють віддалено, консультують телефоном, у месенджерах, а також обробляють запити з мережі.

Впродовж останнього тижня люди стали більше часу проводити в гаджетах. Ми також подбали і про наших будівельників. На всіх будмайданчиках є засоби для дезінфекції, маски, термометри.

Щодо ринкової вартості первинної нерухомості, то вона збільшиться за умови, якщо збільшиться собівартість квадратного метра. Спостерігаючи за ситуацією на валютному ринку і в банківському секторі, інвестувати в нерухомість вигідно зараз.

Олександр Насiковський, керуючий партнер групи компаній DIM

- Ситуація з коронавірусом вплине на ринок первинної нерухомості – тимчасово знизиться купівельна активність. Хоча рівень інтересу до об'єктів групи компаній DIM залишається настільки ж високим. Прогнозуємо, що відвідувань відділів продажів під час карантину у всіх девелоперів буде менше.

І це розумно: люди хочуть звести кількість особистих контактів впродовж найближчих кількох тижнів до мінімуму.

Тому цілком очікувано, що ціни на нерухомість на якийсь час замруть. Знижувати їх особливо нікуди – рентабельність і так невисока. Однак помітно підвищувати вартість за умови невеликої купівельної активності теж навряд чи хтось ризикне.

Зараз бізнес вирішує дві глобальні задачі. Перша – забезпечити безпеку людей, клієнтів і співробітників. Друга – зберегти темпи та безперервність робочого процесу. Причому важливо, щоб одне доповнювало та допомагало іншому.

Ми в DIM дотримуємося рекомендацій МОЗ. Велика частина адміністративного персоналу, яка може виконувати свої функції з дому, переводиться на дистанційний режим роботи. Офіси, відділи продажів, побутові містечка будмайданчиків забезпечені дезінфікуючими засобами, антисептиками.

Всі співробітники щодня проходять температурний контроль. Якщо температура вища за норму або є симптоми застуди – до роботи не допускаються. Скасовано або переведено в режим відеоконференцій наради з більш ніж п'ятьма учасниками.

Всі приміщення частіше прибираються та провітрюються. Відділи продажів також додатково забезпечуються захисними масками. Всі ці заходи дозволяють нам максимально убезпечити людей, зберігши високі темпи будівельних робіт.

Окремо зазначу щодо будмайданчиків. Специфіка роботи там також допомагає захиститися від вірусу. Будівельники переважно працюють групами по дві-три людини на окремих ділянках і часто перебувають на свіжому повітрі. Тож у цьому сенсі вони в більш безпечних умовах, ніж працівники в офісах.


НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ТА НЕРУХОМОСТІ

2020-03-25: BUILDIT Ukraine

“Stay safe and be smart with BUILDIT”

“Stay safe and be smart with BUILDIT” 23 березня 2020 року ГС “BUILDIT Ukraine” запускає тиждень вебінарів для архітекторів, інженерів та інженерів систем - BUILDIT SMART WEEK. BUILDIT SMART WEEK - це новий вебінар кожного дня, 5 різних тем, можливість на час карантину пошуку нової корисної інформації у сфері BIM та VDC,  та, головне, залишитися вдома та піклуватись про себе та оточуючих. Теми вебінарів: Міжсистемна координація. Принципи роботи та ефективність 4D логістика. План організації будівництва та план виконання робіт Робота з фазами у Revit Revit - 5D Як не наламат

Читати повністю

2020-03-21: КБУ

БУДІВНИЦТВО НА КАРАНТИНІ. ЯК КОРОНАВІРУС ПОЗНАЧИТЬСЯ НА РИНКУ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

БУДІВНИЦТВО НА КАРАНТИНІ. ЯК КОРОНАВІРУС ПОЗНАЧИТЬСЯ НА РИНКУ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ Всю Україну відправили на карантин, і будівельна галузь – не виняток. Забудовники вчаться жити в новій реальності, переводять спілкування з клієнтами онлайн, влаштовують камерні тури в шоу-румах і навіть пропонують відвідати їх віддалено. The Page з'ясувало в українських забудовників, наскільки вони готові до карантину і як може позначитися на ринку житлової нерухомості поширення епідемії коронавірусу. Раміль Мехтієв, виконавчий директор ENSO - Співробітників максимально переводимо в дистанційний режим. Дотримуємося всіх норм і рекомендацій МОЗ і Кабміну в частині санітарної обробки та кількості людей. Ринок зараз отримає зменшення угод – це відкладений попит. Не очікуємо зменшення вартості або її збільшення. Усіма зусиллями девелопери підтримуватимуть будівельні майданчики. Робітники на майданчиках — це відрядна форм

Читати повністю

2020-03-20: Business Olimp Awards

Названо перших переможців будівельної премії

Названо перших переможців будівельної премії У березні визначені перші Лауреати премії «Український Будівельний Олімп -2020». В результаті відбору та експертної оцінки премією у відповідних номінаціях відзначені наступні будівельні компанії та житлові комплекси. ЗАБУДОВНИКИ Інтеграл-Буд, Київ, Лідер будівельної галузі України За 17 років роботи на ринку нерухомості компанія спроектувала і побудувала понад 70 об’єктів (тільки в столиці зараз ведеться будівництво 13-ти житлових комплексів). Забудовника відрізняють високі темпи та широка географія будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розстрочки, а також власні інвестиції в об'єкти, що зводить до мінімуму фінансові ризики покупців житла. У житлових комплексах БК «Інтеграл-Буд» передбачені власна повноцінна інфраструктура, а також поліпшені та ергономічні пла

Читати повністю

2020-03-20: Держенергоефективності України

Більше 2 тис. будівель вже отримали енергетичні сертифікати

Більше 2 тис. будівель вже отримали енергетичні сертифікати В Україні активно розвивається ринок послуг із сертифікації енергоефективності будівель. Із початку 2020 р. енергоаудитори видали вже понад 700 енергетичних сертифікатів будівель. У сертифікатах визначено клас енергоефективності, технічний стан, а також рекомендації щодо термомодернізації будівель. Адже завдяки енергоефективним заходам можна зменшити комунальні платежі та суттєво підвищити комфорт у приміщеннях. Загалом, станом на 4 березня 2020 р. сертифікацію пройшли більше 2 тис. будівель, а саме: понад 770  житлових будинків; більше 400 громадських будівель; майже 380 навчальних закладів; понад 280 закладів охорони здоров’я; 110 дитячих садочків; близько 100 підприємств торгівлі; 9 готелів. Нагадуємо, що відпо

Читати повністю

2020-03-17: Держенергоефективності України

Майже 22 тис. українських родин заощаджують на електроенергії, встановивши сонячні панелі

Майже 22 тис. українських родин заощаджують на електроенергії, встановивши сонячні панелі Близько 22 тис. домогосподарств в Україні використовують «чисту» електроенергію, інвестувавши близько 450 млн євро у сонячні панелі (СЕСд). Загальна потужність встановлених СЕСд - понад 553 МВт. У ТОП-3 області, де нараховується найбільша кількість СЕС приватних домогосподарств, увійшли: Дніпропетровська – понад 2700; Тернопільська – більше 2000; Київська – майже 1800. Важливо зауважити, що попит домогосподарств на сучасні «чисті» технології стрімко зростає щороку. Так, майже 15 тис. родин перейшли на «чисту» електроенергію саме у 2019 році. Для порівняння ще у 2014 р. налічувалося лише близько 20 таких сімей. СЕСд також позитивно впливають на розвиток малої енергогенерації в країні, адже такі установки невеликої потужності розгалужені по всій країні

Читати повністю

2020-03-09: Держенергоефективності України

Оголошення щодо норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів відповідно до останніх законодавчих змін

Оголошення щодо норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів відповідно до останніх законодавчих змін Постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року №786 було затверджено Порядок нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві. Так, пунктом 17 даного Порядку, було визначено, що міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації здійснюють погодження норм витрат паливно-енергетичних ресурсів розроблених для потреб підприємства. 14 січня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 №1158 «Деякі питання нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів», що визнала такою, яка втратила чинність постанову Кабінету Міністрів

Читати повністю

2020-03-07: КМДА

Дорожньо-будiвельний сезон вже у розпалi. Роботи тривають у всіх районах столиці

Дорожньо-будiвельний сезон вже у розпалi. Роботи тривають у всіх районах столиці Враховуючи аномально теплу зиму і ранню весну, активний дорожньо-будiвельний сезон розпочався значно раніше, а нiж зазвичай. На сьогодні роботи тривають в усіх районах Києва. «Дорожники розпочали наступний етап робіт із капітального ремонту просп. С. Бандери – на ділянці мiж вул. Йорданською та просп. Оболонським у напрямку вул. О. Телiги. Триває будівництво вул. Довбуша, капітальний ремонт вул. Покровськоï та Микiльсько-Ботанiчноï. Сьогодні відновлюємо активнi роботи на вул. Пушкiнськiй на ділянці мiж вул. Толстого та б-ром Т. Шевченка, а також просп. Л. Гузара на ділянці вiд вул. Гарматноï до б-ру В. Гавела у напрямку Кiльцевоï дороги», – повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв. Інший важливий напрям робіт – ремонт тротуарів. Такi роб

Читати повністю

2020-03-06: КБУ

ХТО ПОБУДУВАВ КИЯНАМ 20 ТИСЯЧ НОВИХ КВАРТИР

ХТО ПОБУДУВАВ КИЯНАМ 20 ТИСЯЧ НОВИХ КВАРТИР «Мінфін» проаналізував, які забудовники можуть записати у свій актив досягнення минулого року. Хто будував більше, а хто залишив своїх інвесторів у розбитого корита. Серед 30 лідерів відзначено членів Ради директорів Конфедерації будівельників України: Інтергал-Буд, К.А.Н. Девелопмент, Perfect Group, GEOS, Ковальська Нерухомість, Київміськбуд, Royal House, Банк «Аркада», Пагода Як рахували За підрахунками «Мінфіну», у 2019 році в столиці було здано в експлуатацію 1,25 млн квадратних метрів житла або 20242 квартири. 30 будівельних компаній завершили будівництво і отримали належні документи хоча б на один будинок. Всього ж в Києві з'явилося 75 нових будинків. Для порівняння: впродовж 2018 року в експлуатацію ввели 77 будинків на 18300 квартири. Ми оцінили роботу київських будівельних компаній і склали їх рейтинг за обсягами зданих в експлуатацію «квадратів&ra

Читати повністю

2020-03-05: InterBuildExpo

Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo - епіцентр будівельного життя країни!

Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo - епіцентр будівельного життя країни! InterBuildExpo –  найбільша будівельна виставка країни та важливий професійний форум в галузі будівництва, архітектури, облаштування житла та проєктування. На виставці задаються тенденції галузі і вектори розвитку на цілий рік. Цього року на InterBuildExpo  вас чекають: Всі розділи архітектури, будівництва та дизайну у 3-х павільйонах Міжнародного виставкового центру та на відкритому виставковому майданчику. 600 компаній-учасниць представлять найбільшу в Україні експозицію будівельних матеріалів, послуг, виробів, що налічує більше 1000 будівельних брендів, а саме: матеріали та технології для будівництва, фасади, покрівлю, кераміку і сантехніку, віконні системи, двері і фурнітуру, будівельну техніку, озеленення, ландшафтний

Читати повністю

2020-03-02: BUDMIX and AFORUM

В Киеве пройдет конференция «Маркетинг строительных материалов»

В Киеве пройдет конференция «Маркетинг строительных материалов» 2-го апреля в Киеве, в Premier Hotel, пройдет конференция на тему: «Маркетинг строительных материалов». Отраслевой кейс-форум, объединит восемь профессионалов из сферы маркетинга ведущих компаний. Первая и беспрецедентная конференция для игроков рынков строительных материалов, на которой будут обсуждаться стратегии и инструментарий продвижения строительных материалов. Профессионалы из строительного рынка не только проведут лекции, воркшопы, но и поделятся своим опытом работы над проектами. Участие можно принять как в зале (форум будет проходить в Киеве), так и присоединиться онлайн. Программа конференции: - Регистрация участников, утренний кофе; Как правильно подобрать стратегию интернет-маркетинга для продвижения строительных материалов;

Читати повністю

2020-02-23: АрселорМіттал Кривий Ріг

«АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав гарячі випробування нової МБЛЗ-2

«АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав гарячі випробування нової МБЛЗ-2  «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав гарячі випробування нової двопозиційної установки піч-ківш і машини безперервного лиття заготовок № 2 (МБЛЗ-2). Паралельно підприємство виводить на проектну потужність машину безперервного лиття заготовок № 3 (МБЛЗ-3). Будівництво двох нових двопозиційних установок піч-ківш і МБЛЗ-2, 3 із загальною проектною потужністю 2,8 млн тонн на рік є одним з ключових інвестиційних проектів компанії. Його вартість складає понад 160 млн доларів. Постачальником основного технологічного обладнання для будівництва МБЛЗ-2, 3 є компанія SMS Group. Загалом постачальниками обладнання стали понад 25 великих міжнародних компаній, серед яких Siemens, Weihua, Borthhold і ін.Більше десятка різних місцевих підрядних організацій брали участь у цьому масштабному будівництві. На майданчику цілодобово працювали від 300 до 800 чоловік. У рамках всьог

Читати повністю

2020-02-22: 100realty.ua

Київській області дадуть на інфраструктуру 253 мільйони гривень

Київській області дадуть на інфраструктуру 253 мільйони гривень Державний фонд регіонального розвитку передбачив 253 млн гривень на реалізацію інфраструктурних проектів в Київській області в 2020 році. Про це стало відомо з розпорядження Київської ОДА. ОДА затвердила до співфінансування з обласного або місцевих бюджетів п'ять інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Відзначається, що 185 млн гривень задіють для реалізації нових проектів, які пройдуть конкурсний відбір, 12 млн гривень відійдуть на втілення проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету». Решта ж 55 млн гривень планують направити на реалізацію п'яти проектів будівництва, які були розпочаті в минулі роки в області. В основному проекти регіонального розвитку стосуються будівництва нових шкіл, дитячих садів і спортивних стадіонів.

Читати повністю

2020-02-22: Міністерство інфраструктури України

Оголошено переможця тендеру на будівництво запорізького мосту

Оголошено переможця тендеру на будівництво запорізького мосту У результаті проведення тендеру держава економить близько 400 млн грн. 21 лютого 2020 року за результатами оголошеної Службою автомобільних доріг у Запорізькій області тендерної процедури з визначення генеральної підрядної організації по об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі (автомобільна дорога загального користування державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)», електронною системою «Prozorro» визначено переможця. З пропозицією 11,918 млрд грн, переможцем визначено компанію «Onur Taahhut Tasimacilik İnsaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi». Очікувана вартість предмету закупівлі на початок проведення тендерної закупівлі становила 12,340 млрд грн. Авт

Читати повністю

2020-02-19: Аquacity

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты?

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты? Поздравляем Вас с решением обновить Вашу ванную комнату безрамной стеклянной душевой кабиной! Ваша новая кабинка непременно добавит красоты Вашей ванной комнате и ценности Вашему дому. Мы знаем, что любой проект по переоборудованию может показаться немного пугающим, поэтому мы собрали некоторые указания для того, как облегчить процесс планирования и обеспечить как можно более быстрый и плавный процесс установки. Еще до того, как вы решите выбрать кабинку, вот самые полезные советы которые непременно помогут вам: Выберите подходящий макет для вашего нового душа;

Читати повністю

2020-02-17: KIFF 2020

Футуризм та взаємодопомога: що покажуть на KIFF 2020 у лютому

Футуризм та взаємодопомога: що покажуть на KIFF 2020 у лютому Цей рік ніби навмисне виявився  довшим на один день, щоб головна меблева подія країни вразила всіх причетних до неї розмахом та насиченою програмою. 26 – 29 лютого 2020 Київський Міжнародний Меблевий Форум вкотре збирає на платформі МВЦ найголовніших гравців українського та міжнародного інтер’єрного ринку. І цьогоріч всій інтер’єрній спільноті пропонується стати амбасадорами інтер’єрного футуризму, адже 26-й форум пройде під темою Space Aesthetic. Футуристична естетика, космічний простір як спільна домівка людства, пошук локальної ідентичності  у вимірі глобалізму – ці мотиви пронизуватимуть не тільки експозицію, але і лекторій дизайнерського простору Aesthetic space. Постійний куратор проекту видавець Ірина П

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Теплоизоляция подвалов

Подарунок домашньому улюбленцю

Как утеплить подвал?

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Тепла підлога

До опалювального сезону готуйсь!

Канадська каркасно-панельна технологія «Екопан» оптимальне рішення для малоповерхового домобудування

Камінний вентилятор

Як можна легко та зручно забити малі та тонкі цвяхи?

Відео

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена

Монтаж облицювання фасаду. Правила

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Криволинейные конструкции

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Перший ряд блоків YTONG

Монтаж софітів

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Теплоізоляція пласких дахів