Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2021-02-22 - Traidenis

Модулі литовської фірми «Traidenis» – найкращий спосіб очищення стічних вод малих населених пунктів

Наразі в Україні гостро стоїть проблема очищення стічних вод в малих населених пунктах. Так, за інформацією Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту міського господарства, 60 селищ міського типу та 648 селищ загалом так чи інакше мають значні проблеми з цим. Основні причини – застаріла інфраструктура, недостатність фінансування,  відсутність планів на регіональному рівні.

УСПП вже не перший рік співпрацює в рамках українсько-литовської ділової ради із колегами з Вільнюсу щодо розроблених в Литві модульних технологій очисних споруд для приватних будинків і невеликих міст до 10 тис. жителів з тим, щоб застосувати їх в Україні.  Пілотні проекти за участі партнерів розроблялися на базі продукції литовської фірми «Traidenis» для двох містечок в Одеській та Чернівецькій областях.  «Гнучке» каналізування за допомогою модульних систем, яке може бути як і розширене, так і зменшене – найкращий вихід для багатьох українських населених пунктів. Цей принцип апробований та довів свою ефективність часом в Литві та інших країнах Євросоюзу.

Про це йшла мова на on-line семінарі «Очищення господарсько-побутових стічних вод малих населених пунктів. Впровадження сучасних технологічних рішень» з представниками об’єднаних територіальних громад. Захід організований УСПП, а участь у ньому взяли представники Литви, Міністерства розвитку громад та територій України, обласних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, агенцій регіонального розвитку, комунальних підприємств, будівельних та проектних організацій.

Учасники зауважили, що часто малим населеним пунктам, ОТГ не під силу утримувати очисні споруди, котрі є дорогими,  або ж обслуговувати вже наявні, що є застарілими. Потрібні сучасні – недорогі та  зручні технології. 

Такими технологіями можуть стати литовські «Traidenis».  Це установки глибокої біологічної очистки, в основі роботи яких  – життєдіяльність аеробних мікроорганізмів. Ступінь очистки досить високий – до 98%. На виході із таких систем – технічна вода без кольору та запаху, яка може відводитися у грунт, зливову каналізацію, природні водойми чи використовуватися повторно – для поливу. 

Це важливо, адже за даними того ж Інституту міського господарства, щонайменше 8 регіонів України потерпають через брак прісної води, зокрема до 234 тисяч українців так чи інакше залежать від води, котру привозять (не місцеві джерела).

«Подібні установки обладнуються в тих місцях, де відсутня можливість приєднання до централізованих каналізаційних мереж. Для селищ є модульні установки NV 2, котрі компонуються в залежності від потреб села чи містечка. Можливо регулювати навантаження, кількість підключень тощо. Головне – для кожного населеного пункту є окреме технологічне рішення», – зазначив технічний директор литовської компанії ЗАТ «Трайдяніс» Гінтарас Вінікайтіс.

 «Перспективною є сонячна «сушка» каналізаційного мулу, що потім може використовуватися як паливо. Теплота згоряння – 14,5 мегаджоулів. Це може бути застосовано на вугільних ТЕЦ, на цементних заводах тощо», – розповів завідуючий відділом технологій альтернативних палив Інституту газу НАН України Костянтин П’яних.

Учасники семінару підсумували: ОТГ потрібно посилювати співробітництво між окремими громадами щодо водопостачання та каналізування. На місцевому рівні необхідно розробляти відповідні схеми, що корелювалися б із загальнодержавною політикою. Науковці, ділові організації, УСПП  активно сприятимуть цьому процесу, а литовські партнери готові надавати технології, пропонувати відповідні рішення для кожного окремого випадку.

«Ми очікуємо, що за результатами семінару підготуємо окрему «дорожню карту» разом з Мінрегіонбудом, зацікавленими представниками місцевих громад та нашими литовськими партнерами,  і це стане початком системної роботи щодо проблем із каналізуванням в областях», – підсумував захід перший віце-президент УСПП, співголова українсько-литовської ділової ради Сергій Прохоров.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2021-03-04: Дорбуд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Дорбуд

Дорбуд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ДорбудДорожно-строительная компания «DorBud» оказывает полный спект

Читати повністю

2021-03-03: ВіпЕлектро

Електромонтаж у квартирі: 3 питання, які обов'язково потрібно поставити підряднику

Електромонтаж у квартирі: 3 питання, які обов'язково потрібно поставити підряднику Один з основних етапів ремонту квартири – проведення електромонтажних робіт. Вони виконуються по вже потинькованих або по первинно підготовлених стінах. Якісний електромонтаж є гарантією безпеки в домі й    безвідмовної роботи техніки. Ми поговорили з фахівцями компанії ВіпЕлектро, яка вже понад 10 років робить монтаж у приміщеннях. Вони підказали, про що треба запитати у підрядника, аби результат його праці справдив ваші очікування.  Від чого залежать ціни на електромонтажні роботи

Читати повністю

2021-03-02: Фабрика заборов Гардиан

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Фабрика заборов Гардиан

Фабрика заборов Гардиан

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Фабрика заборов ГардианСпециализируемся на производстве глянцевых бетонных заборов. Они значительно отличаются от привычных нам еврозаборов, хотя внешне и похожи.   Два существенных отличия: 1. красивая глянцевая поверхность; 2. четкая геометрия плиты.   Это достигается иной технологией производства. Глянцевые заборы выдерживаются не менее суток в специальных АБС формах, в отличие от старой технологии еврозаборов - быстрой распалубки.   Самое приятное - цена на глянцевые еврозаборы осталась практически прежней.   Плита изначально светло-серая. Чтобы придать завершенный вид забору, предлагаем услуги профессиональной декоративной покраски по технологии ArtStone. С помощью специальных техник (нанесение фона, тонирование и т.д.) возможна имитация натурального камня или дерева -

Читати повністю

2021-02-26: Грузчики Киев

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Грузчики Киев

Грузчики Киев

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Грузчики КиевУслуги грузчиков в Киеве. Доставка и занос строительных материалов. Вызов грузчиков круглосуточно. А также услуги грузового транспорта. Грузоперевозки от 1 до 10 тонн.

Читати повністю

2021-02-25: ДБНУ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ДБНУ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ДБНУПортал будівельної тематики: проектування, ЖК. ремонт.

Читати повністю

2021-02-24: Компания Contractpol

Контракт Пол расширяет ассортимент ПВХ плитки

Контракт Пол расширяет ассортимент ПВХ плитки Компания "КонтрактПол" https://contractpol.com.ua/расширяет ассортимент ПВХ плитки. Теперь в наличии инновационный продукт Grabo Domino SPC , который используется для отделки как коммерческих, так и жилых помещений. Отличный выбор для тех, кому нужен долговечный и эстетичный пол! Структура Grabo Domino SPC Верхний слой плитки PUR обеспечивает надежную защиту от пятен, грязи и потертостей. Пол в течение длительного времени будет выглядеть аккуратно и эстетично. После чего идет защитный слой с чистого ПВХ для защиты плитки от износа. Третий слой - декоративный (дизайн). В основе изделия высокопрочный композит из прессованного камня, способный выдерживать интенсивные удары и нагрузки. Особенности плитки Grabo Domino SPC Плитка Grabo Domino SPC произведена из безопасных, экол

Читати повністю

2021-02-24: OakShop

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму OakShop

OakShop

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму OakShop

Читати повністю

2021-02-24: ТОВ \"БУТІЛ УКРАЇНА\"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ \"БУТІЛ УКРАЇНА\"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ \"БУТІЛ УКРАЇНА\"Постачання бутілкаучукових герметиків у формі стрічок та шнурів англійської фірми HS Butyl 

Читати повністю

2021-02-22: Торговый дом «SOKOL»

Какие преимущества применения гофрированной трубы?

Какие преимущества применения гофрированной трубы? Среди электриков и обычных любителей сделать все самостоятельно гофротруба не пользуется уважением. Её часто называют лишней, бесполезной или даже “повышающей вероятность возгорания кабеля”. Иногда даже распространяют теории заговоров, что необходимость применения гофротрубы продвигают в правила монтажа только из-за того, что у кого-то на высоких постах есть собственное производство.   Есть ли у гофротрубы хоть какие-то преимущества?   На самом деле гофрированная труба из негорючего электротехнического ПВХ появилась на свет не просто так. Она километрами используется на самых разных объектах, и имеет одну единственную функцию - защитить кабель от механических повреждений. Поэтому утверждения, что гофротруба не способна полностью потушить горящий кабель - полностью бессмысленны. Гофрированная пластиковая

Читати повністю

2021-02-22: Traidenis

Модулі литовської фірми «Traidenis» – найкращий спосіб очищення стічних вод малих населених пунктів

Модулі литовської фірми «Traidenis» – найкращий спосіб очищення стічних вод малих населених пунктів Наразі в Україні гостро стоїть проблема очищення стічних вод в малих населених пунктах. Так, за інформацією Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту міського господарства, 60 селищ міського типу та 648 селищ загалом так чи інакше мають значні проблеми з цим. Основні причини – застаріла інфраструктура, недостатність фінансування,  відсутність планів на регіональному рівні. УСПП вже не перший рік співпрацює в рамках українсько-литовської ділової ради із колегами з Вільнюсу щодо розроблених в Литві модульних технологій очисних споруд для приватних будинків і невеликих міст до 10 тис. жителів з тим, щоб застосувати їх в Україні.  Пілотні проекти за участі партнерів розроблялися на базі продукції литовської фірми «Traid

Читати повністю

2021-02-21: ART Rynva ФОП Дутко Назарій Ігорович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ART Rynva ФОП Дутко Назарій Ігорович

ART Rynva ФОП Дутко Назарій Ігорович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ART Rynva ФОП Дутко Назарій ІгоровичArt rynva ВИРОБНИК АВТОРСЬКИХ СИСТЕМ ПОКРІВЛІ, ВОДОВІДВЕДЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ

Читати повністю

2021-02-20: ТОВ "ПРОМТЕХБУД"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "ПРОМТЕХБУД"

ТОВ   "ПРОМТЕХБУД"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "ПРОМТЕХБУД"Успешно работающая компания с 20 летним стажем в сфере строительно-ремонтных работ. Основным направлением, которой является строительство коттеджей с благоустройством прилагающей к дому территории, так и ремонт квартир и офисов

Читати повністю

2021-02-20: VDS-CENTER

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму VDS-CENTER

VDS-CENTER

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму VDS-CENTERVDS-CENTER. Все для скважины. Центр комплектации, где в одном месте Вы можете укомплектовать материалами для бурения и обустройства свою скважину. У нас есть все: от зажимов, переходников, до насосного и бурового оборудования. Реальное наличие товаров на складе, что выгодно нас отличает от многочисленных интернет-магазинов.

Читати повністю

2021-02-19: ООО "Люкс Металл"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Люкс Металл"

ООО "Люкс Металл"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Люкс Металл"Компания «Люкс Металл» - это команда профессионалов, занимающаяся производством изделий из нержавейки любого типа и уровня сложности. Наше предприятие расположено в г. Днепр, но нашими клиентами могут стать не только днепряне, но и жители любого региона Украины.   «Люкс Металл» специализируется на изготовлении изделий из нержавейки – прочного и долговечного материала, который очень востребован в строительстве, архитектуре и дизайне. В наших цехах обрабатывается сталь марок AISI 304, 309, 310S, 316L, 316Ti, 321, 409, 430, 420, 410, 202, 201. Мы работаем со всеми видами металлопроката из нержавеющей стали, используем современное оборудование и осуществляем полный цикл работ по обработке, гибке, сварке, и шлифовке.

Читати повністю

2021-02-18: Унітех Бау

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Унітех Бау

Унітех Бау

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Унітех БауМи компанія «УНІТЕХ БАУ» Вже 29 років компанія «УНІТЕХ БАУ» впроваджує кращі європейські технології на об’єктах різного призначення в міському та приватному будівництві і ми завжди налаштовані на забезпечення наших клієнтів: Оптимальними технічними рішеннями; Надійним обладнанням; Якісними послугами; Кращими умовами співробітництва⠀ Ми працюємо з опалювальним та сантехнічним обладнанням європейських виробників, репутація яких по рівню техніки, її надійності та якості загальновизнана у всьому світі, та вже давно з нашою допомогою відома і в Україні Ми реалізуємо всі рішення для опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції і кондиціонування 29 років успішної роботи, більше 450 успішних проектів - вагомий аргумент вибору.

Читати повністю

Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Как утеплить подвал?

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты?

Як правильно приклеювати паркет

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Паз-гребінь

Маленька квартира. Колір має значення

ЕКОДИЗАЙН: СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ТА КОМФОРТ

Відео

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

КНАУФ-Трибон

Теплоізоляція пласких дахів

Монтаж облицювання фасаду. Правила