Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2021-12-29 - ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

ІБК ОБРІЙ: обіцяне дорівнює зробленому!

Нещодавно, в один із найчарівніших днів року - День Святого Миколая, Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» відзначила свій сьомий День народження. Чого вдалось досягти компанії за цей період та наскільки допомагає у роботі магія чарівного розповіла в інтерв`ю Вікторія Попович - директор ІБК ОБРІЙ.

Вікторіє, яким є ІБК ОБРІЙ сьогодні? Назвіть три слова, які, на вашу думку, найточніше характеризують компанію.

- ІБК ОБРІЙ сьогодні це НАДІЙНІСТЬ, ВИВАЖЕНІСТЬ та ДИНАМІЧНІСТЬ. Нашу надійність засвідчує визнання споживачів, адже два роки поспіль ІБК ОБРІЙ визнана найкращою на ринку нерухомості України саме за вибором споживача. Динамічність, бо ми не гальмуємо й не зупиняємось, а впевнено рухаємось вперед обраним курсом. Виваженість в тому, що до кожного свого рішення, як і до будь-якої задачі, підходимо вдумливо та обмірковано. Це і є «три кити» ефективної роботи компанії.

На сьогодні в портфелі ІБК ОБРІЙ чотири успішно реалізованих проєкти. Один з них - комплексної забудови на чотири пускові комплекси та багатофункціональний медичний центр MIRUM. Всі об’єкти були введені в експлуатацію вчасно, згідно з заявленими термінами. І все-таки, яке найбільше досягнення компанії? Та в чому секрет успіху?

- Найбільше досягнення компанії - другий рік поспіль бути вибором споживача. Адже якщо нас обирає споживач, значить ми виправдовуємо його очікування – робимо саме той продукт, який відповідає його критеріям вибору об’єктів нерухомості. Безперечно, це стало реальністю завдяки злагодженій роботі всієї команди спеціалістів ІБК ОБРІЙ та обґрунтованому й виваженому плануванню по всіх напрямках роботи над об’єктом. Планування є основою впевненості в результаті.

Ми щоразу підвищуємо рівень наших об’єктів. Будуємо гармонію та комфорт для людей, які цінують свободу вибору. Тобто, в кожен наш новий проєкт ми стабільно привносимо щось нове та цікаве, задовольняючи зростаючі потреби сучасного ринку. Звісно, згадаю наше незмінне дотримання заявлених термінів та заявленої якості. І ось маємо ті складові, завдяки яким і вдалося отримати звання «Вибір споживача», навіть двічі. Сподіваюсь, що це звання ми збережемо за собою й надалі, бо не збираємося змінювати пріоритети своєї роботи.

Які сильні сторони та конкурентні переваги має ІБК ОБРІЙ як компанія-девелопер?

- Ми не женемося за кількістю. Наш пріоритет - якість і строки. Щороку компанія вводить в експлуатацію 2-3 об’єкти. І це є стабільністю. Можливо, ми збільшимо цю кількість, якщо, підкреслю, цьому сприятимуть умови ринку та ситуація в країні, а головне буде розуміння, що ми не зрадимо своєму правилу «обіцяне дорівнює зробленому!». В іншому випадку ми залишатимемося в тих обсягах і продуктах, які зможемо подужати й не підвести свого споживача.

Відомо, що День народження Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» збігається з Днем Святого Миколая. Чи допомагає вам у роботі магія цього чарівного свята?

- Випадковості не випадкові. Проте виключно на дивах досягти намічених результатів не можливо. Для цього, перш за все, необхідна наполеглива праця. Однак саме віра в душі допомагає нам впоратися із завданням у будь-якій ситуації, яка б задача перед нами не стояла.

Якими були основні етапи становлення компанії?

- На старті найпершим завданням було – налагодити роботу надійної команди. Протягом пройденого шляху, ми сформували для себе чітке розуміння продукту, який хочемо випускати на ринок, чим радувати людей та прикрашати місто. Вибудували технологію всіх процесів, у тому числі зважене фінансово-економічне моделювання об’єктів. І тільки підібравши всі ці важелі, вдалося запустити всі коліщатка, і компанія зажила, запрацювала й почала виготовляти той продукт, який ви сьогодні бачите.

Ваші побажання колективу з нагоди Дня народження компанії.

- Ніколи не боятися ініціативи, бути креативними, завжди ділитися своїми думками та роздумами. Пам’ятати, що колектив - велика родина. Тут є друзі – люди, які завжди вислухають, підтримають та допоможуть – все для того, аби співробітники почувалися комфортно, відчували, що вони захищені, почуті та зрозумілі. Звідси й особиста ефективність кожного і спільна злагоджена робота всієї талановитої команди.

І звісно, віри в чудеса! Бо якщо вже випала нам така магія, що День народження Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» збігається з Днем Святого Миколая, хочу побажати всім співробітникам великих та маленьких див.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2022-01-17: Укрбудсвит Белая Церковь

Установка металлических дверей в подъезде

Укрбудсвит Белая Церковь

Установка металлических дверей в подъездеОфициальное представительство Укрбидсвит в Белой Церкви специализируется на установке металлических дверей с домофоном на входе в подъезд. Металлические двери могут быть установлены с нуля или же произведена замена старых на новые. Наиболее часто заказывают замену металлопластиковых дверей в подъезде на металлические в городе Белая Церковь. Услуга по установке металлических входных в подъезд дверей может быть предложена в любой сезон года. Причин установки металлических дверей в подъезд множество. Начиная от того, что двери из металла на много надежнее и их куда сложнее взломать по сравнению с металлопластиковыми. К тому же их проще обслуживать и срок работы длится десятилетиями. Предлагаемые компанией Укрбудсвит металлические двери изготавливаются на соб

Читати повністю

2022-01-14: ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

ІБК ОБРІЙ: Оксана Безсмертна - найкращий працівник року

ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

ІБК ОБРІЙ: Оксана Безсмертна - найкращий працівник рокуЗа  підсумками 2021 року Оксана Безсмертна, керівник кошторисного відділу Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» визнана найкращим працівником року. 2021-й для компанії ознаменувався введенням в експлуатацію двох об’єктів житлової нерухомості й клініки MIRUM

Читати повністю

2022-01-05: Авікон

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Авікон

Авікон

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АвіконВіконна компанія  "Авікон" - продаж та встановлення пластикових та алюмінієвих вікон в приватні будинки, котеджі. В нашому  шоу-рум представленні зразки самих сучасніх вікон. Демонстраційні стенди - якісного монтажу згідно ДСТУ    

Читати повністю

2022-01-04: Маркет Ворот

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Маркет Ворот

Маркет Ворот

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Маркет ВоротНаши услуги: продажа и установка автоматических гаражных ворот Алютех, автоматика для ворот откатных, распашных, гаражных; установка и продажа шлагбаумов; перегрузочное оборудование; защитные ролеты. https://marketvorot.com/

Читати повністю

2022-01-03: Raymark

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Raymark

Raymark

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму RaymarkОфициальный и единственный представитель фабрики Raymark Photonics на территории Украины. Основное направление деятельности фабрики — разработка и производство лазерного и фрезерного оборудования для обработки металлов, дерева, пластика, гранита и других материалов. Компания производит лазерные и фрезерные граверы, оборудование для резки металлов, лазерные маркираторы и оборудование лазерной сварки. Представительство Raymark Ukraine расположено в Харькове. Имеет демонстрационный зал, инженерный центр для подготовки оборудования и штат опытных профессионалов в сфере ЧПУ оборудования. Инженерный центр обеспечивает высокое качество поставляемого оборудования и гарантирует бесплатную техническую поддержку 24/7. Компания Raymark Photonics была основана в 1998 году как инженерно-производственная фирма, занимающаяся разработкой систем управления для ЧПУ оборудования. В настоящее вре

Читати повністю

2021-12-29: ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

ІБК ОБРІЙ: обіцяне дорівнює зробленому!

ІБК ОБРІЙ: обіцяне дорівнює зробленому!Нещодавно, в один із найчарівніших днів року - День Святого Миколая, Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» відзначила свій сьомий День народження. Чого вдалось досягти компанії за цей період та наскільки допомагає у роботі магія чарівного розповіла в інтерв`ю Вікторія Попович - директор ІБК ОБРІЙ. Вікторіє, яким є ІБК ОБРІЙ сьогодні? Назвіть три слова, які, на вашу думку, найточніше характеризують компанію.

Читати повністю

2021-12-29:

Знаете ли вы преимущества работы клининг-менеджером?

Знаете ли вы преимущества работы клининг-менеджером? Клининг-менеджеры — они повсюду: школе, на предприятии, в офисе или в торговом центре, в каждой отрасли есть уборщики. Это профессия, которая крайне востребована на рынке и в то же время часто недооценивается.  Официально вам не нужна квалификация, чтобы работать в этой профессии. Это и есть основное преимущество. Если вас интересует вакансии уборщица Днепр предложит множество вариантов. Наиболее интересные предложения можно встретить на OLX Работа. Работа клининг-менеджером — повод для гордости

Читати повністю

2021-12-28: Сімакс Україна

Як вибрати заклепочник?

Як вибрати заклепочник? Фіксація деталей та механізмів з металу може здійснюватися різними способами. Один із найпростіших, швидких та ефективних методів – кріплення заклепками. Для цього в арсеналі майстра має бути надійний заклепочник, здатний забезпечити максимальний ступінь фіксації кріплень. Критерії вибору заклепочника Заклепочники затребувані у багатьох сферах, проте найчастіше ці інструменти задіяні у будівництві. Без них не обходиться зведення металевих огорож, обшивка стін фасадів будівель та інші роботи, що вимагають максимальної точності при установці кріпильних елементів. Для виконання робіт різного ступеня складності на ринку представлений великий вибір устаткування. Правильно вибрати модель охочі

Читати повністю

2021-12-27: Производственное Унитарное Предприятие «Скайпрофиль»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Производственное Унитарное Предприятие «Скайпрофиль»

Производственное Унитарное Предприятие «Скайпрофиль»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Производственное Унитарное Предприятие «Скайпрофиль»Команда «Скайпрофиль» – эксперты с 10-летним опытом Наш профиль – это:

Читати повністю

2021-12-27: Зелений Забор

Монтаж Зеленої Огорожі цілий рік, взимку також

Зелений Забор

Монтаж Зеленої Огорожі цілий рік, взимку такожМонтаж Зеленої Огорожі цілий рік, взимку також. Докладніше дивись на сайті https://zz.in.ua/

Читати повністю

2021-12-23: BRB

Малярные работы – как обновить стены и потолок?

Малярные работы – как обновить стены и потолок?   Малярные работы в Киеве и Киевской области используются для внутренней отделки стен, откосов, потолков и других поверхностей для того, чтобы придать им с помощью декоративного покрытия эстетичный внешний вид, защитить от воздействий воды и конденсата, а также улучшить санитарно-гигиенические параметры помещения. Они включают в себя полный перечень технологических операций по подготовке поверхностей и нанесению финишного слоя лакокрасочных материалов. Для качественной отделки и длительного срока службы мы рекомендуем использовать профессиональные бригады мастеров и опытных прорабов, которые выполнят все работы с минимальными потерями времени. Цена на малярные работы в Киеве

Читати повністю

2021-12-21: Біла Вежа Груп

Наші проєкти серед найкращих: огляд новобудов Білої Церкви

Біла Вежа Груп

Наші проєкти серед найкращих: огляд новобудов Білої Церкви

Читати повністю

2021-12-21: Cvetkof

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Cvetkof

Cvetkof

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму CvetkofCлужба доставки цветов "Цветкоф" занимается доставкой свежих цветов самого лучшего качества тем людям, которые важны для вас. Мы следим за новинками во флористике и создаем букеты, которые передадут ваши мысли и чувства. Все, что вы найдете в нашем каталоге, подобрано с любовью и понравится даже самым капризным особам.   Мы обращаем внимание не только на сами цветы, но и на приятный сервис, которым вы останетесь довольны. Нам важно, чтобы адресаты подарков стали чуть счастливее, а наши клиенты остались довольны тем, что подарили им капельку радости.   Мастерская флористики "Цветкоф" создает премиум-букеты и заботится о комфорте получателя и отправителя. На этой странице мы отвечаем на самые распространенные вопросы наших клиентов.

Читати повністю

2021-12-17: Старелектро

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Старелектро

Старелектро

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СтарелектроКомпанія «Старелектро» була зареєстрована у 2007 році, має ліцензію на електромонтажні роботи, дозволи на експлуатацію автопідйомників. Весь персонал компанії пройшов навчання (електромонтери, водії автовеж, оператори робочої платформи автопідйомника).Основні послуги:• Проектування та монтаж мереж вуличного освітлення;• Оренда автовеж з вильотом стріли 18, 22, 23, 26, 27, 28, 30, 32, 35, 43, 46, 51 м;• Оренда спецтехніки (самоскидів, снігоприбиральників, екскаваторів з навісним обладнанням);• Обрізання дерев;• Прибирання снігу;• Роботи на висоті (у тому числі нестандартні).Працюємо за готівковий та безготівковий розрахунок.

Читати повністю

2021-12-15: ООО "Фомальгаут-полимин"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Фомальгаут-полимин"

ООО "Фомальгаут-полимин"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Фомальгаут-полимин"Компания FOMALGAUT-POLIMIN — национальный лидер среди украинских производителей сухих строительных смесей. Продукция ТМ POLIMIN — это украинские сухие строительные смеси и лакокрасочные материалы, которые первыми вышли на международный рынок. Компания производит высокотехнологичные продукты, которые полностью соответствуют нормативам и стандартам ЕС. Благодаря разработке современных инновационных продуктов и внедрению системы контроля качества на всех стадиях производственного цикла ТМ POLIMIN завоевала доверие потребителей, как в Украине, так и в Европе и широко применяется для строительства объектов, реконструкции и ремонта зданий коммерческого и технического назначения.

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Проектирование системы вентиляции: что нужно знать

Основа – це гарна підготовка

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Інструменти, необхідні для фарбування

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты?

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Сферы применения пенополистирола

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Камінний вентилятор

Відео

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Кладка блоків YTONG

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Монтаж софітів