Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2021-04-23 - ТОВ Тіко

Вибираємо кондиціонер: 7,5 простих кроків + 1 лайфхак від продавця

Крок 0,5. Що я маю знати про кондиціонери насамперед?

Треба розуміти принцип дії кондиціонера — де він бере холод або тепло. Умовно кондиціонер можна уявити як закільцьований трубопровід. З одного боку кільця знаходиться зовнішній блок, а з протилежного — внутрішній блок. По трубопроводу циркулює холодоагент (фреон). Циркулювати його примушує компресор, який стоїть на одній гілці трубопроводу, а на іншій — клапан ТРВ (терморегулюючий вентиль). Для генерації тепла або холоду компресор перекачує фреон з однієї гілки в іншу, а клапан може регулювати тиск в обох гілках. В зоні з високим тиском фреон нагрівається, а в зоні з низьким тиском він випаровується і охолоджується. Завдяки цьому у внутрішньому блоці утворюється холод, а в зовнішньому в цей час стає гаряче. Або навпаки.

Ця фізика процесу дає користувачу головну перевагу — економію. Електроенергія витрачається на роботу кондиціонера і вентиляторів. Натомість кількість тепла або холоду утворюється в 3-5 разів більша, за витрачену електроенергію. При коефіцієнті енергоефективності по холоду 3,51 на кожний використаний 1 кВт електроенергії ви отримуєте 3,51 кВт холоду. Те ж саме стосується тепла. Ось чому використання кондиціонера ефективніше за використання калорифера. Кожний кондиціонер має власний коефіцієнт енергоефективності по холоду (EER) та по теплу (COP).

Чим вищий коефіцієнт, тим значніша економія.

Крок 1. Отож — треба кондиціонер. З чого почати?

Будь-який продавець запитає вас про дві речі: площа та висота приміщення. Один кіловат потужності холодоутворення кондиціонера зможе "обслужити" 10 квадратних метрів площі приміщення. При висоті приміщення понад стандартні 2,7 м треба врахувати збільшення об’єму приміщення. Нюанс: якщо кондиціонер працюватиме переважно на охолодження, то при високій стелі кондиціонер можна монтувати на висоті 2,7 м. В такому випадку він буде охолоджувати зону, в якій люди знаходяться. Повітря під стелею лишатиметься теплим.

Крок 2. І все? Цього достатньо для вибора?

Ні. Після цього треба врахувати додаткові джерела тепла.

Для останнього поверху треба врахувати прогрів даху влітку і нагрівання стелі. Один квадратний метр дасть нам навантаження в 100 Вт. Сонячна сторона? Додаємо 20-30%. Є жалюзі чи захисна плівка на вікнах? Вони зекономлять 10-15%. Стіни не утеплені? Додаємо 5-10%.

Нюанс: моделі кондиціонерів випускаються з кроком потужності в 1 кВт (10 кв. м. приміщення), тому в більшості випадків вікнами чи неутепленими стінами нехтують.

Нюанс 2: для першого поверху може бути корисна функція осушення приміщення (підвал з прокладеними інженерними мережами часто є джерелом підвищеної вологості).

Крок 3. Як щодо офісного приміщення?

Багато офісної техніки? Тоді варто збільшити потужність на 1-2 кВт. Панорамні вікна? Додаємо 1 кВт на кожні 2 кв. м. вікна.

Крок 4. Потужність відома. Почнемо обирати модель?

Так. Давайте оберемо виробника і модель кондиціонера.

Моделі мають певний індекс. Деякі виробники в індексі вказують холодопродуктивність, яка вимірюється в BTU (БТО — Британська теплова одиниця) (5, 7, 9, 12, 18, 24 BTU).

1 BTU/годину = 0,2931 Вт. Відповідно, якщо в індексі вказано 7, то це означає, що даний кондиціонер має потужність 7000 х 0,2931 = 2052 Вт, або 2,05 кВт. Він розрахований в середньому на приміщення площею 20 м2. (Пам’ятаєте? 1 кіловат потужності = 10 м2 приміщення.)

Спеціально для вас я порахував співвідношення між BTU та площею. Записуйте. Не дякуйте. 5 BTU = 15 м2, 7 = 20, 9 = 26, 12 = 35, 18 = 52, 24 = 70 м2.

У BTU свою техніку маркують наступні виробники: Cooper & Hunter, Electrolux, Toshiba, Neoclima, Leberg, LG, Zanussi, Ballu.

Деякі виробники одразу в маркуванні вказують орієнтовну площу приміщення, на яку розрахована спліт-система (20, 25, 35, 50, 60 м2 тощо). Наприклад Daikin, Sakata, Mitsubishi.

А Panasonic та Carrier  використовують одну або іншу систему маркування, залежно від марки кондиціонера.

Нюанс: якщо після розрахунків перед вами постав вибір між слабшою або потужнішою моделями, то беріть потужнішу. Це знівелює можливі неточності в розрахунках чи екстремальні умови експлуатації.

Отже ми наблизились до вибору виробника. Одразу виникає питання, чи варто переплачувати за бренд? Я стверджую, що ні, не варто. Варто платити справедливу ціну за якість. І у випадку з кондиціонерами ми як раз зустрічаємо ситуацію, коли продукція відомих виробників коштує дорожче. І це справедлива ціна якості. Якості вузлів та агрегатів, якості електроніки та пластику, якості зборки та комплектування. Якість набута роками досліджень, експериментів та вдосконалень. Для покупця (тобто для вас) це може й звучить як звичайна рекламна фраза. Всі так пишуть, думаєте ви. Дійсно, пишуть всі. Але чому не всі кондиціонери тоді можуть працювати по п’ятнадцять років поспіль?

Експлуатаційний строк кондиціонерів економ-сегменту становить 5-7 років приблизно. Кондиціонер з дорожчого сегмента цілком здатен служити 15 років і більше.

Сплачуючи за якість ви отримуєте досвід, і досвід ви отримуєте безкоштовно.

Крок 5. Добре. А як щодо інверторного кондиціонера? Воно того варто, чи ні?

Інверторні кондиціонери коштують відсотків на двадцять дорожче. А інколи і вдвічі дорожче. Але діапазон від’ємних температур, при яких вони можуть працювати на обігрів більший. Інверторні спліт-системи можуть працювати при -150С. А деякі і при -250 — -300С. Тоді як звичайний кондиціонер знаходиться в групі ризику при температурі нижчій ніж -50С. Окрім цього, при купівлі інверторного кондиціонера, ви почнете заощаджувати вже в день першого його включення. Бо він використовує на 30% менше електроенергії. В Україні це має значення, приймаючи до уваги, що вартість електроенергії залежить від обсягів її споживання.

Отже мій вердикт — воно того варто.

Крок 6. Монтаж кондиціонера

Поки ви домовляєтесь з продавцем щодо доставки новенького кондиціонера вам додому, домовтесь одразу про його монтаж. Хай продавець прийшле свою бригаду монтажників. Так ви уникнете ситуації, коли у випадку несправності продавець і монтажник будуть скидати вину на іншу сторону, а вам доведеться занурюватись у деталі, щоб дістатись правди.

Місце для монтажу внутрішнього блока ви зможете вибрати разом з монтажниками. Вони прослідкують за зручним відводом конденсату, а ви зверніть увагу на напрямок повітряного струменя в приміщенні. Щоб вам не перебувати потім весь час на протязі, щоб між кондиціонером та стелею було не менше 10 см простору, щоб від кондиціонера до найближчої горизонтальної поверхні залишилось 70 см - 1 м.

Якщо ви мешкаєте на першому поверсі, захистіть зовнішній блок спліт-системи від недоброзичливців. Наприклад кліткою, чи дугами, які не дозволять зняти прилад. Але подумайте про замок, щоб можна було дістатись до зовнішнього блока для щорічного обслуговування.

Крок 7. Експлуатація

Як і будь який предмет інтер’єра, ваш кондиціонер потребує елементарного догляду. Під час домашнього прибирання витирайте з нього пил, промийте водою фільтри грубої очистки. Раз на рік, наприклад навесні, замовте технічне обслуговування. Монтажники промиють зовнішній блок, перевірять об’єм фреона в системі, стан агрегатів. І не забувайте час від часу міняти батарейки в пульті.

Ну і в якості післямови запам’ятовуйте мій лайфхак (або життєву мудрість, укр.) від продавця

Коли будете обирати кондиціонер думайте про довгі щасливі роки на які ви розраховуєте в компанії рідних вам людей і вашого кондиціонера. І подумайте, де і як ви плануєте обслуговувати свій кондиціонер в подальшому. До кого ви звернетесь в разі виходу з ладу, наприклад, вентилятора внутрішнього блока, чи вентиля на зовнішньому блоці. Чи буде виробник, якого вам пропонують, працювати на ринку через п’ять років? Інколи бувають випадки, що китайський завод міняє марку кожні кілька років. І вашого виробника вже може не існувати. І гарантійний ремонт не буде в кого робити. Вентиль може бути нестандартної конструкції і вам доведеться шукати саме такий, з "перламутровыми пуговицами".

Фірма Тіко працює вже 27 років. Кондиціонери, які ми продаємо, всі від перевірених постачальників. Власний сервіс-центр, власні монтажники. ПРОКОНСУЛЬТУЄМО, ПРОДАМО, ЗМОНТУЄМО, ОБСЛУЖИМО! Ну, ви мене зрозуміли...


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2021-05-13: Viktorov Architects (ФОП Вікторова Л.Н.)

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Viktorov Architects (ФОП Вікторова Л.Н.)

Viktorov Architects (ФОП Вікторова Л.Н.)

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Viktorov Architects (ФОП Вікторова Л.Н.)Архітектурне бюро Київ. Комплексне проектування нерухомості для життя і бізнесу в Україні. Архітектура, дизайн, інженерія. Експертний супровід замовника на всіх етапах реалізації проекту.

Читати повністю

2021-05-12: Вода+

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Вода+

Вода+

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Вода+Магазин сантехники Вода+ рад видеть своих покупателей на нашем сайте и в магазине. Мы на рынке уже 9 лет, что доказывает наш профессионализм и большой опыт нашей команды! Мы можем предоставить полный набор необходимых Вам компонентов для сантехнического обустройства Вашего дома или работы.   Магазин Вода+ предлагает большой выбор сантехнических изделий. У нас Вы сможете найти: радиаторы, смесители, фильтра, металлопластик, гибкую подводку, канализацию, полипропиленовые изделия, запорную арматуру, сифоны, металлические фитинги, электрику, полотенцесушители, мойки и многое другое. В нашем магазине представлены товары лучших мировых марок, которые пользуются успехом у пользователей много лет и соответствуют своей цене и качеству!

Читати повністю

2021-05-11: Cooper&Hunter Кондиционеры

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Cooper&Hunter Кондиционеры

Cooper&Hunter Кондиционеры

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Cooper&Hunter КондиционерыПродажа кондиционеров Cooper&Hunter оптом и в розницу. Установка кондиционеров. Проектирование систем вентиляции и кондиционирования.

Читати повністю

2021-05-10: МРБТ сервис

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму МРБТ сервис

МРБТ сервис

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму МРБТ сервис МРБТ-Сервис   Наша мастерская по ремонту бытовой техники – МРБТ-Сервис уже успела зарекомендовать себя с лучшей стороны в сфере обслуживания пользователей всевозможных приборов, предназначенных для помощи на дому. В составе наших сотрудников – опытные знатоки своего дела, которые смогут

Читати повністю

2021-05-10: Томек

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Томек

Томек

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Томек

Читати повністю

2021-05-06: Кирилюк В В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кирилюк В В

Кирилюк В В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кирилюк В ВНаша фірма Дверком пропонує широкий вибір вхідних та міжкімнатних дверей. Допоможемо вибрати стильні двері під ваш інтер`єр. Пропонуємо установку і доставку по Україні.

Читати повністю

2021-04-30: «Viking Металлоконструкции»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму «Viking Металлоконструкции»

«Viking Металлоконструкции»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму «Viking Металлоконструкции»«Viking Металлоконструкции» — уже более 12 лет работает по Харьковской и Киевской областям, и радует своих клиентов, выполняя сложные и эксклюзивные заказы. «Viking» — специализируется на производстве: • Ворот (откатные, распашные, автоматические). • Навесов (арочные, полуарочные, односкатные, многоуровневые). • Заборов из профнастила и металлического штакетника. Наша команда специалистов была сформирована за долгие годы, ведь требования у нас, к качеству изделий высоки,а соответственно и специалист должен быть одним из лучших.  

Читати повністю

2021-04-26: Winmall okna

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Winmall okna

Winmall okna

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Winmall oknaНаша компанія займається виробництвом металопластикових вікон і конструкцій. Знашими нашими вікнами ви створите свій стиль.Ми пропонуємо ,найновіші рішення для вашого комфорту.Наші менеджери допоможуть підібрати варіанти під ваш бюджет.Гарантія якості - є обов`язковою умовою нашого обслуговування.

Читати повністю

2021-04-25: Бетонный завод «ОСНОВА» ТОВ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Бетонный завод «ОСНОВА» ТОВ

Бетонный завод «ОСНОВА» ТОВ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Бетонный завод «ОСНОВА» ТОВБетонный завод в Одессе «ОСНОВА!» Производство товарного бетона М100-М200-М300-М400 для фундаментаГидротехнический бетон, сульфатостойкий бетон, фибробетон для дорожных покрытийГотовый цементный раствор для стяжки пола Парк спецтехники:- доставка бетона миксерами от 6 до 12 м3 по Одессе и области- услуги бетононасоса (самоходные и стационарные) с длиной магистрали до 100 метров- миксер с лентой (10 м3, длина подачи до 16 метров)- миксер с бетононасосом на одном шасси (10 м3) Актуальные цены на бетон за 1 куб смотрите на сайте завода: Obeton.com.ua

Читати повністю

2021-04-23: ТОВ Тіко

Вибираємо кондиціонер: 7,5 простих кроків + 1 лайфхак від продавця

Вибираємо кондиціонер: 7,5 простих кроків + 1 лайфхак від продавця Крок 0,5. Що я маю знати про кондиціонери насамперед? Треба розуміти принцип дії кондиціонера — де він бере холод або тепло. Умовно кондиціонер можна уявити як закільцьований трубопровід. З одного боку кільця знаходиться зовнішній блок, а з протилежного — внутрішній блок. По трубопроводу циркулює холодоагент (фреон). Циркулювати його примушує компресор, який стоїть на одній гілці трубопроводу, а на іншій — клапан ТРВ (терморегулюючий вентиль). Для генерації тепла або холоду компресор перекачує фреон з однієї гілки в іншу, а клапан може регулювати тиск в обох гілках. В зоні з високим тиском фреон нагрівається, а в зоні з низьким тиском він випаровується і охолоджується. Завдяки цьому у внутрішньому блоці утворюється холод, а в зовнішньому в цей час стає гаряче. Або навпаки. Ця фізика процесу дає користувачу головну перевагу — економію. Електроенергія витрачається на

Читати повністю

2021-04-22: Біла Вежа Груп

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Біла Вежа Груп

Біла Вежа Груп

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Біла Вежа ГрупBila Vezha Group - група компаній, що забезпечує надання повного циклу проєктних, будівельних та супровідних робіт та послуг у сфері нерухомості.Забудовник

Читати повністю

2021-04-22: Біла Вежа Груп

Безкоштовна консультація від Bila Vezha Group

Біла Вежа Груп

Безкоштовна консультація від Bila Vezha GroupНещодавно інвестиційно-девелоперська компанія Bila Vezha Group оголосила про введення нової послуги для клієнтів з Білої Церкви (Київська область) та Києва – консультацій з питань будівництва та архітектури. 

Читати повністю

2021-04-21: ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

Парковий квартал «Місто квітів» очолив рейтинг найнадійніших ЖК Подільського району Києва

ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

Парковий квартал «Місто квітів» очолив рейтинг найнадійніших ЖК Подільського району КиєваПарковий квартал «Місто квітів» від Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується по вул. Тираспольська 43, визнано найнадійнішим ЖК у Подільському районі столиці згідно з рейтингом domik.ua. Ба більше, житловий комплекс отримав перше місце й очолив перелік переможців. Редакція порталу domik.ua продовжує цикл статей про надійні новобудови столиці. Цього разу мова йде про рейтинг Надійних новобудов Подільського району Києва. «Для цієї серії досліджень ми використовуємо дані пошуковика надійних новобудов Bild.ua. Експерти сервісу власноруч збир

Читати повністю

2021-04-20: ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

Клубний будинок Concordia відкривається під заселення

ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

Клубний будинок Concordia відкривається під заселенняСьогодні, 20 квітня 2021 року, відкривається під заселення Клубний будинок Concordia - вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою й дивовижною локацією. Вітаємо новоселів й усіх учасників проєкту з визначною подією! Замість прологу Якщо провести аналогію між процесом реалізації проєкту будівництва об’єкта й чітко побудованим сюжетом твору, то поворотною точкою чи кульмінацією можна вважати отримання Сертифікату про введення Об’єкта нерухомості в експлуатацію. Саме коли інтерес та емоції найвищі. Адже виплеканий з любов’ю з першої палі будинок чекає на визнання з боку архітектурно-будівельної інспекції &nd

Читати повністю

2021-04-19: ООО StroyLAM

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО StroyLAM

ООО StroyLAM

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО StroyLAMФирма "StroyLAM" занимается производством профнастила, металлочерепицы, фасадных кассет и подконструкции, строительством ангаров, складов, производственных зданий любой сложности.

Читати повністю

Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Как правильно ухаживать за пластиковыми окнами

Кріплення

Различие между нержавеющей и оцинкованной сталью

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Ідеально рівна стеля

Подарунок домашньому улюбленцю

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Проектирование системы вентиляции: что нужно знать

Рекуперація

Відео

Теплоізоляція скатного даху

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Криволинейные конструкции

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Монтаж софітів

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Скатний дах. Теплофізика